CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Praxe na VF (vlakno pro verbalni masturbaci, nemoderovano)
12345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Master
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 65 

boodine, boodine. styl tvyho vystupovani ala zemitej frajer, co se s nicim nemaze, je silne iritujici, ale presto jeste odpovim:

nevim, proc me do toho tahas, kdyz sem ti jenom rek, ze tady nikdo neni zvedavej na tvuj ultra cool img (to, ze je ultra cool neni spatny, spatna je jeho velikost). jestli opravdu potrebujes, aby vsichni vedeli, ze mas stranky, tak si dej odkaz do popisu. Tohle je diskuzni forum, ne prehlidka grafiky, akorat prispivas k neprehlednosti. btw jedina mastrubace, kterou tady vidim, je prave te tvuj coolezni obrazek... proste jenom zauvazuj, proc jsi jedinej, kdo tady ma takovouhle placacku (ne opravdu to neni tim, ze by to nikdo jinej krom tebe neumel nakreslit...)

Old Post 06.01.2005 v 23:42
Master je offline   Click Here to See the Profile for Master   Find more posts by Master   Click here to Send Master a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 66 

no loool...hele, Ludera, co se tak vic venovat ztrapnovani mych postu, nez my cumkarty? vsak ta se ti v nactu opakuje a takovej datovej zahul to neni, ne? Predstav si, kdybych si mohl pod kazdej post vyslehnout jinou... TO bys mel teprv pupinky. Nikdo preci netusil, ze na VF narazim na takovouhle crew svijejicich se pasovcu a ze me bude bavit tlacit do nich podpatkem, vsak ja se na VF nikdy nerval a rok jsem tu nebyl..nebejt Gnata, tak mam VF u riti dal. To jen, ze se mi vzdycky roztrese branice, kdyz si prectu, co se tady urodilo a ze me ocuravaj useri tvyho razeni, to me vzdy donuti znovu reagovat, pac je to really fun! Ale je fakt, uz me to nejak nebavi, pac jsem ted chlemtal korbele s presidentem CZF Zajsoftem a ten mel snahu osvetlit mi, ze takovy troglodyti vlastne nejste...prikladne ze 'ptak' se zdantne venuje zprave...lolek..a uz mi to vypadlo, pac ptaka fakt nemam rad, za to nerovny chovani a ze dalsi a dalsi delaj to a to ciste v zajmu vesobecnyho blaha. No, i neandrtalci myho kalibru uznavaj, ze jste si na piskovisti postavili hrad a ze se neslusi vam do nej slapat. Je to SPROSTY a ja SPROSTEJ fakt nechci bejt. Takze, Ludera, ver, ze ten plakat uz dlouho neuvidis a ze si tva tetelici se dusicka oddechne...leda by sis ho ulozil na hadr a tajne po nocich otviral v nadseni, ze delas neco, co se nema.....LOOOOOOOOOOOOL!!!! (kua, proc to mam tak, ze vzdycky pobavim nejvic sam se sebou? To neni spravne, ze ne?)

__________________

Old Post 07.01.2005 v 00:06
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 67 

jaaaaaj, Master, 'zemitej frajer' je nadherny prirovnani...jsem jim mozna jen pro to, ze vy vsichni zde tak stejni a opakovatleni. No, samozrejme, ze v realu to tak neni, coz ti snad potvrdi vsichni ti, s nimiz se osobne stykam, ale aktualne me proste lepsi reflexe nenapada. bavim se, proc ne? Proto s vami komunikuji, abych se pobavil...vy snad ne? Vis, me je opet zcela fuk, jak nahlizis na me, ale zamyslim se nad tvoji vetou: 'Proc ty mas zde neco, co nema nikdo ostatni?'....no, proc? Pestrost? Copak ja vim? Proste to tak mam...)) Je spatne mit neco jinak, nez ostatni? A loool: moje stranky? Chyba, masere, dole je napsan mod puvodce. Ja jsem jen sprosty platce domeny, ktery to zastituje. Samozrejme, ze elitni koder je Rattus, vyborny pritel z Brna...copak ja :P Ja su jen regulerni lama, ktera se rehta, jak vas nuti pouzivat prsty, nic vic, bro

__________________

Old Post 07.01.2005 v 00:15
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 68 

no, kazdopadne jsem netusil, ze se tak brzo vycerpate a zacnete se ukajet na my signature.....co kdybyste mi zacali opravovat hrubky, co?

__________________

Old Post 07.01.2005 v 00:17
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Master
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 10

bůdine Příspěvek č. 69 

za a) kdyz me chces citovat, cituj laskave doslovne
b) opakuji to neni pestrost ale pruda, proste sou urcity zasady, ktery se maj dodrzovat (tim mam na mysli ze avatar by nemel mit rozlohy mensiho statu) a dodrzovat by je meli i frajeri nad veci tvyho kalibru = coz je ten duvod proc je to spatne, jak si se ptal - a tohle neni vec VF ale for obecne.

ver mi, ze se na tvym avataru neukajim (znam i jine, prijemnejsi zpusoby, takze muzes byt v klidu)

btw ja se smeju taky, protoze hejbat prstama musis taky...

Naposledy upravil Master 07.01.2005 v 00:56

Old Post 07.01.2005 v 00:47
Master je offline   Click Here to See the Profile for Master   Find more posts by Master   Click here to Send Master a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Master
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 10

bůdin Příspěvek č. 70 

clovece boodine precti si po sobe par prispevku a zamysli se. dyt z nich uplne cisi to, jak se neustale vymezujes proti lidem v CZF. Ono je to totiz na tom svete zarizeno takhle: jsou dva typy lidi, jedni zaslepeni chudaci zijici v temnotach stredoveku (=CZF) a resici sve prizemni spory, a ti druzi to je boodin,
ktery jako jedniny prozrel a je nad veci a vyborne se bavi (coz mu neberu) ... Ja se ti divim, ze ti to CZF za to vubec stoji,
dyt tvoje pritomnost zde, to je jako hazet perly svinim. uvedom si, ze kdyby byli vsichni takhle "loooool" nad veci, tak by se nidky nic nevyresilo, neudelalo...
dyt ty ses takovej panbicek, co jenom sedi na mracku a smeje se tomu, jak se lidicky snazej, vid...

No ale jinak se ty tvoje recicky ctou moc hezky, to o tom jak bysme si meli bejt rovni, meli se mit radi, nemeli bysme se hadat atd... vis jak se tomu rika? utopie...
a jak nam pani ucitelka na stredni skole vysvetlila, tak utopie je cosi nerealneho. tak proc se misto planych reci nepokusit zlepsit realitu, ze? ale rekni mi, boodine, kdyz si teda uz prozrel a jsi jediny spravedlivy,
tak proc mi u tebe nejak unika nejaka tvoje aktivita v tomto smeru. Ono je hezky takhle sypat z rukavu kritiku, ze? Tak do toho nandej nam to, vytvor cloud spravedlivych a moudrych a predved co v tobe je... Pokud tak neucinis,
tak prosim nehazej blato na CZF ani na lidi z ni protoze asi nebudes zase o tolik lepsi, ze...

Old Post 07.01.2005 v 00:55
Master je offline   Click Here to See the Profile for Master   Find more posts by Master   Click here to Send Master a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 71 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 07.01.2005 v 01:40
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Kurva Příspěvek č. 72 

chlapi už si nešlapte po těch bábovkách. Vypadáte pak jak chlapi co si šlapou po bábovkách....

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 07.01.2005 v 08:39
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 73 

__________________

Old Post 07.01.2005 v 09:01
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Kurva Příspěvek č. 74 

__________________

Old Post 07.01.2005 v 09:05
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 75 

tak, Master, loket na stul, dlane proti sobe, zaklesnout a...jedem! No ja za to proste nemuzu, ze jsem se ted rozhod, ze tohle vlakno bude v duchu 'zemitejch frajeru', asi to bude tim hudebnim softem, co jsem stahnul a tentokrat se na nem SKUTECNE UKAJIM. Me si predstavuj, jako velkyho, obtloustlyho a zcela holohlavyho typka v potrhanem, propocenem natelniku, co zvejka pulcika smradlavyho doutniku a ironicky hledi na vsechno a vsechny kolem. Jsem tady za padoucha, Mastere a vsichni o tom vime; neni treba hned vykrikovat jak se vymezuju od lidi z CZF, protoze to tak neni. Ja za a) temer nikoho z CZF neznam, b) diky Krynnove zacpe jsem se do CZF dostal asi jednou v zivote a to bohuzel zrovna na letnansky DC chat, kde jsem uzrel komunikaci natolik primitivni a zhovadilou, ze jsem se zase jako sasanka spokojene stahnul do VyPaLu, kde si radostne bobtnam. Proste neni se proti cemu vymezovat, nebot - jak bylo zmineno vyse - mytus neni Deu, mytus je CZF jako celek, jako organizovana crew....
No a proc mi za to CZF vubec stoji, jak pises? Nu, protoze jsem regulerni grafoman a to co mrskam po ruznejch online boardech jsou jen drobky textu, kterej si chrlim na vlastni hadr az do chvile, nez ho zase upecu. (Ano, bez reci uz mi vymenili dve Barracudy 40 GB, ktere jsem zahadne naprosto zlikvidoval...). A proste proto, ze to JE RIT! Velka!)
Co ty bas po me vlastne chtel? Schuzovani wifaru? Abych za dujicicho vetru a vanice po nocich drzel klepajici se stozar na strechach? Nebo abych to cele usilovne zral, tohle to skorpeni se kolem vzajmenyho pokrikovani na sebe ze stran nekolika LANek? CZF je proste legrace, nedseni, ZABAVA A KONICEK a jediny nebezpeci, ktery tu je hrozi z rozriznutyho prstu spatnym bastlenim. Nikdo nema hlad, po nikom se nestrili a nikdo nechcipe...tak se mi nesnaz podsunosut jak VAZNA a SERIOZNI je debata kolem CZF, protoze tyhle tvy plky pramenej jen z toho, ze jsi aktualne proste neuzivas zadnej vetsi oser a ze jsi proste jen rozmazlenej mestak cilene zavirajici klapky nad tim, co se deje za humny, pripadne i ve vlastnim obyvaku, capi? (Smarja, ja na tebe neutocim a neurazim te, mluvim jen furt a la 'zemitej frajer', dodrzuju dekorum, vis? Tak se zas blbe nenafoukni :P) Nehraju tu nikomu na citlivou strunu, protoze sam mam uz soucit maximalne otupelej, ale celej kazdej den se stykam s armadou lidi s tak defektnim myslenim, ze pro ne je uspech najit byt jen kliku od dveri....pak vuci nim je vase jodlovani a pokus o serioznost...proste LEGRACNI a tak vznikaji 'zemiti frajeri', aby to podtrhli. Its simple, bro...enjoy

__________________

Old Post 07.01.2005 v 10:04
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Bábovky Příspěvek č. 76 

Á... babovky jsou rozšlapaný. Hele Boodine jsi fakt vtipnej. Doufám že tě ve VF uvidím častěji :-).
A myslím to upřímě...

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 07.01.2005 v 10:34
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balamut
Junior Member
zastupce cloudu 10.92


Registrován: 23.02.2004
Příspěvků: 254

Příspěvek č. 77 

__________________

take it easy...
...do it slowly

Old Post 07.01.2005 v 10:47
balamut je offline   Click Here to See the Profile for balamut   Find more posts by balamut   Click here to Send balamut a Private Message   Click Here to Email balamut   Visit balamut's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Master
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 78 

...asi jednou v zivote a to bohuzel zrovna na letnansky DC chat, kde jsem uzrel komunikaci natolik primitivni a zhovadilou, ze jsem se zase jako sasanka spokojene stahnul ...

no jestli ses tam dostal zrovna ve chvili, kdy tam debatovali lidi oklo AP Cako, tak se ti vubec nedivim :-)

Old Post 07.01.2005 v 12:17
Master je offline   Click Here to See the Profile for Master   Find more posts by Master   Click here to Send Master a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 79 

__________________

Old Post 07.01.2005 v 12:17
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 80 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 07.01.2005 v 16:36
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz