CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Horní Počernice
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Takže Příspěvek č. 161 

navrhněte místo a čas předem sdeluji že, víkend a 23.3 mám omezené sraz a montáž AP a linků na háje. Takže pokud se trefíte samozřejmě to přizpůsobím.
Zajistěte mne dostatek tonicu - někam stále jedu¨
Když jsem jezdil na ASA vaše odpady naše záležitost docela se mne líbila Pizzerie na začátku Počernic? Takže jen datum Co tahle neděle??

__________________

Old Post 18.03.2004 v 02:50
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukass
Newbie

Registrován: 12.08.2002
Příspěvků: 54

sraz Příspěvek č. 162 

Pizza Tratoria (Turbanti) na sraz moc dobra nebude. je tam vzdy plno a musi se cekat na stul. Nakou hospodu
JInak navrhuji taky NEDELi nebo UTERY od sedmi treba?

Old Post 18.03.2004 v 12:27
lukass je offline   Click Here to See the Profile for lukass   Find more posts by lukass   Click here to Send lukass a Private Message   Click Here to Email lukass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Zkuste_chytit_AP_Vinor_nebo casem i_Radonice.. Příspěvek č. 163 

Zatim je to ve stadiu priprav hw

Cekam uz jen na ant.


Jirka.

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Naposledy upravil IOJ 18.03.2004 v 13:01

Old Post 18.03.2004 v 12:54
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HP-Sek
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 73

Re: Takže Příspěvek č. 164 

Old Post 18.03.2004 v 16:40
HP-Sek je offline   Click Here to See the Profile for HP-Sek   Find more posts by HP-Sek   Click here to Send HP-Sek a Private Message   Click Here to Email HP-Sek   Visit HP-Sek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki_HPocernice
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 35

kopecek Příspěvek č. 165 

Davam hlas kopecku

pokud to bude kolem 19:00 tak je mi jedno jakej den

ale nejvice se mi hodi pondeli

Old Post 18.03.2004 v 22:30
Piki_HPocernice je offline   Click Here to See the Profile for Piki_HPocernice   Find more posts by Piki_HPocernice   Click here to Send Piki_HPocernice a Private Message   Click Here to Email Piki_HPocernice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

Co se to tady děje???? Příspěvek č. 166 

Nazdar,

to je tenhle thread zamcenej nebo co? Zrovna se pokousim tady v Pocernicich nekoho pripojit a zjistuju, ze novy clen CZF nemuze pripevovat do tohohle fora...

Je tady nekdo, kdo s tim neco udela???
Jmenuje se petr_HP, ma svuj node zaneseny do mapy a vsechen HW, potrebvny k pripojeni. Nebylo by od veci neco uz tady rozjet, vsiml jsem si tady nekolika anten na strechach, ale jedine AP melo nezname ESSID a WEP sifrovani, nevite o tom nekdo neco?

--------------------------
shrnuto a podtrzeno, zacnete neco delat, a poustejte sem nove cleny.

diky p4vel (Jizni mesto)

PS.: Kdy a kde bude sraz ?

Old Post 27.03.2004 v 09:40
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka-hp
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 167 

Cau, mel bych zajem, ale nevim jestli to pujde az k memu panelaku ) Zkus se podivat na muj bod: node jirka-hp. Diky

Old Post 27.03.2004 v 13:12
jirka-hp je offline   Click Here to See the Profile for jirka-hp   Find more posts by jirka-hp   Click here to Send jirka-hp a Private Message     Visit jirka-hp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

Re: AP Příspěvek č. 168 

Old Post 27.03.2004 v 18:14
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

Re: ad czfree Příspěvek č. 169 

Old Post 27.03.2004 v 18:17
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

Re: prepalovani normy Příspěvek č. 170 

Old Post 27.03.2004 v 18:30
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

Vyhrozovani Příspěvek č. 171 

Ja nikomu nevyhrozuju, ja se jenom snazim aby tam kde provozuju svoji sit nebylo zaruseno... Znam lidi kteri prepaluji treba na 30 dB coz je opravdu moc...

Ja se normy snazim dodrzovat a pokud to tak nebude kolem me budu na tom skodnej.........

Old Post 27.03.2004 v 18:56
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

registrace Příspěvek č. 172 

Na CZfree jsem se registroval v dobe kdy jsem shanel internet zadarmo (kdy jsem si myslel ze CZfree znamena internet zdarma). Pak po spatnych zkusenostech s CZfree jsem se radsi pripojil ke komercnimu providerovi....

Old Post 27.03.2004 v 19:00
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Takže Příspěvek č. 173 

asi ta špatná zkušenost je to že, to zdarma tak úplně nebylo?

Tak mne stačilo "újezd nad lesy" pokud se jedná o újezd.net tak jakési upozorňování podobného charakteru jsem už řešil s remetem. Pokud tu opravdu jste zalogovaný jen kvůli pruzení ano jak jsem napsal remetovi používejte újezd.net GPRS apod. ale, je to jen o doplácení nekoho kdo se přiživuje na 2,4 a kde stejne časem nikdo nebude chtít platit nejaký extra poplatky navíc lidi chtej možná bohužel co nejlevnější připojení a tyto polo IGW sestejne časem začlení do cloudů czf nebo se holt bude vysílat přez ně pokud se chce z vyhrožování přejít k činům šel bych nekam, k Běchovicům nascanoval místní provoz a prásknul to CTU újezd.net zde blokuje tolik kanálů že, člověk přemýšlí jak jim to svítí nebo na co to můžou mít situace lehce podobná říčanům kdy zde se rozsvítili karty do antén na prázdno jen aby se blokli kanály.
Je to o tom že, dnes se vždy za něco platí. Záleží jen na tom kdo kde a jak to vymyslí a zařídí. Jinak psal jsem zde že, je možné se připojit na node yenik nebo na node v kyjích. Také bych byl pro když by se buffalo bill ozval a řekl mne jak to u něho bude. Kdysi kdesi jsem zde inicioval schůzku která je jaksi pasé. Takže nabídka na CZFree je stále zde a to už aktuálně link do kyjí bude hotov nejpozději do tří týdnů jinak propojen dále na jih.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 28.03.2004 v 05:43

Old Post 28.03.2004 v 05:36
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki_HPocernice
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 35

meeting Příspěvek č. 174 

Cus

Tak jsem myslel ze se domluvime na datumu srazu. Kdyz jsem napsal ze se mi to hodi v pondeli , tak jsem myslel ze se ostatni chyti a zacnou psat kdy se to hodi ostatnim.

Takze to zkusim jinak
Ja budu na Kopecku ve stredu 7.4 od 19:00, takze kdo bude chtit at se zastavy.
Poznavaci znameni: budu myt na sobe nebo na stole zlutou ksiltovku.



..........Bufalobile napis mi prosim na mobil tvoje cislo zapomel jsem si ho od tebe vzit

Zatim cau a doufam ze se nekdo stavi :-D

Old Post 01.04.2004 v 19:46
Piki_HPocernice je offline   Click Here to See the Profile for Piki_HPocernice   Find more posts by Piki_HPocernice   Click here to Send Piki_HPocernice a Private Message   Click Here to Email Piki_HPocernice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 175 

piki určitě se zastavím. už jen protože je nutný se domluvit na AP atd. Konzultovat volný kanály atd. Vem když tak co víš o kanálechv HP a podobně. Taky i buffalo vem to meření.
prosím te hod sem mapu kde je na kopečku
díky karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 02.04.2004 v 01:15

Old Post 02.04.2004 v 01:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HP-Sek
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 73

Re: Ahoj Příspěvek č. 176 

Naposledy upravil HP-Sek 02.04.2004 v 11:01

Old Post 02.04.2004 v 10:58
HP-Sek je offline   Click Here to See the Profile for HP-Sek   Find more posts by HP-Sek   Click here to Send HP-Sek a Private Message   Click Here to Email HP-Sek   Visit HP-Sek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz