CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Alfa Aip-w630
« 345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 129 

Takze dalsi info.
Protahl jsem skrz cca 50G a jede v pohode.
Ted tam nic nebezi - uvidime jestli usne.
Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 18.07.2005 v 09:40
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 130 

Koukam ze si sem prispivam sam :-)
dalsi poznatek - alfa si pinga kazdou minutu GW na wirelessu

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 18.07.2005 v 12:09
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stab
Newbie

Registrován: 14.06.2005
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 131 

vcera mi znicoho nic vypadol signal z alfy 630. ked som sa na nu logol tak v polozke rate mam moznost iba auto a 0.8M (asi 10x). nemal uz niekto z vas podobny problem? ani po flashnuti na fw 1.42 a spat na 1.51 sa nic nezmenilo :(

Old Post 18.07.2005 v 13:17
stab je offline   Click Here to See the Profile for stab   Find more posts by stab   Click here to Send stab a Private Message   Click Here to Email stab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 132 

Old Post 18.07.2005 v 14:57
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 133 

UPDATE:

Alfa bezela 2 dny bez provozu a zatuhnuti.
Bezpecne ji odrovnal 5k flood ping - tuhóškemping

Bye Yupee

PS: ovise to taky odrovna :-)

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 19.07.2005 v 19:13
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 134 

Old Post 19.07.2005 v 20:12
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 135 

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 20.07.2005 v 18:49
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 136 

tak jsme si tu alfu objednal ....
toš jsem zvědav ...

edit:
tak už ji mám doma, ale ani jsem ji nestihl vybalit :-(

Naposledy upravil cipis 26.07.2005 v 21:34

Old Post 23.07.2005 v 23:11
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 137 

mno, tak už jsem ji vybalil...

dá se tomu nějak vypnout ten router? aby se z toho udělal bridge?

edit:

tak ten šmejd(zmetek, krám) pošlu zpátky

ono tomu nejde na wan nastavit DNS :-O
už x-krát vytuhlo web rozhranní


Naposledy upravil cipis 28.07.2005 v 18:55

Old Post 28.07.2005 v 17:05
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencour
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 33

zatuhavani Příspěvek č. 138 

Ja zatim zkousel Ovise 1120, jak mam pocit, tak neumi NAT, pak D-linka as 900ap+, ten byl slusnej, ale Alfa se mi libi vic - vadi mi na ni jen chybejici statistika wireless interfejsu.
Zatuhavani na Alfe s firmwarem 1.51 zazivam jen pri mazani snad statistiky nebo neceho takoveho - jinak uz je skoro svata. A stve me u ni blbnouci cas - obcas tvrdi, ze je rok 1970, obcas, ze je rok 2036 (kdyz nemame signal a ¨cuca si to z prstu¨).
DNS na wan interfejsu chybi? A to nejde obejit?

Old Post 28.07.2005 v 22:51
vencour je offline   Click Here to See the Profile for vencour   Find more posts by vencour   Click here to Send vencour a Private Message   Click Here to Email vencour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: zatuhavani Příspěvek č. 139 

Old Post 28.07.2005 v 23:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencour
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 33

chyby Příspěvek č. 140 

o tom rozhrani vim, nastesti to jeste resit nemusim. Co jsem se ptal, tak prej to je sranda, udelat routovani, ja sam to znam jen jako co routuju a na jake rozhrani - a v Alfe to nevidim.
Ad NAT - ja ho mam standardne zaply, stejne jako DHCP (pozadavek providera), tak to neresim.
Pevnou masku neresim - je nas tu par pripojenych, tak neco jako .252 delat nemusim :-).
Cili pro nase ucely nam Alfa vyhovuje.

Old Post 28.07.2005 v 23:31
vencour je offline   Click Here to See the Profile for vencour   Find more posts by vencour   Click here to Send vencour a Private Message   Click Here to Email vencour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencour
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 33

zlata Alfa Příspěvek č. 141 

zatim nam net jede slusne, v porovnani s predchazejicimi tydny zazracne - cysvetluju si to tak, ze nas nekdo rusil a i my jeho a on to vzdal (proste zadne vypadky uz nemame, ani v pracovni dny).
Nebo mozna okoli preslo na 5GHz?

Old Post 11.08.2005 v 15:12
vencour je offline   Click Here to See the Profile for vencour   Find more posts by vencour   Click here to Send vencour a Private Message   Click Here to Email vencour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 142 

Zdary!

Tak taky jsem si koupil alfu - je to super věcička, uptime 1 týden bez problémů, cca 8 klientů. Citlivost je dobrá, škoda jen že se nedá přepnout do čistýho "B" takže jí provozuju "b+g". Jen kdyby tam byly i nějaký statistiky pro jednotlivý IP...

Old Post 11.08.2005 v 15:53
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stimpoff
Newbie

Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 92

zase Příspěvek č. 143 

Ahoj, koukám, že přibylo hoodně příspěvků od dob kdy jsem založil tento thread. Moje dlouhodobé zkušenosti jsou takovéto:

Používám jako klient s NAT, DHCP v pohodě

Výpadek za celou dobu snad jeden.

Pokud AP vypadne zas se sám připojí (někdo tu psal že ne)

zjistil jsem, že pokud není připojen na AP tak občas chodí velmi pomalu web rozhraní.

Zdá se mi že trochu divně funguje NAT pokud jeden uživatel zatíží konektivitu naplno, ostatní nemají šanci. Moje představa je že by se měla konektivita dělit rovným dílem.

Hodně štěstí při pokusech.

BTW: při použití ext antény je vždy lepší tu vnitřní nahradit 50 Ohm odporem.


Stimpoff

Old Post 03.09.2005 v 11:35
Stimpoff je offline   Click Here to See the Profile for Stimpoff   Find more posts by Stimpoff   Click here to Send Stimpoff a Private Message   Click Here to Email Stimpoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

klient proti ORINOCO AP 2000 Příspěvek č. 144 

Nefunkcni - nakonekti se ale po 20s se zas odpoji.
za dalsich 20 se zase konektne a takhle porad dokola.
Ovislink na stejnem miste se stejnou antenou a kabelazi jede v pophode.
PS: WEP OFF, NAT ON

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 03.09.2005 v 13:29
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz