CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Nová tvář webového portálu CZFree
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Nová tvář webového portálu CZFree Příspěvek č. 1 

__________________

Old Post 17.11.2002 v 14:26
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Cool! Příspěvek č. 2 

Carlosi, s tim novym portalem jsi mi vyrazil dech! To je uplne cool! Nejvic me dostal ten monitor pocasi, to ted budu moct pouzivat (a az se rozjede opticka trasa Deu <-> Bakulak tak i dalsi ;-) ) jako early warning pro Ronju, abych vedel, kdy se objevi nebezpeci mlh

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 17.11.2002 v 22:21
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 3 

novej vzhled mě opravdu dostal. na?ukám adresu a bum. skoro jsem se leknul že jsem se omilem dostal jinam.
jinka to vypadá docela dobře a hlavně díky za rubriky FAQ atd. snad konečně nebudu neusále narážet na dotazy typu "co potřebuju když se chci pripojit?".

Old Post 17.11.2002 v 22:54
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 4 

jestě dotaz. všimnul jsem si že přibil dalši "stav" člena. mimo strých "nový člen" a "stálý člen" atd. je tady ted i member. podle čeho se vlastně rozhoduje kdo tam má co napsaný? např já jsem měl ve starý vezi "stav" stálý člen a ted se to změnilo ne member. čim to?

Old Post 17.11.2002 v 23:27
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

<br> a spol. Příspěvek č. 5 

Vzhled je uplne perfektni ale ma (respektive mel) jeden problem. ani nevim proc ale ze zvyku pouzivam (jsem pouzival) prikazy typu <br> coz nevadilo ale ted se prevedly na viditelny text ale uz to mam skoro opravene protoze pokud si nekdo dal praci z tak krasnym webem tak mu ho tim prece nebudu kazit

Old Post 18.11.2002 v 04:53
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 6 

Akorat by ta teplota nemusela byt ve farenheitech..) preci jen ty stupne celsiovy se ctou lepe.

Old Post 18.11.2002 v 16:43
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 7 

Ze este mam pripominky, taky tu jdou o hodinu napred hodiny.

Old Post 18.11.2002 v 16:51
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 8 

Aha, sem za blba. Hodiny se daj pro kazdyho nastavit v Options a teplota v Nastaveni k teplomeru. Toz se omlouvam. Jen by mozna bylo vhodnejsi to tam prednastavit pro uzivatele CZFree aspon na Cechy. Prague v Nebrasce je sice zajimava, ale asi ne tak uz teplota tam.

Old Post 18.11.2002 v 17:02
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladows
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 30

Ach to logo... Příspěvek č. 9 

Ahoj!

Nový design je dost dobrý až na jednu věc: nové logo CZfree.Netu je naprosto otřesné. Na první pohled jsem měl pocit, že koukám na stránky nějakých sprejerů (writeři prominou...). Je nečitelné, pixelovaté a matoucí.

Nevím proč se zbavovat původního loga, které podle mně už vstoupilo do po(d)vědomí části veřejnosti třeba díky článkům v novinách a na Inetu. Bylo jasné, dobře čitelné a zdůrazňovalo "vlny" jako téma spojující celé sdružení. Písmena CZ byla pěkně velká, takže bylo vidět, že to dělají lidi z jakési CZech Republic. Současné logo přípomíná spíš c2freedotnet. O tom titěrném bledém nápisu "wireless broadband community" se radši ani nebudu rozepisovat... :(

Nechci tady poplivávat ničí snahu, naopak Web samotný je dobrý, ale jsem pro to, aby se vrátilo původní logo.

Wladows

__________________

Can you imagine the silence if everyone said only what he knows?
Karel Čapek

Old Post 18.11.2002 v 20:10
Wladows je offline   Click Here to See the Profile for Wladows   Find more posts by Wladows   Click here to Send Wladows a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

logo Příspěvek č. 10 

kdo mate graficek ambice, muzete navrhnout logo

pak udelame volby nejpeknejsiho loga a nakonec si tam da kazdej to, co se mu libi nejvic

__________________

Old Post 18.11.2002 v 23:46
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 11 

1) Bravo - nadhera - dik - ziram! Opravdu.
2) Take hlasuji za puvodni logo, pouze v trochu mensim vydani.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 19.11.2002 v 00:16
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Exclamation Monitor error?? Příspěvek č. 12 

Prestala se mi zobrazovat ortofotomapa a
to i kdyz jsem prihlasen. Dela vam to taky?

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 19.11.2002 v 00:36
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: Monitor error?? Příspěvek č. 13 

taky mi to nefuguje ... zrejme BUGga

__________________

Old Post 19.11.2002 v 01:01
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 14 

Mapa se skuecne s nami prilis nebavi... krom toho ale mam takovy pocit ze bud nefunguje vyhledavani, nebo se ponekud postracely prispevky. Treba kdyz dam hledat covex, tak driv mi to vypsalo vsechny thready kterych jsem se ucastnil, ted dostanu sorry - no match.

Old Post 19.11.2002 v 13:17
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 15 

Nojo, to vyhledavani neco najde a neco ne, na "covex" ve vyhledavani
podle retezce najde jen jeden odkaz, zato pri hledani podle uzivatele najde
vice pripsevku (oboje v pokrocilem vyhledavani). Kde se shromazduji popisy
chyb?

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 20.11.2002 v 03:03
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 16 

Hlasim problem pri odpovidani na pmka a posty. Jsem prilogovany, ale odesilam-li zpravu az po delsi dobe (desitky minut?), dostanu hlasku "You are logged out......" a muj vylev je bez nahrady definitivne ztracen. Jsem za firemnim firewallem.

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 20.11.2002 v 19:44
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz