CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Jak s připojením přes APtony? http://www.webpark.cz/proxypeople/bxxx/ankety.html
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
d.dobrota
Newbie

Registrován: 25.12.2004
Příspěvků: 8

Jak s připojením přes APtony? http://www.webpark.cz/proxypeople/bxxx/ankety.html Příspěvek č. 1 

Old Post 25.12.2004 v 15:18
d.dobrota je offline   Click Here to See the Profile for d.dobrota   Find more posts by d.dobrota   Click here to Send d.dobrota a Private Message   Click Here to Email d.dobrota   Visit d.dobrota's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.dobrota
Newbie

Registrován: 25.12.2004
Příspěvků: 8

Proč mají někteří rychlost okolo 200 kbps a jiní jen okolo 20 kbps? Příspěvek č. 2 

To by chtělo vysvětlení. Kdo ví, jak se měří rychlost na přepínaných sítích?

Old Post 25.12.2004 v 16:06
d.dobrota je offline   Click Here to See the Profile for d.dobrota   Find more posts by d.dobrota   Click here to Send d.dobrota a Private Message   Click Here to Email d.dobrota   Visit d.dobrota's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasolek
Newbie

Registrován: 13.04.2004
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 3 

Chjo!

Old Post 27.12.2004 v 16:48
vasolek je offline   Click Here to See the Profile for vasolek   Find more posts by vasolek   Click here to Send vasolek a Private Message   Click Here to Email vasolek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TaiPan
Newbie

Registrován: 29.10.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 4 

Mereni rychlosti internetu na SDILENE LINCE je hoooooodne zajimave. Jestli se vam podari zmerit pokazde stejnou rychlost, tak vam nechame vystavit metal.

Mno, vypada to tak, ze si asi nekteri lidi neuvedomuji co znamena pojem PROBLEM S RYCHLOSTI a TRPELIVOST kdyz se hrnou na strechu JEN kvuli toho aby JIM to jelo. To ze nekdo chodi na strechy jen pro to aby si jiny vesele surfoval za levny peniz na inetu asi taky nikoho nezajima. Takze pane Dobrota, pokud je mi znamo, tak VSICHNI klienti AP Tony jsou na tom stejne jako vy ale jaksi jsou asi chapavejsi, nebot nerypou tak jako vy. Jiste, kazdeho zajima rychlost, ale jak ji asi maji zvysit, kdyz na jedne jedine antene je pripojeno pres 100 lidi??? Nekdo dela Ronju dlouho.. ano, dela ji, ale ve svem volnem case.Pokud nejste spokojen s pripojenim, ktere ma bohuzel ted problemy, tak vas nikdo nedrzi u toho abyste zustal v CZF. Vzdyt CZF je o tom, ze jsou lidi pripojeni svobodne. Nejsou zadne smlouvy a grance. Stale se vyvijeji technologie a to s cim mate problem ted mozna v klidu za nejakou dobu oznacite jako prechodne zhorsene obdobi a s chuti se tomu zasmejete. U nas na AP TaiPan mame taky omezeni... a zijeme. Takze vam doporucuji abyste se ve chvili kdy bude Ronja dokoncena obratil na Radegasta a zkusil si s nim na tech 6 - 10 hodin jit tu Plechovou bestii zamerovat. Preji prijemnou zabavu. Jo a abych nezapomel, vemte si neco tepleho na sebe, do kapsy cutoru s RUMem a kybl nervu do toho krasneho teplicka co je na strese v zime. Protoze jestli nedovedete skousnout problemy jake jsou ted, tak pri zamerovani Ronje asi neudrzite nervy na uzde.

Old Post 27.12.2004 v 19:47
TaiPan je offline   Click Here to See the Profile for TaiPan   Find more posts by TaiPan   Click here to Send TaiPan a Private Message   Click Here to Email TaiPan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.radegast
Junior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 170

re Příspěvek č. 5 

Pana Dobrotu při zaměřování nechci. Když jsem se dozvěděl, jak je umístěný jeho Ovislink (pod kýblem na střeše) , tak bych ho k HW na APT nepustil. A ja jenom doufám, že se nám podaří ronju do konce roku zprovoznit, aby si pan Dobrota vychutnal poslední dny u Czfree, poněvadž (pokud jsem dobře informován) k 31.12.2004 na AP Panorama končí. Co se týká Vaší ankety, pane Dobroto, tak je až k pláči, pokud se Vám vyjádří 12 lidí z 97 návštěv. O výsledku raději pomlčím a o výběru odpovědí, které jsou zavádějící také. Mějte se krásně a přeji Vám krásný zbytek roku.

__________________

http://www.poruba.net
ICQ# 78348625

Old Post 27.12.2004 v 20:04
petr.radegast je offline   Click Here to See the Profile for petr.radegast   Find more posts by petr.radegast   Click here to Send petr.radegast a Private Message   Click Here to Email petr.radegast   Visit petr.radegast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.dobrota
Newbie

Registrován: 25.12.2004
Příspěvků: 8

zaměřování Příspěvek č. 6 

Když je vám tam zima, proč nezkrátíte dobu zaměřování venku
na půl hodiny?

Vždy? si na to vemte dalekohled, a? na to vidíte, a pořádné náčiní.

Ti studenti hgf, co přidržují tyčku, vám to zrobi za 50 Kč za hodinu.

Old Post 27.12.2004 v 23:36
d.dobrota je offline   Click Here to See the Profile for d.dobrota   Find more posts by d.dobrota   Click here to Send d.dobrota a Private Message   Click Here to Email d.dobrota   Visit d.dobrota's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
javes
Newbie

Registrován: 26.01.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 7 

Ja bych zas p. dobrotu na zamerovani velmi rad...

Dal bych mu doruky dalekohled... 50kc, a pul hodky na balkone APTony...

Za pul hod by to bylo zamerene, a mohly bychom na pivko... ne?

Ja si myslim, ze kdyz o tom tak zasvecene mluvi, tak ze uz s tim ma mnoholete zkusenosti, ma praxi a ma grif... Takove dulezite lidi bych nepodcenoval.... jednou se nam budou hodit!




P.S. Vadi mi, ze v te ankete chybi policko: "Jsem plne spokojen, a APT je nejlepsi AP ktere muze byt"... doporucuji udelat, pak budu hlasovat

__________________

jabber://javes@njs.netlab.cz

Old Post 28.12.2004 v 11:12
javes je offline   Click Here to See the Profile for javes   Find more posts by javes   Click here to Send javes a Private Message   Click Here to Email javes   Visit javes's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronja
Newbie

Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 13

pan Dobrota Příspěvek č. 8 

Být Vámi, pane Dobroto, tak se před námi radši o tyči nezmiňuji

__________________

"Zkuste to bez drátů, milý Marconi."
"Počítače jsou zbytečné, nedají vám nic jiného než odpovědi." Pablo Picasso
"Uživatelsky přívětivý software je jen vidina, která má svést poutníka z pravé cesty příkazového řádku."

Old Post 28.12.2004 v 12:20
Ronja je offline   Click Here to See the Profile for Ronja   Find more posts by Ronja   Click here to Send Ronja a Private Message   Click Here to Email Ronja     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Re: re Příspěvek č. 9 

Old Post 29.12.2004 v 07:16
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.dobrota
Newbie

Registrován: 25.12.2004
Příspěvků: 8

Omluva Příspěvek č. 10 

Dnes ráno 29.12.04. se u nás zvýšila rychlost na 200 až 300 kbps.
A tak jsem si uvědomil, že jsem se ošklivě návážel do lidí v czfree.
Pane Radegaste, rád bych se Vám veřejně omluvil za způsobené potíže.
To jenom můj nedostatek vědomostí zavinil, že jsem kolem Vás spustil
takovou znevažující kampaň. Ted už vím, že bez Vás by se tu
na sloupech jenom houpali havrani. Vůbec mi nedošlo, jak moc
Vám lidé jako já znepříjemňují život a berou chu? do práce.

Kéž byste mi odpustil, nemohl jsem se udržet. Snad to dokážete
velkoryse přejít. Rád bych u Vás zůstal bez skřípání zubů.
Udělal jste na mě ohromný dojem tím, že se Vám podařilo to rozchodit
v termínu, který jste si dal za cíl.

Gratuluji

Dobrota

Old Post 29.12.2004 v 09:04
d.dobrota je offline   Click Here to See the Profile for d.dobrota   Find more posts by d.dobrota   Click here to Send d.dobrota a Private Message   Click Here to Email d.dobrota   Visit d.dobrota's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasolek
Newbie

Registrován: 13.04.2004
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 11 

Old Post 29.12.2004 v 11:13
vasolek je offline   Click Here to See the Profile for vasolek   Find more posts by vasolek   Click here to Send vasolek a Private Message   Click Here to Email vasolek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.ripper
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 42

Re: Re: re Příspěvek č. 12 

Old Post 29.12.2004 v 11:17
j.ripper je offline   Click Here to See the Profile for j.ripper   Find more posts by j.ripper   Click here to Send j.ripper a Private Message   Click Here to Email j.ripper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.ripper
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil j.ripper 29.12.2004 v 13:03

Old Post 29.12.2004 v 11:27
j.ripper je offline   Click Here to See the Profile for j.ripper   Find more posts by j.ripper   Click here to Send j.ripper a Private Message   Click Here to Email j.ripper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasolek
Newbie

Registrován: 13.04.2004
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 14 

j.ripper, ja to chapu, ale 90% lidi na ap zajima net a zbytek mistni tranzit. Co se da delat, zvrhlo se to. Jako mi staci at si prectu stranky a icq, nic vic.

Old Post 29.12.2004 v 11:37
vasolek je offline   Click Here to See the Profile for vasolek   Find more posts by vasolek   Click here to Send vasolek a Private Message   Click Here to Email vasolek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.radegast
Junior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 170

to dobrota Příspěvek č. 15 

Vážený pane Dobroto,
i když je z Vašeho příspěvku cítit nezdravá míra sarkasmu a i když bych Vám velmi rád odpověděl v podobném duchu, nechci plýtvat energií. O ukončení spolupráce s Vámi rozhodl MichalK, jakožto správce přístupového bodu AP Panorama a já jeho krok jenom schvaluji. Napište mi mailem, prosím, Vaše číslo účtu, kam mám poslat Váš poplatek za prosinec, jak jsme se domluvili.

Sbohem,
petr.radegast.

__________________

http://www.poruba.net
ICQ# 78348625

Old Post 29.12.2004 v 13:54
petr.radegast je offline   Click Here to See the Profile for petr.radegast   Find more posts by petr.radegast   Click here to Send petr.radegast a Private Message   Click Here to Email petr.radegast   Visit petr.radegast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piposek
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 16 

To je teda drsné...

Nechtěl bych se nikoho zastávat ani nikoho popichovat, ale nebylo to někdy dávno, že se musela držet huba a krok?

Tady někdo něco napíše neuváženě na fórum a hned ho za to odpojej.

Chápu impulzivní jednání obou stran, taky mám pár "nespokojených" a štve mě, že nedocení práci a nervy co s tím mám, ale vážně se mi tohle zdá přehnané.

Old Post 29.12.2004 v 15:52
piposek je offline   Click Here to See the Profile for piposek   Find more posts by piposek   Click here to Send piposek a Private Message   Click Here to Email piposek   Visit piposek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz