CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Srazik... Příspěvek č. 129 

Oprava ten laMed jsem byl taky ja akorat jsem si nevsiml ze jsem nalogovanej jako nekdo jiny

Tak ze skaknu zarezervovat stul na 22.2. do hospy U Velke Prahy na 18:00....

Poznavaci znameni ... ..........vsak vy me najdete

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 16.02.2004 v 17:01
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Srazik... Příspěvek č. 130 

Old Post 17.02.2004 v 07:27
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

sraz Příspěvek č. 131 

tak preji aby se sraz povedl. pri poslednim jsme byli tri, doufam ze tuto magickou hranici prekonate.
ja se s nejvetsi pravdepodobnosti nezucastnim nebot budu na horach asi az do pondeli. leda ze by slezl snih, to bych prijel driv :-))

tesim se na zpravy

Old Post 19.02.2004 v 10:47
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: sraz Příspěvek č. 132 

Old Post 19.02.2004 v 10:52
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 133 

no ja tam tutove nevidim. jedina moje sance jsi ty:(

Old Post 19.02.2004 v 11:02
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crossover
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 4

Lnarska Příspěvek č. 134 

Cuzzz vsem,
chtel bych realizovat AP v ulici Lnarska.
Byl by nekdo ochotny mi s tim pomoci?
Jde mi hlavne o know-how...
Predem mooooc dekuji!!!

Old Post 19.02.2004 v 11:02
crossover je offline   Click Here to See the Profile for crossover   Find more posts by crossover   Click here to Send crossover a Private Message   Click Here to Email crossover     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Lnarska Příspěvek č. 135 

Old Post 19.02.2004 v 11:09
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 136 

2: crossover

v kterych mistech jsi ? Lnářská mne zajímá. jsem přes tra? ve Čtyřkolské
jestli můžeš tak dojdi na sraz. ja bohužel nemůžu

Old Post 19.02.2004 v 12:52
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crossover
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 4

Cool 2all Příspěvek č. 137 

Na sraz se snad dostanu...mam odpoledne zkousku,ale snad to stihnu..mozna prijdu az po seste
Ale jak vidim,jsem totalni mimon v HW (jsem jen programator :-))
takze mi jsou nektere pojmy absolutne cizi :-(
Myslim,ze sraz bych fuckt needoval... :-)
2radekter:
bydlim v casti Lnarske,ktera je mezi Kasovickou a Rajeckou..bylo by to pouzitelne???

Old Post 19.02.2004 v 13:12
crossover je offline   Click Here to See the Profile for crossover   Find more posts by crossover   Click here to Send crossover a Private Message   Click Here to Email crossover     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crossover
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 4

Q Příspěvek č. 138 

...jeden maly detail...jak vas tam poznam???

Old Post 19.02.2004 v 13:20
crossover je offline   Click Here to See the Profile for crossover   Find more posts by crossover   Click here to Send crossover a Private Message   Click Here to Email crossover     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 139 

pouzivas ICQ? (265-327-479)

zalezi kam mas vyhled. v cem programujes?

Old Post 19.02.2004 v 13:22
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Q Příspěvek č. 140 

Old Post 19.02.2004 v 14:40
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 141 

jinak vemu fo?ák abych to jako trapák zdokumentoval protože todle už snad nebude sraz o třech lidech

Old Post 19.02.2004 v 14:42
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Smile sraz Příspěvek č. 142 

Ja ho taky planuju vzit s sebou! ;-)))

Old Post 19.02.2004 v 15:00
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crossover
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 4

answ Příspěvek č. 143 

jj,zkousime jenom v nedeli,protoze to mame fsichni cas.
Ja fotak brat nebudu. Ale alespon to bude poznavaci znameni
...min. dva kultivovani lide s fotakem, kteri budou vykrikovat nejaka podivna hesla....

Old Post 19.02.2004 v 16:03
crossover je offline   Click Here to See the Profile for crossover   Find more posts by crossover   Click here to Send crossover a Private Message   Click Here to Email crossover     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Talking Příspěvek č. 144 

Mno... ja a kultivovana? To bych o sobe moc netvrdila ;-)))

Old Post 19.02.2004 v 16:06
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz