CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Změna názvu cloudu Horní Měcholupy, Uhřiněves a okolí.
12

Změna názvu cloudu Horní Měcholupy....
You do not have permission to vote on this poll.
HMNet 13 25.49%
HMNet & UHLan & Kabel & CM & HP 6 11.76%
HMNet - Jihovýchod 10 19.61%
Jihovýchod 14 27.45%
Praha 9 & 10 & 14 & 15 a okolí 8 15.69%
Total: 51 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chevees
Old Post 16.01.2005 22:53
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 17 
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 18 

Hlasování dopadá divně teda spíš vyrovnaně co s tím chtělo by to vypíchnout zpět aby někdo zahlasoval.
Nebo bych to uzavřel tak že, 11 chce HMNet i jihovýchod 10 chce HMNet-Jihovýchod Co se tedy domluvit obecně takže, to bude tedy HMNet - jihovýchod.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 21.01.2005 v 20:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marfeus
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 19 

Old Post 21.01.2005 v 22:46
Marfeus je offline   Click Here to See the Profile for Marfeus   Find more posts by Marfeus   Click here to Send Marfeus a Private Message   Click Here to Email Marfeus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 20 

Naposledy upravil Gookin 21.01.2005 v 23:36

Old Post 21.01.2005 v 22:48
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 21 

__________________

Naposledy upravil Gookin 21.01.2005 v 23:16

Old Post 21.01.2005 v 22:59
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 22 

__________________

Old Post 21.01.2005 v 23:21
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 23 

__________________

Old Post 21.01.2005 v 23:38
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 24 

Asi bych měl říct co proč kterej název myslím že se tu nebudeme hádat o čárky nebo a.
Vysvetlím tu jednu věc v první řadě Raptik je Raptik a prosím Vás nikdo mu neměnte názvu node na cokoliv je to prostě Raptik by? zasvěcení vědí že, je to raptik.HMNet.AP2.X.
No dále Já i Gookin máme oba povahu nechávat po sobě pomníčky a přirovnal bych to tak trochu k XCHaosovi (promin že si tě beru do pusy) kdy je patrné kdo je kde gubernátorem velkovévodou či jiným panovníkem v podstatě názvy v cloudu jihovýchod jsou napsaný asi takto:
- jahoda=jahodnice, milk=laktos,kyje sou kyje to nemusím vysvetlovat že, né
- kabel=node se nachází v lokalitě kde je více méně v mém područí vazalství nebo sem to tam proinvestoval prostějsem tam nejak zaháčkovanej
- HMNet node v lokalitě HMNet nebo cloudu jako takového u mne úctak cloudu který mne pomáhá a to ne zrovna málo
(Děkuji všem hlavně Raptik nebo Gookin pořadí je možný i obráceně mám je rád oba stejně (tím sezde určitě nepřiznávám k jiné orientaci 4%) leda že bych je prohláskoval )
- APtak první číslo je jak vzniklo třeba Kyje tam mají 3 byli 3 v pořadí vzniku no a 6 rozsah je 10.41.0.6
K tomuhle původně Gookin mne to čísloval na 3 a já zpátky na 6 takže jsme před novým rokem jsme udělali domluvu že to je ted číslovaný takhle
A co tím chci vším říct že, já jsem tam to HMNet - jihovýchod dal více méně že, to byla první lokalita odkud jsme to rozjeli na všechny strany
Osobně mne se líbí HMNet - Jihovýchod neřešil bych jestli tu bude nebo nebude. Bude v názvu a zažije se a pak je jedno jestli tu budeme my nebo někdo jiný. jenže na psaní je to docela nepraktický vychzí z toho lépe Jihovýchod takže takhle.
zdravím Karel

__________________

Old Post 22.01.2005 v 03:21
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 25 

Nejde mi o carky ani spojky ci pomlcky, proste si myslim ze jmeno jakehokoliv OS proste nema v nazvu cloudu co delat. Proto mi pripada nejlepsi Jihovychod...

Old Post 22.01.2005 v 18:33
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 22.01.2005 v 18:42
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

jmeno Příspěvek č. 27 

Karlos hod tam Jihovychod aneb "synove a dcery venkova" pac za klasicky "VIDLAKY" by me kamenovali

Myslim ze "Jihovychod" je optimalni pro vsechny...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Naposledy upravil vocko 07.02.2005 v 16:23

Old Post 07.02.2005 v 15:26
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 28 

Dobrá je tu nejaká připomínka k tomu aby se hlasování uzavřelo s výsledkem říkejme si cloud Jihovýchod?
Zdravím Karel

__________________

Old Post 14.02.2005 v 17:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz