CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bolen
Newbie

Registrován: 12.10.2003
Příspěvků: 15

Pripojen Příspěvek č. 81 

No uz to tak asi bude, sice kratce, ale je tomu tak.

Old Post 08.11.2003 v 16:49
bolen je offline   Click Here to See the Profile for bolen   Find more posts by bolen   Click here to Send bolen a Private Message   Click Here to Email bolen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 82 

mno, ja mam primou viditelnost na thundernet. uz jsem uvazoval ze se pripojim, ale nejsou penize.

Old Post 08.11.2003 v 17:02
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Tak to je gol... Příspěvek č. 83 

Clovek se mori a .... ale co hlavne ze to jde.

to boban: kde bydlis,vsadim se ze jsi ten clobrda prez pole....neutrhnul by jsi se zejtra na kus reci?

Kdykoli kdekoli.... staci rict....

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 08.11.2003 v 17:08
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolen
Newbie

Registrován: 12.10.2003
Příspěvků: 15

Kdyz se chce.... Příspěvek č. 84 

Jsou to ty nove domy od C.Group, kdyz bude zajem tak muzu dat do provozu to Ap a muzete testovat, zitra ne leda az v pondeli.

Old Post 08.11.2003 v 17:31
bolen je offline   Click Here to See the Profile for bolen   Find more posts by bolen   Click here to Send bolen a Private Message   Click Here to Email bolen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kejmlkolo
Newbie

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 1

Kolovraty Příspěvek č. 85 

Old Post 13.11.2003 v 20:59
kejmlkolo je offline   Click Here to See the Profile for kejmlkolo   Find more posts by kejmlkolo   Click here to Send kejmlkolo a Private Message   Click Here to Email kejmlkolo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
talpa
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 24

Dalsi clovek Příspěvek č. 86 

Old Post 14.11.2003 v 15:57
talpa je offline   Click Here to See the Profile for talpa   Find more posts by talpa   Click here to Send talpa a Private Message   Click Here to Email talpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

sraz... Příspěvek č. 87 

Zdravicko,
mam navrh pro vsechny co jsou ochotni investovat cas a sejit se na konzultaci. Navrhoval bych patek 28.11. od 18:00 do neurcita...
v hospode Pivovarska...


bojovej plan:
- zhodnotit co kdo umi a muze poskytnout
- kdo co ma
- zapal pro vec
- no a kolik lidi vlastne fakt chce

Vyjadrete se co nejdriv at vcas zamluvim stul ...dik cus Vocko

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 15.11.2003 v 12:03
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

re:sraz.... Příspěvek č. 88 

Ja bych prisel, vezmu sebou mapu prahy (jsou tam i nase konciny)

Old Post 15.11.2003 v 12:08
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Takze pro ty co to jeste nevzdali... Příspěvek č. 89 

... zamluvil jsem stul v Pivovarske restauraci a to od 18 hod. v patek... pro 6 lidi... pocitam jestli se sejdem alespon dva bude to uspech...

... casove jsem omezen do 20 ale mam myslim ze to stihnem i driv...

toz tak... ZDUR Vocko

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 25.11.2003 v 15:01
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

SINGA - Upska 996, Uhrineves Příspěvek č. 90 

Old Post 29.11.2003 v 18:51
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

NAZDAREk Příspěvek č. 91 

Tak vzhledem k tomu ze sraz dopadl katastrofalne... jedu na vlastni pest. Osubky ktere mi kontaktovali budou mit odemne echa co a jak.... ostatni si muzou.

Mam vybaveni i signal sice jen pomalu, ale alespon neco. Az nasporim na AP dam vedet.

Jinac se mejte... cus Vocko

PS:Jiz zitra pripojen

PS2:dekuju vsem co se mi ozvali a jeste se ozvou...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 08.01.2004 v 10:29
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

pripojeni Příspěvek č. 92 

Ahoj mam tedka zkouskovy takze silim, s casem moc spatny, ale chtela jsem se zeptat, jakym zpusobem ses pripojen. Zda na naky czfkacky AP...? pripadne kam.
Diky moc.

Old Post 08.01.2004 v 12:57
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

ahoj Příspěvek č. 93 

ahoj všichni

po více než půlroční odmlce jsem se opět připojil na czfree forum a s potěšením zjistil, že mnou založená sekce Uhříněves ještě neumřela.

přečetl jsem celou diskuzi ale nejsem z toho nijak moudrý. je v Uhříněvsi czfre ??? kde ?? kolik lidí ??

dokáže to někdo pro mne někdo shrnout ? diky

pokud by chtěl někdo se mnou komunikovat rychleji: ( ICQ 265327479)

radekter

Old Post 11.01.2004 v 02:59
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: ahoj Příspěvek č. 94 

yeah, tak se taky připojim, uhr je pro ADSL bohužel černým místem, tak bysme zas mohli pro diskutovat jestli se někam hneme?
co ty říčany, má snima někdo kontakt,
Co zkusit přetáhnout signnál z toho APčka z JM
----------------------------------------------------------
Když vyjde konektivita z jižáku, je zaděláno
tak, já bych moc rád wifi zřídil

Old Post 12.01.2004 v 16:41
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: NAZDAREk Příspěvek č. 95 

Old Post 12.01.2004 v 16:43
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

HUAAAAA!!! Příspěvek č. 96 

:bounce Zdarec lidisi ... tak jsem investoval a mam vse.
S kamosem pracujem na mem vysnenem AP co pojede u nas na pude,akorat musim schrastit jeste kartu.

Pripojeni na Jizak je v pohode, ale ted jim nejde Thundetnet,pac maj nejaky problemy. Zkusul bych to radci prez Horni Mecholupaky, ale ted uz nemam moc casu....zkouskove.

Jinac Bolen jede taky prez Thundernet a pry to neni to prave orechove...

Az budu mit pravidelnejsi pristup napisaju... zatim. WLNAM ZDAR

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 15.01.2004 v 10:57
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz