CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Zrušte moderátory
123456

Jste pro, aby se vlákno "Zrušte moderátory" dalo na titulní stránku?
This poll is closed.
Ano 49 42.24%
Ne 67 57.76%
Total: 116 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Ne a ne Příspěvek č. 17 

__________________

Old Post 20.01.2005 v 21:14
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Ne a ne Příspěvek č. 18 

__________________

Old Post 21.01.2005 v 01:14
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Ale proč? Příspěvek č. 19 

Hele dejte mi nějaký důvod, kromě toho, že položí dotaz láma, a pak se na moderování vykašle.

Chápu Cheveese a Xchaose, že jako moderátorům je mu úplně jedno, že nemůže moderovat zakladatel vlákna. Ale mě to vůbec jedno není.

Já si fakt nepřeju aby ve vlákně, které jsem já založil, a které se budu snažit dotáhnout k nějakému cíli, mohl kdokoliv, ještě k tomu neidentifikovatelný moderovat a prudit.

Také pak nerozumím hlasování o umístění tohoto vlákna na hlavní stranu, když většina lidí v tomto vlákně s nějakou úpravou moderátorských práv souhlasí. TAK KDO TO TU TEDA HLASUJE?

Mám pocit že tohle je po mappesrkých právech dost velká změna, a rozhodně si zaslouží, aby o ní mluvilo víc lidí!!!!

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 09:21
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Ale proč? Příspěvek č. 20 

Old Post 21.01.2005 v 10:51
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Ale proč? Příspěvek č. 21 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 21.01.2005 v 10:58
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Re: Re: Ale proč? Příspěvek č. 22 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Naposledy upravil fen 21.01.2005 v 11:11

Old Post 21.01.2005 v 11:04
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Tak hele tohle mě fakt sere Příspěvek č. 23 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 11:09
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Moderování fora Příspěvek č. 24 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 11:18
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Old Post 21.01.2005 11:19
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 25 
Maxinoha
Old Post 21.01.2005 13:53
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 26 
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Jo to je přesně vono Příspěvek č. 27 

Proč jsem to tam dal je jasný. Protože to chci dostat na hlavní stránku.
Tady přispívaj pouze moderátoři a těm je to šumák.
Psal jsem ti PM, aby jsi mi zjistil, kdo zmoderoval úplně legální příspěvek.
Můžeš mi to teda vysvětlit.
Tohle je úplně vo ničem.

Jestli to chceš spojovat, tak to spoj normálně pod site feedback, a? to má dostat se ven, proto jsem to udělal.

To to nechápeš?

JÁ CHCI ABY SE O TOMHLE TÉMATU MLUVILO. JE TO PODLE MĚ DOST DŮLEŽITÝ A ZATÍM TO VŠICHNI (mod) ÚPLNĚ SABOTUJETE.

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 14:02
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Jo to je přesně vono Příspěvek č. 28 

Old Post 21.01.2005 v 14:52
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Re: Re: Jo to je přesně vono Příspěvek č. 29 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 15:02
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 30 

Zakladatel vlakna ma mit pravo si ho moderovat. Jako na CF. Moderatorske zasahy unanonimizovat. Nic vic, nic min.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 21.01.2005 v 15:28
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 31 

Souhlas s PJ.

Musis si fene uvedomit, ze at dopadne hlasovani jakkoli, tak bude muset nekdo pripadne ficury dopsat - coz, verim ze chapes, bude trvat dlouho nebo se to neuskutecni nikdy.

Proto mi pripada rozumnejsi pouzit to, co uz na CF je + moznost moderace ve vlastnim threadu. Predpokladam, ze je to jednoduse behem chvilky aplikovatelne, nikomu to neuskodi a ani o tom neni treba hlasovat. Staci jen ukecat nekoho, kdo ma pristup na Kerberose.

__________________

Old Post 21.01.2005 v 15:58
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Chápu to Příspěvek č. 32 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 21.01.2005 v 16:33
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz