CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Přípojný bod - Kuřim
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

KurimFREE pages Příspěvek č. 33 

Tak to je pekne. A o strankach a sdruzeni se uz asi moc nemluvilo, co? ;-(

Old Post 01.04.2003 v 18:55
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Smile Příspěvek č. 34 

Jo a ta optika potokem by byla realizovana jak? Neco na zpusob ronje pod vodou, nebo rovnou baterka? :^))

Old Post 01.04.2003 v 18:56
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pihhan
Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 493

Příspěvek č. 35 

Kdyz jsem se zeptal na stranky, tak mi kdosi rekl, ze to mas na starosti ty. Takze si se stal nasim webmasterem asi ty.

O sdruzeni se mluvilo, ale nejak jsem nezachytil vysledek.

Optikou potokem byl myslen normalni opticky kabel (dvouvlakno), ktery by se na koncich. predevl na 100mbit elektrickou nebo primo do switche s optickym zakoncenim.

__________________

tisnov.czf

Old Post 02.04.2003 v 06:56
pihhan je offline   Click Here to See the Profile for pihhan   Find more posts by pihhan   Click here to Send pihhan a Private Message   Click Here to Email pihhan   Visit pihhan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 36 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 02.04.2003 v 07:04
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Stranky Příspěvek č. 37 

No ja bych mohl upravit nejakej redakcni system (jak jsem rikal - PHPrs nebo PHPNuke-asi ten prvni, ten druhej je strasne velikej a takova "parni mlaticka"), nekam to nahrat, vytvorit par adminu - pro kazdyho prispevovatele, nebo spise pro jednotlivy zastupce oblasti a na obsahu by se podileli oni.
Nebo natriskat nejakej novej - je tu nejakej designer? Ja jsem disgrafik :-) a to co navrhnu (graficky) nevypada nejlip (IMHO).

Old Post 02.04.2003 v 11:18
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 38 

...jinak databaze a PHP neni problem. Pro umisteni bych navrhoval webzdarma spolecnosti anoweb - maji 50MB na stranky a tusim 5MB pro databazi coz je azaz.

Tak a ted rozpoutejme diskuzi o jmene :^)))


(Hergot, proc dycky gdyz to odeslu me napadne dodatek. Ze by chtic inkrementovat pocet prispevku?? )

Old Post 02.04.2003 v 11:21
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 39 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 02.04.2003 v 14:17
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 40 

aha, wono tam je edit/delete no blik...

A mam na mysli jmeno stranek a pripadne te organizace, kterou chci mermomoci protlacit!!!

Old Post 02.04.2003 v 17:43
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 41 

Kurniksopa!
Tak jsem to odeslal, zustalo to viset.Tak jsem to stopnul a odeslal znova. No a predtim se to samozrejme taky odeslalo a ted to nejde smazat.
Tak doufam, ze aspon tato editace bude fungovat, aby tady nebyly pod sebou dva stejny prispevky.

Vam mazani funguje?!?

Naposledy upravil BaBiBo 02.04.2003 v 18:02

Old Post 02.04.2003 v 17:56
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 42 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 03.04.2003 v 14:28
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 43 

No tak proc jsi mi rikal, ze to mam mazat??

A co ty stranky? Ja jen aby se ozvali (treba pres PM tady nebo pres ICQ) zastupci jednotlivych oblasti :-)), abychom se mohli dohodnout...

Protoze jestli bych se do toho pustil a bylo by to na nic, tak by se mi to nelibilo a byl bych celkem pekne nas...

Old Post 03.04.2003 v 18:01
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 44 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 03.04.2003 v 18:10
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_starwalker
Newbie

Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 45

...dobrovolník... Příspěvek č. 45 

Tady Kuřim, Bezručova ulice, slyšel jsem, že sháníte dobrovolníky - hlásím se všemi tykadly! Pokud by byly k dispozici nějaké instrukce, co a jak dělat, uvítal bych je. Ale předně - o připojení stojím, nejsem žádný vtipálek, kterého to zítra přejde a rozhodně bych do toho šel s vámi .

BTW pročetl jsem si podrobněji tohle fórum a vidím, že problém je zejména v neexistující homepage...pokud by byl zájem, něco bych zbastlit mohl, ale rozhodně by to nebylo PHP, na to jsem krátký.

Podle mě by bylo nejlepší vyzkoušet pár přípojných bodů s několika málo routery a až pak rozjet akci ve velkém. Ale nevím, jak to zamýšlíte, tak sorry, jestli kecám nesmysly

Jinak jeden router by možná šel dát k nám na půdu na Bezručovce, jestli by to k něčemu bylo. Osobně bych si představoval, že bychom se z počátku složili na routery (klidně nějaké Pentia stovky z bazaru) a nody by si platil každý ze svého...ale říkám neznám detaily, budu vděčnej za jakoukoliv informaci.

Naposledy upravil Mike_starwalker 04.04.2003 v 06:49

Old Post 03.04.2003 v 20:40
Mike_starwalker je offline   Click Here to See the Profile for Mike_starwalker   Find more posts by Mike_starwalker   Click here to Send Mike_starwalker a Private Message   Click Here to Email Mike_starwalker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Re: ...dobrovolník... Příspěvek č. 46 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 04.04.2003 v 09:39
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_starwalker
Newbie

Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 47 

Oki, kdybych teda mohl pomoct s grafikou (jak jsem se docetl vyse) nebo tak neco, klidne se ozvete, ICQ 111209301. Akorat aby se nesoustredovalo jen na stranku ale spis na samotnou sit .


Jasny, noda si vybavim, pak se slozim (jak unavou, tak na HW vybaveni), akorat bych se rad zeptal, jestli bude signal k chyceni i na te Bezrucove ulici a kdy to pripadne chystate spustit (jestli uz mam nakupovat anteny a kabely do zasoby . Jeste se poptam, ale myslim, ze by tu melo zajem vic lidi.

Old Post 04.04.2003 v 12:55
Mike_starwalker je offline   Click Here to See the Profile for Mike_starwalker   Find more posts by Mike_starwalker   Click here to Send Mike_starwalker a Private Message   Click Here to Email Mike_starwalker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 48 

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 04.04.2003 v 13:05
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz