CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Dwl-7100ap
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Krabik
Newbie

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 29

Dwl-7100ap Příspěvek č. 1 

Ahoj, mám dvě DWL-7100AP. Přes telnet jsem si nastavil u jednoho klient mod, zrušil regulatorydomain, abych to tady mohl provozovat na 5,8GHz, zakázal channel auteselect, jen to nemůžu spojit na větší vzdálenost. Na 500m uplně super, při plném stahování vyjedou pingy na max. 30ms, rychlost taky dobrá. Na větší vzdálenost mám však problém. Klient mi najde AP (začne blikat LEDka 11a) ale nenaasociuje (sakra to je slovo) se. někde jsem se dočetl, že by mělo pomoct prodloužit čas na ACK timeout, ale nikde jsem nenašel, čím to změnit (telnet, snmp, web rozhr.). Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Mám k tomu 23dB síta, takže se sílou signálu by neměl být problém, AP jsem dal už i na plno... 2,4GHz část mám vypnutou.
Díky za případné rady, budu vděčný
Petr

__________________

Krabik

Old Post 17.05.2005 v 15:52
Krabik je offline   Click Here to See the Profile for Krabik   Find more posts by Krabik   Click here to Send Krabik a Private Message   Click Here to Email Krabik   Visit Krabik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz