CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > To si vazne v mape muze kazdej delat co chce???
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
neo10
Old Post 27.02.2005 13:23
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 17 
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

kokot. Příspěvek č. 18 

danny: btw nedelam pro connection. Nikdy jsem pro connection nedelal. Vis o tom hovno, tak o tom aspon nikomu nerikej:-))

btw jak souvisi komerce s tim, co se tu stalo? brz do prdele z ttim, ze je nekdo komercak. To mas to samy jako rodelelemi levicak pravicak (zavadejici nicnerikajici blud) hlavne, danny, ze ty vis vsechno o kokotovi, a o tom jakej je to nekomercak, a jak je to komunita, a jak na druhy strane jsou zli lidi z arachne, a mazou kazdicky bod v mape a delaj bordel, a komercarny a kdyz jim nekdo nesedne, tak ho smazou z mapy.

Old Post 27.02.2005 v 14:29
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 19 

no ja nevim, ale jak byste koukali na to, kdyz by me treba xchaos nejak nastval a ja bych mu do mapy k nodu arachne napsal "xchaos je kokot"?

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 27.02.2005 v 15:00
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 27.02.2005 15:06
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 20 
macros
Old Post 27.02.2005 15:36
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 21 
_the_wolf_
Old Post 27.02.2005 15:47
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 22 
macros
Old Post 27.02.2005 15:50
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 23 
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

Příspěvek č. 24 

__________________

Naposledy upravil majkp 27.02.2005 v 16:13

Old Post 27.02.2005 v 16:10
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25 

__________________

critter

Naposledy upravil critter 27.02.2005 v 17:41

Old Post 27.02.2005 v 17:36
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 26 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 27.02.2005 v 17:38
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27 

Proste sem chtel pobavit okoli :-) coz se mi u par lidi docela podarilo. Stalo se neco?

Vy snad nejste lidi nebo co...

__________________

critter

Naposledy upravil critter 27.02.2005 v 17:49

Old Post 27.02.2005 v 17:43
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 28 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 27.02.2005 v 17:49
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29 

jkt jestli mi neco chces tak mi napis na ICQ.

Upresneni: popis toho nodu jsem neupravil protoze bych ja osobne byl na majitele AP nejak nasranej :-)

__________________

critter

Naposledy upravil critter 27.02.2005 v 18:03

Old Post 27.02.2005 v 17:52
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30 

Verejne se omlouvam siti HCN ze jsem prejmenoval AP patrici do jejich cloudu.

critter.

__________________

critter

Old Post 27.02.2005 v 18:12
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 31 

Old Post 27.02.2005 v 18:47
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32 

Okej, menim na fud ;-)

__________________

critter

Old Post 27.02.2005 v 18:55
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz