CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Co indikují LED diody u Edimax 7126 PCI?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Kemík
Newbie

Registrován: 22.02.2005
Příspěvků: 17

Co indikují LED diody u Edimax 7126 PCI? Příspěvek č. 1 

Jsou tam 2. Jedna zelená která svítí a nebliká a pak oranžová, která bliká v pravidelném rytmu asi 5x za sekundu. Neví někdo co ta oranžová signalizuje?
Připojen jsem na AP Edimax (model nevím) na vzdálenost asi 250m a mám dost výkonnou anténu. Je to síto 21 dB které jsem donedávna používal v jiné síti kde AP bylo vzdáleno asi 1,2km. Signál mám 90% a program NetStumbler ukazuje -50 (ani nevím čeho).
Jen bych prostě rád věděl co ty LEDky indikujé. Ta zelená asi že je karta online.

Old Post 06.03.2005 v 10:52
Kemík je offline   Click Here to See the Profile for Kemík   Find more posts by Kemík   Click here to Send Kemík a Private Message   Click Here to Email Kemík   Visit Kemík's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

LEDky u 7126 Příspěvek č. 2 

žlutá bliká asi 6x - hledá se AP
žlutá bliká rychle a stále - navázáno spojení s AP
zelená trvale svítí - jdou data .... spojení úplné.

Naposledy upravil ladarozan 06.03.2005 v 11:03

Old Post 06.03.2005 v 11:00
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kemík
Newbie

Registrován: 22.02.2005
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 3 

Děkuji mockrát. Měl jsem obavu, že to blikání žluté signalizuje nějaký problém.

Old Post 06.03.2005 v 11:16
Kemík je offline   Click Here to See the Profile for Kemík   Find more posts by Kemík   Click here to Send Kemík a Private Message   Click Here to Email Kemík   Visit Kemík's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz