CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Alfa Aip-w630
12345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
StanislavJ
Old Post 13.03.2005 22:40
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by hwsoft) Příspěvek č. 49 
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

Příspěvek č. 50 

Muzete mi nekdo poslat k ty alfe manual? Neporadilo se mi to jeste resetovat a nevim co delam blbe. Mam to jenom pujceny od kamose a nemel jsem k tomu origos zdroj. krabicka se zda ze fakci ale nemuzu se dostat na www rozhrani. Zapojil jsem to na zdroj od switche 7.5V/1A. Poradite nekdo jak na to? Kdyztak mi prosim nekde vystavte na www manual a poslete sem odkaz. DIK.

Old Post 05.04.2005 v 14:02
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Návod k obsluze ALFA AIP-W630 Příspěvek č. 51 

__________________

i4 support personnel

Old Post 06.04.2005 v 07:27
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 52 

Old Post 06.04.2005 v 12:06
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

Příspěvek č. 53 

jo diky, uz to funguje jak ma...

Old Post 06.04.2005 v 17:03
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stimpoff
Newbie

Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 92

Příspěvek č. 54 

už dlouho nebyl novej FW

Old Post 01.05.2005 v 21:15
Stimpoff je offline   Click Here to See the Profile for Stimpoff   Find more posts by Stimpoff   Click here to Send Stimpoff a Private Message   Click Here to Email Stimpoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexim
Newbie

Registrován: 14.04.2005
Příspěvků: 7

Nastavení klienta Příspěvek č. 55 

Nemuze mi prosim nekdo poradit jak na Alfe nastavit spravne klienta ?
Mam dve na testovani, prvni mam nastavenou jako AP router ze site 172.x.x.x/24 na 10.15.x.x/24
Na notebooku s wifi kartou se k tomuto AP pripojim k netu bez problemu, ale jakmile kartu vytahnu a k notebooku pripojim druhou Alfu jako klienta tak sice Alfa hlasi ze je pripojena k AP ale v notebooku mi internet nejde.

Diky moc za odpovedi.

Old Post 06.05.2005 v 14:53
hexim je offline   Click Here to See the Profile for hexim   Find more posts by hexim   Click here to Send hexim a Private Message   Click Here to Email hexim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bestial
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 168

Ovládaní z wifi části Příspěvek č. 56 

Zdravím,
mám toto zařízení na jednom spoji jako klient a nemůžu ho na dálku ovládat(z wifi, pres ethernet to jde) je tam zapnuty nat. Nevíte v čem by mohl být problém?

Old Post 06.05.2005 v 16:42
bestial je offline   Click Here to See the Profile for bestial   Find more posts by bestial   Click here to Send bestial a Private Message   Click Here to Email bestial     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stimpoff
Newbie

Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 92

Příspěvek č. 57 

musis si zapnout remote management.

Stimpoff

Old Post 06.05.2005 v 21:42
Stimpoff je offline   Click Here to See the Profile for Stimpoff   Find more posts by Stimpoff   Click here to Send Stimpoff a Private Message   Click Here to Email Stimpoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fluber
Newbie

Registrován: 25.04.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 58 

Chtel jsem se zeptat jestli alfa umi transparentniho klienta?

Old Post 08.05.2005 v 17:42
fluber je offline   Click Here to See the Profile for fluber   Find more posts by fluber   Click here to Send fluber a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 59 

V podstate by me zajimalo totez

edit: ma li alfa transparentniho kliose...

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 09.06.2005 v 11:55
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 60 

Old Post 12.06.2005 v 21:33
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 61 

Old Post 12.06.2005 v 23:04
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShogunTokugawa
Newbie

Registrován: 14.06.2005
Příspěvků: 1

Question Příspěvek č. 62 

Koupili jsme si sklukama ALFU, ale nedaří se nám ji nastavit. Když vypnu NAT tak pak to nefunguje. Vše nastavím, ale počítače za WANem a za LANem se nevidí. Jak to mužu udělat ? Co mám nastavit v routovací tabulce ?:(

__________________

David Balcárek, předseda CZFree Bohumín.

Old Post 14.06.2005 v 14:47
ShogunTokugawa je offline   Click Here to See the Profile for ShogunTokugawa   Find more posts by ShogunTokugawa   Click here to Send ShogunTokugawa a Private Message   Click Here to Email ShogunTokugawa   Visit ShogunTokugawa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bestial
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 168

SMTP Příspěvek č. 63 

Zdravím,
mám toto zařízení u jednoho člověka a z ničeho nic přestalo fungovat odesílání pošty z outlooku, tak jsem tak jel a na nic jsem nedošel, outlook se přihlásil na účet, ale nic neodeslal, pop3 funguje bez problémů. Nakonec jsem zkusil odeslat poštu z mého notebooku, kde je jiný účet(i server) a taky se neodeslalo. Z jiného místa(za jiným zařízením) na stejném AP to funguje bez problémů, takže problém bude asi v Alfě. Nemáte s tím někdo zkušenosti???

Old Post 22.06.2005 v 05:40
bestial je offline   Click Here to See the Profile for bestial   Find more posts by bestial   Click here to Send bestial a Private Message   Click Here to Email bestial     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laca
Newbie

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 8

Jak na klienta Příspěvek č. 64 

Ahoj, prosim poradili byste total lame, jak nastavit na Alfe W630 klienta. Podle navodu jsem to prepnul do klient modu, ale i kdyz AP vidim, nemuzu se s nim spojit. Taky me zarazi, ze pri prechodu do klienta Alfa nenaskoci, resp. nejede web rozhrani dokud neudelam reset.

Za kazdou radu budu vdecnej, myslel jsem, ze to zvaladnu, ale jak je videt, precenil jsem sve schopnosti
Diky
Laca

Old Post 27.06.2005 v 09:21
laca je offline   Click Here to See the Profile for laca   Find more posts by laca   Click here to Send laca a Private Message   Click Here to Email laca     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz