CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Nymburk a okolí
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Doda
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 1 

Mel bych v Nymburce cca 5 az 10 zajemcu o pripojeni.

Old Post 04.11.2002 v 13:53
Doda je offline   Click Here to See the Profile for Doda   Find more posts by Doda   Click here to Send Doda a Private Message   Click Here to Email Doda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 2 

Kokám, že už mi asi neodpovíš (thread je psaný loni) ale právě rozjíždím Wi-Fi na předměstí Nymburka, na konci Tyršovky, před Drahelicema. Tak kdyžtak dej vědět, jestli existuješ, prrotže já zatim nic moc o wi-fi v Nymburce neslyšel...

Old Post 14.05.2003 v 19:53
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doda
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 3 

Zdar

Dokonce jeste existuju.... Ja jsem se chystal na wifi. Mam nekolik lidi, co se klidne pripoji, ale zpusobem: to je super, tak to udelej. Potom jsem se tim uz nezabyval. I kdyz me to porad zajima. kam chces umistit AP ?

Martin

Old Post 15.05.2003 v 07:07
Doda je offline   Click Here to See the Profile for Doda   Find more posts by Doda   Click here to Send Doda a Private Message   Click Here to Email Doda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 4 

tak to je fain, třeba bysme se mohli dát dohromady - hele, !prozatim! bude jediný APčko u mě na střeše (Hronětická 1195), která je docela vysoká, nicméně, až seženu lepší místo, hned ho chci dát co nejdřív někam jinam (panelák, komín, COP, ...), ale nechci, aby byl moc drahej pronájem umístění, lepší by to bylo přes známýho. V tuto chvíli rozjezd brzdí jen nábor členů. Kapitál už mám k dispoizici, takže jen členy a bylo by to.. Jestli si z jiný části NBK, tak bysme mohli dát spoj, buď taky mirkovlnnou, nebo tam šoupnem Ronju každopádně se musíme ještě nějak blíž domluvit, to je podstatný, nemáš náhodou o víkendu čas?

Old Post 16.05.2003 v 12:01
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doda
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Tenhle vikend neni sance, pristi taky ne. Ja jsem se tim strasne dlouho nezabyval. V podstate jsem tu myslenku uz nejak opustil. Slo mi castecne jen o to, ze bychom si nazdileli internet s nekolika lidma. Coz porad trva. Jinak ja jsem presne tedy z Kamenneho Zbozi, coz ani tak moc nevadi. Do Hronetic i do Nymburka vidim v pohode. Ja uz jsem mel predbezne dohodnute misto pro AP na jednom panelaku, kde prave kamoz bydli a bylo by to asi zadarmo, am tam docela vliv. Je to jeden ten vysoky (ne ale uplne ten nejvetsi!) zhruba mezi Liduskou (potok) a Drevakem (hospoda). Ne uplne mezi, hned vedle Lidusky, na druhe strane je detske hryste. Tak tohle byl muj plan, asi nekdy napodzim..

Old Post 16.05.2003 v 13:31
Doda je offline   Click Here to See the Profile for Doda   Find more posts by Doda   Click here to Send Doda a Private Message   Click Here to Email Doda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Thumbs up Příspěvek č. 6 

Dobře a co v tejdnu, to by šlo, ne? Myslím si že by to bylo potřeba prodiskutovat, protože jestli ještě těch pár lidí, který si sehnal a ještě by do toho šli by řešilo podstatnou část problému - lidi. S tím AP - nevím přesně jakej panelák myslíš, ale jestli na něj mám z baráku výhle, což si myslím, že jo, tak by to bylo super! Doufám, že na něj vidíš i ty, ale to bys to asi nezačínal plánovat a taky doufám, že tam ještě stále máš vliv, pak by to bylo ideální místo pro naše první společný APčko. Tak já začnu od pondělka dávat dohromady router Na bližších podrobnostech se domluvíme. A máš tedy ještě nějaký lidi? A kterej je to PŘESNĚ panelák?

Old Post 16.05.2003 v 17:15
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doda
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 7 

Ona se za ten pulrok situace trochu zmenila. Ja totiz pracuju v Praze a pres tyden tam bydlim (pred pulrokem ne, tedka uz jo). Takze tedka nemam uz skoro cas na tom neco delat. Bohuzel. Pouze o vikendu. Jinak ten panelak je asi tenhle: Kdyz si stoupnes pred hernu Nevada (mas ji za zady) tak na ten panejak koukas. Je hned pred tebou. Jeden stejnej je trochu do prava a ten muj (ten co tam muzu neco podnikat) je skoro presne pred tebou (asi 50 metru). Ale pochybuju, ze na nej uvidis, mozna jo, ale tezko se to odhaduje. Par tech lidi porad mam, ale ty by to brali asi jenom kvuli tomu sdilenemu internetu. Casu an to tedka mam uz fakt malo, ale pokusim se na tom zapracovat.

Old Post 19.05.2003 v 09:02
Doda je offline   Click Here to See the Profile for Doda   Find more posts by Doda   Click here to Send Doda a Private Message   Click Here to Email Doda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirif
Newbie

Registrován: 20.05.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 8 

Zdarec,
ja tomu pravda moc nerozumim, ale taky bych do toho sel. Jsem z Nymburka z Horatevske.

Old Post 20.05.2003 v 13:19
jirif je offline   Click Here to See the Profile for jirif   Find more posts by jirif   Click here to Send jirif a Private Message   Click Here to Email jirif     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 9 

Hele lidi, vy všichni z Nymburka - ten projekt už vážně rozjíždím a už to začíná být ve fázi, kdy už nemůžu couvnout , ale ani nechci. První APčko bude tedy Hronětická 1195 a druhé (postavené hned na to) bude Apčko na tom vysokým paneláku hned naproti poliklinice na sídlišti. Tam bude sektorovka, protože je to v "rohu" Nymburka. Nejdřív ale rozjedeme sí? a až bude tak 10-12 lidí a bude to spolehlivě šlapat, pak zařídím konektivitu. Kdyžtak mi dejte maily a já vám pošlu bližší info, protže to je na hodiny povídání... Jo a ta ulice Hořátevská... nevim, nevim jhestli se nan nás připojíš... ale zkusíme to ještě vomrknout.
Tak se ozvěte lidi..

Old Post 22.05.2003 v 14:55
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirif
Newbie

Registrován: 20.05.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 10 

Old Post 29.05.2003 v 18:30
jirif je offline   Click Here to See the Profile for jirif   Find more posts by jirif   Click here to Send jirif a Private Message   Click Here to Email jirif     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 11 

No tak, hele APčko bude definitivně na jednom z těch tří vysokejch oranžovejch paneláků na starým sídlišti, ale nebude to ten u polikliniky, ale naopak ten nejblíž u komína (jak už je na něm teď spousta antén). Budeme tam mít sektorovku (kvůli opačný polarizaci oproti všesměrovkám) a vyzařovací úhel bude tak 80° a bude mířit zleva zhruba levým krajem úhlu na sladovny a dál dorpava bude pokrývat sídliště a drahelice, druhé APčko bude na střeše mého domu a bude tam všesměrovka (8,1dB), takže jestli na nějaký vidíš, tak není problém. Konektivita bude nejspíš od firmy LicaNet a bude to garantovaná 128kbps (s firmou Lica jsme se rozhodli spolupracovat a vzájemně se tolerovat co se týká rušení). To prozatím vše. Realizace začne od 9.6.2003!!! Router už mám hardwarově připravený (celeron 433MHz, 192MB RAM, HDD 60GB, Linux). Signál budeme měřit nejspíš s vypůjčenými komponentami LinkSys. To? prozatím.... takže, už se připravujte, zanedlouho to rozjedem

Old Post 30.05.2003 v 10:59
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 12 

Jo a zapomněl jsem, že bude ještě trasa z toho paneláku na "kopeček" (Všechlapský vrh) bude tam všesměrovka a zatim tak 3 lidi.

Old Post 30.05.2003 v 11:28
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

Nymburk + okoli Příspěvek č. 13 

Zdravím, budu mít taky šanci, když bydlím v Bobnicích, přímo naproti COOPu a Žosce?

Old Post 30.05.2003 v 21:50
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

připojení Příspěvek č. 14 

Zdravím, budu mít taky šanci, když bydlím v Bobnicích, přímo naproti COOPu a Žosce? Měl bych docela dost velký zájem.

Old Post 30.05.2003 v 21:57
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Re: připojení Příspěvek č. 15 

Old Post 02.06.2003 v 16:44
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 16 

Díky za odpověď, s tím COOPem mi šlo jen o to, abych upřesnil svojí polohu v Bobnicích, nic víc nic míň.

Old Post 03.06.2003 v 19:15
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz