CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 49 

no tak to jsi dalsi do party, vitej mezi nami. ja ted absolutne nemam na nic cas, ale ke konci tydne se ozvu. musim na nekolik hodin do Parize.

cau radekter

Old Post 30.03.2003 v 19:57
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Yap, chci se podílet Příspěvek č. 50 

Old Post 02.04.2003 v 19:47
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 51 

zdravim vsechny z Uhrinevsi, musel jsem tento tyden do Parize, a az ted mam trochu casu. prosim vsechny nove zajemce at zde na foru udaji svou polohu, nejlepe i foto vyhledu z jejich pozice.

pokud by nekdo z vas mel cas udelat mapu Uhrinevsi a do ni zanest nase polohy a dat to sem na web tak by to mohlo byt prinosem.

jinak si myslim ze to budovani bude mit dve faze:

1a- k jacobovi se da hwAP na ktere se vsichni slozime a kazdy si osobne zafinancuje kartu a vse ostatni u sebe doma.
1b- rozchodime wifi lokalne v Uhrinevsi

2- provede se pripojeni do Rican, tam bude potreba extra karta(financuje Jacob) a dalsi material(spolecne)

seznam potencialnich ucastniku(zatim):

- jacob
- martin jansa(taky by sis mohl vymyslet nejaky nick :-) )
- radekter

dopiste se sem vsichni ostatni kdo mate zajem

Old Post 06.04.2003 v 10:57
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 52 

zdravim vsechny zucastnene.. prave testuju nove zarizeni ktere pracujena 802.11g tedy 2,4 ale jede na 54mbit zatim tedy nemam konektory na externi anteny ale jinak v nejhorsim by meli byt az v pondeli pak tedy tozarizeni bude nasazeno na link praha<>ricany tedy posileni hlavniho kanalu

Old Post 06.04.2003 v 11:25
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

AP UHRINEVES Příspěvek č. 53 

Tak co ?? nejak jste vsichni ztichli. mate tedy jeste zajem o AP Uhrineves??

Old Post 13.04.2003 v 16:38
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: AP UHRINEVES Příspěvek č. 54 

Jde to pomalu
Upřímně já chci net na který se spolehnu...což nevyplívá s CZFREE, nebudu to protahovat...posílal sem dotaz na TELE2
..
pokud nevyjde připojení přes TELE2
-jsem ochoten vyjednávat o zřízení AP u komína

záleží to na počtu lidech zatim to nevypadá ani dle srazu

Old Post 13.04.2003 v 19:02
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 55 

co nabizi TELE2 ?? to je kabelovka? nevim o tom ze by v Uhrinevsi byla kabelovka.

pokud potrebujes spolehlivy internet tak si porid ISDN a nebo nonstop data od Eurotelu za pausal jako ja.

pokud chces Czfree tak to je o necem jinem . . . .


2 Cathack: zijes a mas zajem nebo uz te to prestalo bavit?

Old Post 14.04.2003 v 10:52
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 56 

Tak TELE2 nabízí Wifi přes licenční pásmo 3,5GHz donedávna chtěli nehorázný prachy
teď nabízejí
192kbps za 1800 s dph a instalace 3k / plus 3k vratná záloha/
měření signálu zdarma
sem ti to chtěl doporučit
isdn je moc drahý musim platit za TO a to se mě neche chci pevnou odhlásit....
tak samozřejmě že bych s tebou czfree vybudoval
ale zatim do středy čekám jeslti by stim souhlasil chlap co bydlí v bytovce kdes chytil SMILE I
jelikož přes ze me další náklady navíc...
pro mě by to bylo nejvý¨hodnější, jelikžo nepotřebuju 192 kbps mirkovlnu za 18 stovek

jestli budeš mít náladu tak se můžem sejít někdy /víkend/ bych vzal i ty pitomý karty když nebude o čem diskutovat

Old Post 14.04.2003 v 18:59
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 57 

no a uz u tebe TELE2 neco zmerili? odkud vysilaji??

ja jsem si poridil datanonstop od eurotelu, stoji to 1000 Kc a je to no limit GPRS.

ten kdo bude mit u sebe AP tomu musi alespon elementarne rozumet a mit do toho chut, neni mozny to dat k nekomu kdo nevi o co jde. wifi neni televize aby se koupila, postavila na stul a zapnula. v ricanech to ladi neustale uz od prosince. takze ja vidim v soucasne dobe jedinou realnou sanci dat to k tobe. nejradsi bych to mel u sebe ale bohuzel prd vidim.


A CO OSTATNI ? KDE JSTE? TO JSME ZBYLI JEN DVA ??

Old Post 14.04.2003 v 20:42
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

nezbyli... Příspěvek č. 58 

Jen jsem se tu dlouho nemohl vyskytnout ... mluvil jsme s tim kamosem co bydli v panelaku u nadrazi.Vypadal ze by do toho sel s nama. Ten panelak je drustvo. Jestli bude srazik tak dejte vedet co takhle v nedeli nebo v pondeli (mam pocit ze je velikonocni).

Kazdopadne mi to poslete please na mobil,pac se k netu uz asi nedostanu... predem diky a zdarec ... Vocko

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 15.04.2003 v 14:30
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 59 

Fain, tak přesto se zeptám pokud, by ten chlapik souhlasil a opravdu by tam byl signál pro HW AP,
tak se ušetří peníze za kartu a anténu, který by se museli dát do říčan a já si nejsem jistej že by, ten kdo má na tom paneláku antény pro říčany byl svolný

ideální by bylo si promluvit v orange...
já mám dost času
krom zřízení CZFREE v Uhř.. to bych chtělo co nejdřív

/TELE2/ ne nemá cenu je nahánět pro mě je 1800/month moc peněz

Old Post 15.04.2003 v 19:35
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: nezbyli... Příspěvek č. 60 

Tak Radku je to na tobě? Jestli bude sraz dohodnu toho chlápka, aby přišel a dostal informace aby souhlasil s umístěním AP na střechu ....

Old Post 17.04.2003 v 18:21
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
servisl
Newbie

Registrován: 18.05.2003
Příspěvků: 4

Muzu se taky podilet? Příspěvek č. 61 

Moje lokalita je v ulici U Nadymace. V Praze budu ale az koncem cervna.

Old Post 18.05.2003 v 10:52
servisl je offline   Click Here to See the Profile for servisl   Find more posts by servisl         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Cabas Příspěvek č. 62 

Urcite prijdu na pokec, ale dejte vedet dos dopredu pac bude zkouskovy a zacne peklo.

Jinac jen houst a lidi vic...

Jo,prej se v Uhri zrizuje ADSL stanice .... co je na tom pravdy???

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 19.05.2003 v 13:01
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

To redaker Příspěvek č. 63 

Muzu mit dotaz?Jak to facha prez ten eurotel.Na parby to asi neni co?

Jinac kde to vazne..... lidi dejchate jeste?

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 23.05.2003 v 09:56
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: To redaker Příspěvek č. 64 

Old Post 24.05.2003 v 21:12
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz