CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > P: Xi-626
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

P: Xi-626 Příspěvek č. 1 

Prodam zcom 626 starsi vse odzkousene bezproblemovy muzou byt az tri kusy. Vyborne karty jak pro klienty tak na peter ci ap maji reg vykonu v linuxu.
cena : 900Kč/ks

Old Post 23.05.2005 v 10:46
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Jak jsou ty karty stare?

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 23.05.2005 v 13:32
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 3 

neco pres dva roky maximalne tri ale z toho uz pul roku nejedou a jsou v supliku.

Old Post 23.05.2005 v 16:09
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

Příspěvek č. 4 

dam za ni 700kc + postovne

Old Post 24.05.2005 v 09:53
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Dam za ni 700 a dojedu si

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 24.05.2005 v 13:55
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmarko
Newbie

Registrován: 09.05.2005
Příspěvků: 66

lidi jste blazni Příspěvek č. 6 

Old Post 24.05.2005 v 17:18
kmarko je offline   Click Here to See the Profile for kmarko   Find more posts by kmarko   Click here to Send kmarko a Private Message   Click Here to Email kmarko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

aha Příspěvek č. 7 

tak odvolavam nabidku
a diky za tip

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 24.05.2005 v 17:23
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Re: lidi jste blazni Příspěvek č. 8 

__________________

Be happy

Old Post 24.05.2005 v 18:53
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmarko
Newbie

Registrován: 09.05.2005
Příspěvků: 66

jj :) Příspěvek č. 9 

uz mam doma 5 kousku takze je to oka jinak by mi zajimalo kde je vzali takhle levne ale kupujte rychle maji jich omezeny mnozstni

Old Post 24.05.2005 v 19:02
kmarko je offline   Click Here to See the Profile for kmarko   Find more posts by kmarko   Click here to Send kmarko a Private Message   Click Here to Email kmarko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arez
Newbie

Registrován: 11.10.2004
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 10 

Hmmm tak v kolonce mnozstvi maji: jiz se neprodava .... skoda :(

Old Post 25.05.2005 v 12:41
arez je offline   Click Here to See the Profile for arez   Find more posts by arez   Click here to Send arez a Private Message   Click Here to Email arez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 25.05.2005 v 22:49
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 12 

omlouvam se zajemcum mel jsem tedkon fofr tak jsem nestihal vim ze jste mi psali na icq takze vyvolavaci cena je 700Kč kdo am zejem?

Old Post 29.05.2005 v 20:06
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 13 

v alfacompu uz je zrejme zase maji protoze je vratili do nabidky na webu za stejnou cenu (637 s DPH)

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 29.05.2005 v 20:37
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

divny Příspěvek č. 14 

Old Post 30.05.2005 v 12:28
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hynal
Newbie

Registrován: 23.05.2005
Příspěvků: 8

Re: divny Příspěvek č. 15 

Old Post 30.05.2005 v 12:41
Hynal je offline   Click Here to See the Profile for Hynal   Find more posts by Hynal   Click here to Send Hynal a Private Message   Click Here to Email Hynal     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Příspěvek č. 16 

Old Post 30.05.2005 v 13:50
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz