CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Shánám yaginu
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cmelda.vales
Newbie

Registrován: 12.02.2004
Příspěvků: 59

Shánám yaginu Příspěvek č. 1 

Sháním takovou tu menší yaginu (myslím že má 12dB nebo 8dB nejsem si jistý). Cenu rozumnou.Sem z Brna

Old Post 05.04.2005 v 19:37
cmelda.vales je offline   Click Here to See the Profile for cmelda.vales   Find more posts by cmelda.vales   Click here to Send cmelda.vales a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Falewick
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 2 

Znam cloveka z brna, vyrabi yaginy dostal sem jednu postou muzu jenom doporucit "fifinek1 zavinac seznam.cz"

__________________

Don't take life too seriously, you won't get out alive anyway.

Old Post 05.04.2005 v 19:45
Falewick je offline   Click Here to See the Profile for Falewick   Find more posts by Falewick   Click here to Send Falewick a Private Message   Click Here to Email Falewick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Potvrzeni Příspěvek č. 3



__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Naposledy upravil Honza67 06.04.2005 v 10:11

Old Post 06.04.2005 v 10:05
Honza67 je offline Click Here to See the Profile for Honza67 Click here to Send Honza67 a Private Message Click Here to Email Honza67 Visit Honza67's homepage! Find more posts by Honza67 Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
honza.jd
Member

Registrován: 27.08.2004
Příspěvků: 320

Příspěvek č. 4 

co to je za obrazky? a cena?

Old Post 06.04.2005 v 14:03
honza.jd je offline   Click Here to See the Profile for honza.jd   Find more posts by honza.jd   Click here to Send honza.jd a Private Message   Click Here to Email honza.jd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Příspěvek č. 5 

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 06.04.2005 v 16:38
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

Tahle anténa se má připevnit za tu podivnou věc uprostřed na tubusu? Prosím, ušetřete mě trápení a řekněte že ne .

Old Post 06.04.2005 v 20:24
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Příspěvek č. 7 

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 07.04.2005 v 11:50
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Old Post 07.04.2005 v 13:34
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webman
Newbie

Registrován: 27.12.2004
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 9 

teď jsem koupil v raabu 15db yaginy po 800,-

__________________

Dřív nebo později se všichni potkáme na střeše!

Old Post 08.04.2005 v 22:22
webman je offline   Click Here to See the Profile for webman   Find more posts by webman   Click here to Send webman a Private Message   Click Here to Email webman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

S jednou touhle anténou sem měl tu čest a sem rád že se mi jí podařilo zbavit - nemyslim si že by byla špatná, dokonce měla vcelku dobrej zisk, ale to uchycení je fakt totálně na píču.

Navíc celkově mi to zatrubkování příde jako pěkná kravina. Yagina se mě líbí právě kvuli tomu že je taková nenápadná, ta trubka (a debilní uchycení) to pak akorát kazí.

Když jsem jí dostal, byl u ní takovej bílej koax, ani h155, ani h1000, něco mezi. Možná že je lepší než h155 ale bohužel se mi nepodařilo objevit N-konektor kterej by na to pasoval (bylo to bez konektoru)

Holt v brně se to asi dělá trochu jinak než tady u nás :-)

__________________

critter

Old Post 08.04.2005 v 23:33
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmelda.vales
Newbie

Registrován: 12.02.2004
Příspěvků: 59

Neprovokuj Příspěvek č. 11 

Neprovokuj BRŇÁKY!!!!!Mě se ta trubka taky nelíbí,ale co nadělám....
Chtěl bych klasickou malou yaginu (asi 12dB) s uchycením na tyčku.Prosím nabídněte.

Old Post 09.04.2005 v 14:00
cmelda.vales je offline   Click Here to See the Profile for cmelda.vales   Find more posts by cmelda.vales   Click here to Send cmelda.vales a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Re: Neprovokuj Příspěvek č. 12 

Neprovokuju, jenom říkám jak to maj dělat aby o to byl větší zájem ;-) (a teoreticky by to vyšlo i levnějc a bylo s tim míň sraní)

__________________

critter

Old Post 09.04.2005 v 17:08
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 13 

Ja si ji koupil vicemene ze zvedavosti taky...
Pak jsem ji vyndal z trubky a samotna antena teda vypadala podstatne jinak.....
Prvky byly do stredoveho profilu zalepeny takovym tim divnym lepidlem, co vypada jak silikon, ale je tvrdsi.
Docela hnus, muj 4 smyckovej quad mel subjektivne lepsi parametry.

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 10.04.2005 v 18:19
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14 

Já si na parametry teda vůbec nestěžuju, ale taky sem jí vytáh z tý trubky. jenomže pak byl dost problém to za něco chytit....

jinak to lepidlo stojí docela zahovno, že by to zrovna nějak moc drželo tak to nedrželo.

__________________

critter

Old Post 10.04.2005 v 18:27
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmelda.vales
Newbie

Registrován: 12.02.2004
Příspěvků: 59

Fakt nikdo???? Příspěvek č. 15 

Fakt tu není nikdo kdo by měl na prodej nebo dělal yaginy????Tak i na dobírku bych ju vzal. PROSÍM POMOOOOOOC

Old Post 11.04.2005 v 20:58
cmelda.vales je offline   Click Here to See the Profile for cmelda.vales   Find more posts by cmelda.vales   Click here to Send cmelda.vales a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 16 

Proc tak zoufale pozadujes YAGI ?
Nechces radsi 4 smyckovej quad ?

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 11.04.2005 v 21:24
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz