CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > pripojeni z Czfree
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

pripojeni z Czfree Příspěvek č. 1 

Ahoj,
rad bych se pripojil k siti, zatim jsem pouze laik, ale snazim se nabrat rychle informace, nektere diskuse, ktere jsou tady na strance jsou t.c. pro me zbytecne odborne protoze se v wi-fi hantyrce jeste tolik nevyznam

vec jedna: bydlim v O-P, Alese Hrdlicky, nejblizsi aktivni bod dle mapy je Shake /psal jsem mu i majl/, naprosto netusim jak se zanest do mapy jako novy potencialni koncovy bod /mozna jsem bambula, ale proste jsem na to neprisel/

vec dva: dle FAQ se daji zjistit opravdu jen zakladni veci,
co mi chybi je algoritmus pripojovani /zaneseni do mapy - haha, atd./, podminky a zpusob placeni /a hlavne komu/ pri pripojovani na i-net pres czfree, dale promerovani signalu /jak se to dela/, nutnost software /jaky a proc a jestli vubec/, existuji fyzicky nejake smlouvy a zaruky? s kym?

jeste by me napadlo plno veci: existuje nejaka informacni vytecna stranka o wi-fi /myslim infce o zarizenich, antenach, kartach, terminologii, software - proste vseobecne informace/ pro lidi co na i-net umi tak nakliknout jen vyhledavac, svuj majl a tim konci, ale presto ho chteji mit zoufale doma, sdilet data a taky vyhledove prispet k siti treba i vysilanim?

diky moc
weru

Old Post 12.11.2004 v 14:09
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: pripojeni z Czfree Příspěvek č. 2 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 14.11.2004 v 20:33
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

pripojeni k Czfree Příspěvek č. 3 

Ahoj,
ohledne zaneseni do mapy: tim jsem myslel, ze jsem primo na strance mapy neobjevil nastroj pro zaneseni do mapy, mozna mi chybi nejaka lista, nebo jsem to zakreslovani do mapy spatne pochopil?

jak kontaktovat nejblizsi AP? na email mi zatim neodpovedel...
dojit se zeptat pesky?

co to promerovani sigalu? bydlim s primou viditelnosti asi 2OOm-300m od AP shakeO1, 5. patro

jeste mi to sice nebezi, ale dik ValXdaterovi za predchozi reakci

Weru

Old Post 15.11.2004 v 10:04
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

pripojeni do Czfree II Příspěvek č. 4 

Ahoj,
ohledne zaneseni do mapy: tim jsem myslel, ze jsem primo na strance mapy neobjevil nastroj pro zaneseni do mapy, mozna mi chybi nejaka lista, nebo jsem to zakreslovani do mapy spatne pochopil?

jak kontaktovat nejblizsi AP? na email mi zatim neodpovedel...
dojit se zeptat pesky?

co to promerovani sigalu? bydlim s primou viditelnosti asi 2OOm-300m od AP shakeO1, 5. patro

jeste mi to sice nebezi, ale dik ValXdaterovi za predchozi reakci

Weru

Old Post 15.11.2004 v 10:05
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

hele nechci te nejak..... Příspěvek č. 5 

hele nechci te nejak..... shazovat, ale pokud nezvladnes dat bod do mapy - neni pro tebe lepsi zvolit si jiny zpusob pripojeni?
uz jen to jak jsi zalozil dalsi thread.... usuzuji ze pc+inet+.... ti nic moc nerikaji

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 15.11.2004 v 11:05
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 6 

Old Post 15.11.2004 v 11:13
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Re: pripojeni k Czfree Příspěvek č. 7 

Old Post 15.11.2004 v 11:16
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Jak přidat nový bod do mapy ? Příspěvek č. 8 

Old Post 15.11.2004 v 11:24
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 9 

dik za reakce!! :-)
dejte mi jeste sanci, myslim ze to zvladnu
novy thread uz nezalozim,
zbytek jsem pochopil
weru

Old Post 15.11.2004 v 11:58
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

Unhappy jednoduche zaneseni do mapy Příspěvek č. 10 

dle intrukci: az po registraci na wi.fi.cz se mi objevila ikonka Nový, po kliknutí na umisteni meho bodu se nezobrazi prekreslena mapa s nový bodem, ale bila plocha s cervenym krizkem v levem hornim rohu /mam asi smulu, ze?, nebo zas doprcic neco delam blbe?/

Old Post 15.11.2004 v 13:29
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: jednoduche zaneseni do mapy Příspěvek č. 11 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 15.11.2004 v 18:03
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz