CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 1 

je tu někdo z Uhříněvsi kdo by se chtěl podílet na budování CZFREE ??? anebo tu bydlí jen samí důchodci a lidi co považují PC za ďáblův stroj ?? DOUFÁM ŽE NE, TAK SE OZVĚTE !!!

Old Post 29.10.2002 v 23:09
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Uhrineves Příspěvek č. 2 

Jsem pro, ale zakladni chyba je, ze tohle uzemi neni na mape.

Old Post 30.10.2002 v 23:23
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 3 

ŽÁDNEJ WIFISTA V UHŘÍNĚVSI?? POMOOOOC? OZVĚTE SE NĚKDO !

Old Post 01.11.2002 v 21:10
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

WiFista Příspěvek č. 4 

Jeden ti je malo?

Posli mi mejla nebo telefon na jarda@mudrc.net (nebo oboji a uvidime, co se da delat....)

Old Post 01.11.2002 v 21:19
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Angry Příspěvek č. 5 

tak ahoj wifisto. dva lidi neni nic moc. problem je v tom ze bydlim na dost blbym miste, vidim pouze na ten panelak co je u byvalyho obchodaku(tusim Albert). kde mas pribytek ty??

Old Post 02.11.2002 v 21:30
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 6 

tak už se ozvěte někdo další z Uhříněvsi. vedle v Horních Měcholupech je cca 20lidí co chtějí budovat wifi sí? a tady nikdo??? to není možný :-(((

Old Post 12.11.2002 v 21:05
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Unhappy node UHŘÍNĚVES Příspěvek č. 7 

udělal jsem do mapy node UHŘÍNĚVES, tak doufám , že se konečně někdo ozvete. zatím je modrý potřebuji někoho kdo bydlí výše než já aby mohl zezelenat. tak stále doufám

Old Post 29.11.2002 v 00:33
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

UHŘÍNĚVES SNAD Příspěvek č. 8 

tak snad se začíná blýskat na lepší časy. už mám místo pro umístění AP. pokud je někdo z Uhříněvsi kdo by se chtěl podílet na vzniku tak se ozvěte.

Old Post 22.01.2003 v 16:51
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Question scan AP z Kolovrat Příspěvek č. 9 

Zkouseli jsme scanovat site z Kolovrat z ulice Na predevsi
(v doliku smerem k dalnici)
Vybaveni BiQUAD, Yagi, 10mRG11, xi626, Linux

Nasli jsme

SGX_IV-5 (smer Ricany)
Techo-ap (smer Praha)

Nevite nekdo odkud to je?
Behaji po tom platny IP

Dalsi uz byly slaby a objevovaly se jen obcas

KAHOBU7
SIT79
nscom404
DP64998223
DP_3
test (closed)

Dik za kazdou odpoved
Bye Yupee

PS: zitra sem pastnu vysledky netstumbleru
(meli jsme jen textovou konzoli)

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 02.02.2003 v 18:29
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

re Příspěvek č. 10 

No možná já, jsem z Kolovrat to zase není tak moc daleko. Kdybyste chtěli ozvěte se.

Old Post 03.02.2003 v 15:31
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Uhrineves Příspěvek č. 11 

Zdravim vsechny.
Je to smutne, ze nam jde v Uhrinevsi internet prakticky pod nohama, ale pripojit se na nej neda. ;-(.

Vidim urcitou moznost ve spojeni s Ricanama. Tam je podle mych informaci pripravovan link (pokud uz neni v provozu). Zkuste patrat.

Pokud jsou finance na HW a prima viditelnost, jde bez problemu udelat WiFi link na 5- 10 km (kdyz je snaha tak i 20) a pritom muze by vse v limitech.

JH

Old Post 03.02.2003 v 15:46
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

hm Příspěvek č. 12 

Old Post 03.02.2003 v 16:13
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 13 

2 all: spojeni s Tomcatem je nerealizovatelne nebot na nej neni videt.

spojeni do Rican z Uhrinevsi nefunguje nebot v Ricanech je vsesmerovka a je to cca 6-7km !!


budu v Uhrinevsi budovat AP a spojeni bude na Prosek. v Uhrinevsi bude bud vsesmerovka nebo sektorovka. dejte vedet vasi polohu kdo by o to mel zajem at vim jakym smerem se mam ubirat ve svych dalsich uvahach.

Radekter

Old Post 04.02.2003 v 09:13
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 14 

Já bych měl zájem, jsem z Kolovrat. Když vylezu na střechu tak vidim ten panelák "Alfa" u Billy v říčanech a ještě žižkovskej vysílač a všechny ty paneláky okolo.

Old Post 04.02.2003 v 13:19
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Příspěvek č. 15 

Ad Ricany: A v cem je problem. Ve vsesmerovce? Chces internet... tak se sloz s mistnimi na karte a smerove antene v Ricanech. Jestli je prima viditelnost tak je 5 km smesna vzdalenost.



JH

Old Post 04.02.2003 v 19:32
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 16 

Já si taky myslim že 5 KM je nic s takovouhle technologii (i když krátký vlny fungujou na delší vzdálenost) U mě je problém vtom že týhle díře (kolovraty) má každej pevnou a nikdo by internet nechtěl (a navíc voni jsou tady všichni vypatlaný, bydlim tady teprve 2roky a mám pocit že jsem se vrátil 50 let do minulosti), tady ani nevěděj co to Wi-Fi (nebo Wireless a nebo a? jim to popíšu i jako bezdrátový připojení) vůbec je!!!!!! Takže z Kolovrat jsem asi jedinej. Jen tak s čim můžu přispět : PC MMX 350 (3 pci, 2 isa na boardu nic kromě grafiky integrovaný neni, hdd 3.2 gb, cdrom 54x ale ta moc potřeba neni, ethernet Accton ???? 10/100 MB a to je asi vše).

Old Post 05.02.2003 v 16:16
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz