CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Planet WDAP-2000PE
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hafieror
Newbie

Registrován: 06.04.2004
Příspěvků: 28

Planet WDAP-2000PE dual AP 5,5 i 2,4 GHz Příspěvek č. 1 

Nasadil jsem do sítě jedno toto zařízení. Popis říká následující

Profesionální bezdrátový dvojitý AP a WDS Bridge. Simultánní práce na kmitočtu 5,5GHz (802.11a) a 2,4GHz (802.11b/g).
Rychlosti až 108Mbps 802.11 Super A/G.
Podpora PoE 802.3af, VLAN 802.1Q, izolace klientů, RADIUS autorizace. Více SSID
a nezávislé bezpečnostní režimy. Současný režim AP i WDS. Administrace HTTP, telnet. SNMP. 2x anténní výstup s reverzním SMA konektorem. Řízení výkonu nezávislé pro každou anténu.

Každý z webové rozhraní hned pozná , že je uplně stejné jako u AirCA8 akorát má nějaká vvylepšení. Především dvě rádia. Jestli to bude výhoda do budoucna nejspíš ukáže čas.
Zatím na tom mám jednoho klienta AirCA8. Propustnost na 700 metrů asi 2,2 MB/s a asi 20 uživatelů ve 2,4

Co se mě zatím nepodařilo po zprovoznění, tak zobrazit client table, která toto ap znepřístupní.

Máte někdo taky nějaké zkušenosti?

Naposledy upravil hafieror 04.10.2005 v 16:57

Old Post 04.10.2005 v 11:59
hafieror je offline   Click Here to See the Profile for hafieror   Find more posts by hafieror   Click here to Send hafieror a Private Message   Click Here to Email hafieror     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz