CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Řepy
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Kravitz
Newbie

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 5

Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 97 

Ahoj

At the beginning I have to write, that I don't speak Czech to good and my written czech is even worse.

I'm living on Prague Repy, Laudova street.

Can I join to your network ? Is there in my neighbourhood some connect point ?

I've tried to read a FAQ, but as I wrote, my Czech language is not so good

I will try to write it in Czech, but it can be funny

Na zacatku chit sem zic, ze ne umim moc cistinu, a psac umim jeste horsi.

Ja bydlim v Praze Repy na ulice Laudova.
Je tady dostupny nejaki bod, abyh moh se prypoit do Vasej siti ?
Je tady negdo co muze mi ric co mam udelat, abyh mohl mit sit wifi v moim bytu ?

Sorry

__________________

Czesc

Old Post 20.12.2005 v 14:21
Kravitz je offline   Click Here to See the Profile for Kravitz   Find more posts by Kravitz   Click here to Send Kravitz a Private Message     Visit Kravitz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Příspěvek č. 98 

__________________

Old Post 20.12.2005 v 16:52
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 99 

__________________

Old Post 20.12.2005 v 17:01
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kravitz
Newbie

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 5

Re: Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 100 

__________________

Czesc

Old Post 20.12.2005 v 17:17
Kravitz je offline   Click Here to See the Profile for Kravitz   Find more posts by Kravitz   Click here to Send Kravitz a Private Message     Visit Kravitz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: Re: Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 101 

__________________

Old Post 20.12.2005 v 20:55
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kravitz
Newbie

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 5

Re: Re: Re: Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 102 

__________________

Czesc

Old Post 20.12.2005 v 22:20
Kravitz je offline   Click Here to See the Profile for Kravitz   Find more posts by Kravitz   Click here to Send Kravitz a Private Message     Visit Kravitz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: Re: Re: Re: Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 103 

__________________

Old Post 20.12.2005 v 22:28
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kravitz
Newbie

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 5

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Praha 6 - Repy - Laudova Příspěvek č. 104 

__________________

Czesc

Old Post 21.12.2005 v 07:10
Kravitz je offline   Click Here to See the Profile for Kravitz   Find more posts by Kravitz   Click here to Send Kravitz a Private Message     Visit Kravitz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukke
Newbie

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 105 

Díky, mrknu na to. Ještě bych se chtěl zeptat, pokud zaplatím poplatek czfree.net, je poté možné se připojovat při cestách kdekoli bude tato sí? dostupná? Nebo je nutné mít pro každý AP speciální smlouvu, apod?

Old Post 22.12.2005 v 21:11
Lukke je offline   Click Here to See the Profile for Lukke   Find more posts by Lukke   Click here to Send Lukke a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Příspěvek č. 106 

__________________

Old Post 22.12.2005 v 22:04
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santo1
Newbie

Registrován: 10.02.2006
Příspěvků: 4

Arrow Pripojeni - Laudova ulice Příspěvek č. 107 

Ahoj, bydlim ulici Laudova 1019, druhy patro, vyhled na motol. Vcera jsem se skousel pripojit pres wifi na czfree.net ale neuspesne. CZFree.net sit jsem sice vydel ale nebylo mozne se na ni pripojit.
Neumi mi nekdo poradit v cem by mohl byt problem.
Diky moc, Santo

Old Post 10.02.2006 v 14:21
Santo1 je offline   Click Here to See the Profile for Santo1   Find more posts by Santo1   Click here to Send Santo1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solny
Team Leader
zastupce cloudu 10.11


Registrován: 19.10.2003
Příspěvků: 273

Re: Pripojeni - Laudova ulice Příspěvek č. 108 

__________________

http://gandalf.brevnov.czf
http://search.brevnov.czf

Old Post 10.02.2006 v 14:25
solny je offline   Click Here to See the Profile for solny   Find more posts by solny   Click here to Send solny a Private Message   Click Here to Email solny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santo1
Newbie

Registrován: 10.02.2006
Příspěvků: 4

Arrow Pripojeni Laudova - Santo1 Příspěvek č. 109 

Ahoj, diky za odpoved. Svuj bod jsem vyznacil na mape. Primo vidim na Zkratk0. Skousel jsem to zatim na notebooku, videl jsem uzel Zkratk0 ale pripojeni probehlo neuspesne, nemohl jsem se pripojit.

Byla by nejaka rada v cem by mohl byt problem.

Jeste budu kupovat wifi kartu do PC a chtel bych se zeptat na doporuceny typ, kdysi jsem ve foru nejakou nasel ale ted se mi ji uz nepodarilo najit


Diky moc,
SNT

Old Post 13.02.2006 v 13:26
Santo1 je offline   Click Here to See the Profile for Santo1   Find more posts by Santo1   Click here to Send Santo1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: Pripojeni Laudova - Santo1 Příspěvek č. 110 

__________________

Old Post 13.02.2006 v 20:47
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: Pripojeni Laudova - Santo1 Příspěvek č. 111 

__________________

Old Post 13.02.2006 v 20:50
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VeselaHouba
Newbie

Registrován: 26.11.2006
Příspěvků: 15

Praha 6 - Řepy - Nevanova Příspěvek č. 112 

Zdravicko, muze mi nekdo poradit, jak zjistim pripojitelnost na adrese uvedene v predmetu? Koukal jsem do mapy, na kterou je odkaz nahore, ale moc jsem toho z ni nepochopil...

Naposledy upravil VeselaHouba 28.11.2006 v 10:12

Old Post 26.11.2006 v 21:44
VeselaHouba je offline   Click Here to See the Profile for VeselaHouba   Find more posts by VeselaHouba   Click here to Send VeselaHouba a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz