CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Připojení k SEAC3
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

re: Příspěvek č. 65 

problem je v tom, ze to neni jednorazovy prispevek ,ale pravidelna mesicni platba,
co se tyka blokovani portu : v posledni dobe cca 3 mesicu dochazi k tomu ze treba dopoledne jede linka OSU- VSB poruba bez problemu a da klidne i 10M ale vecer mam problem z toho vyrazit 3 max 4M (beru router- router) přičmž z jinych časti site, ktere nejsou zavise na OSU tj třeba ode mne z centra jde vse v poraku.
reseni tohoto problemu trochu i souvisi s resenim problemu plateb aneb uvidme jestli nebudeme trchu predelavat koncepci

Old Post 16.12.2005 v 12:42
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

osu Příspěvek č. 66 

hmm tak to je blbý, celkem jsou na tej OSU pěkní vykukové ... jsem zvědavý co se z toho vyvrbí ... jinak přiznám se hned, že jednorázový příspěvek by mi zase až tak nevadil (dle velikosti ), ale nad těch 350/měsíc by se mi jít nechtělo :(

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 16.12.2005 v 13:45
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

Problémy se SEAC3 Příspěvek č. 67 

Zdravím. Co se zase děje na SEAC3 ? Jede to mizerně

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 06.01.2006 v 19:39
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

opraveno Příspěvek č. 68 

bezmozek s ip podlehl vášni 3M linky a otevřel cca 124 ! p2p spojení a stahoval a stahoval, no a tento režim AP 1120 trvale při daném počtu klientů neobsloužila a pomalu pomalu ale jistě tuhla.
až zatuhla, to jste si všimli, no a protože upgrade bodu byl tak trochu v plánu tak je 1120 ve skříni a čeká na svou lepší příležtost a bodík byl povýšen na 54M neboli 802.11G.
no a jelikož jste tak trochu nezmaři a mě furt nebaví lítat tam něco opravovat (resetovat) tak jsem si koupil po velmi dobrých zkušenostech další přínosnou hračku cisco AIRONET 1200 na kterou ted jedete, myslim že je to trochu lepší.....
penízky klidne nejaké můžete poslat, nebudu se zlobit, rádijko stálo skoro 18000kč ason mam ježíška :(, tak doufám, že budete spokojeni. další novinkou je že zhruba od půlky února bude lépe fungovat QoS, tzn. každý dostane přesně to co si zaplatí , tím by se mělo předejít podobným problémům.

Old Post 06.01.2006 v 22:38
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Newbie

Registrován: 30.11.2004
Příspěvků: 34

Cisco Příspěvek č. 69 

Super... Cisco zatim bezi pekne i pri povolenych portech Jen me udivuje ta vymena, coz obdivuju, protoze, pokud kolem pul jedne vypadl Ovislink a nahodilo se Cisco jsi byl na te strese, tak ti patri velke podekovani i diky Pravda, ze uz to ale bylo strasne a na toho Ovise uz to asi bylo moc. Jinak, jen bych zminil, ze mi vcera Tarvos oznamil, ze pry mu nekdo zase prideloval DHCPckem ip adresy ve tvaru 192.168.1.x, takze bych chtel jen tomu uzivazeli, ktery to tam ma spustene pripomenout, ze tohle se nedela

__________________

Johnson - Honza Bednář
ICQ: 265-931-502
Admin of 10.153.31.0/24

Old Post 07.01.2006 v 09:06
johnson je offline   Click Here to See the Profile for johnson   Find more posts by johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Click Here to Email johnson   Visit johnson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zedd_x
Junior Member

Registrován: 28.04.2004
Příspěvků: 105

Re: Cisco Příspěvek č. 70 

__________________

Admin sítě NASI - http://nasi.fi.cz
(solidni linka do CZF za devatero horami a devatero lesy... )

Old Post 07.01.2006 v 13:38
zedd_x je offline   Click Here to See the Profile for zedd_x   Find more posts by zedd_x   Click here to Send zedd_x a Private Message   Click Here to Email zedd_x   Visit zedd_x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

re: Příspěvek č. 71 

2 johnson : ne nebyl jsem tam, staci male kouzlo, treba jako abraka dabraka ovisinkus vymenilus za ciscus bum a je to ani tam nemusíš chodit, ale pssttt, je to tajné

Old Post 07.01.2006 v 15:46
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

Wink Co se zase děje na SEAC3 ? Příspěvek č. 72 

Co se zase děje na SEAC3, že jede tak dobře ... aha aha CISCO .... No jestli to pojede aspoň měsíc tak jako teďkom tak ..... SUPEEEEEER a možná by ze mě vypadl i nějaký bakšiš

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 07.01.2006 v 17:07
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

nápad> prosbička o pomoc Příspěvek č. 73 

na 10.153.0.21 jede nebo na 10.153.21.1 pokud nejede, jede phpRS, kdopak chce dělat administrátora? moje představa: jednoduchý pokec o tom jak se kde připojit, co je pro to vhodné a pod. jednoduchá grafika, stačí černá a bílá , nějaké články ze svýcstarých stránek o ekf jeste mám, poskynu, ale nemam na to čas. co vy na to ? pasívní členove ??
pro centrum, slezskou, holešov, možná i kousek fifejd, jestli ikk něco přilinkuje at nedem dvakrat stejnou věc . . . .

Old Post 12.01.2006 v 21:11
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

www info na 10.153.0.21 ... 21.1 Příspěvek č. 74 

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 16.01.2006 v 09:16
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

jasne Příspěvek č. 75 

ale mam celkem dve moznosti,
1. bud se budu starat o to, at v pripade nutnosti jsou tam technicky zajimave informace / a v cas/
2. nebo se budu starat o tu omacku a o to jak to bude hezky barevne slazeno ale v tom pripade nebudu mit cas na bod 1, proto preferuji to, ze se o web bude starat nekdo jiny,( s tim, ze si samozrejme necham pravo veta )myslim navic ze same lamy nemam v siti pripojene, ze i mi pripojnic jsou pomerne zdatni. takze vytvori pomerne slusny vycuc dostupnych verohodnych informaci.

tož tak.

Old Post 16.01.2006 v 09:41
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

bod 1 Příspěvek č. 76 

Já osobně jsem pro bod 1. Preferuji technické informace kolem chodu sítě. Jinak na tvorbu webu jsem docela lama, takže sám sebe škrtám z řad dobrovolníků.

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 16.01.2006 v 11:42
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Newbie

Registrován: 30.11.2004
Příspěvků: 34

sprava webu Příspěvek č. 77 

Tak, priznam se, ze jsem so do tohoto postu po domluve s lukaswem jiz zavrtal sam
Takze, pokud vse pujde dle planu, tak web pojede, tak jak si to vsichni predstavuji a snad nezustanem jen u cerne a bile
btw, lukasw: napad s rozeznavanim useru podle jejich ip a nasledne vyhozeni infa o nastaveni neni spatny, ale clovek toto info o nastaveni bude potebovat hlavne v dobe, kdy ma neco spatne, tedy popripade i ip (coz neni nejlepsi) ale jak vsichni vime, tak i takove veci se stavaji

__________________

Johnson - Honza Bednář
ICQ: 265-931-502
Admin of 10.153.31.0/24

Old Post 16.01.2006 v 15:27
johnson je offline   Click Here to See the Profile for johnson   Find more posts by johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Click Here to Email johnson   Visit johnson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
locki
Newbie

Registrován: 18.04.2005
Příspěvků: 20

Wink Příspěvek č. 78 

johnson: sem vedel ze se do toho pustis

Old Post 16.01.2006 v 21:02
locki je offline   Click Here to See the Profile for locki   Find more posts by locki   Click here to Send locki a Private Message   Click Here to Email locki   Visit locki's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarvos
Newbie

Registrován: 29.06.2005
Příspěvků: 32

SSID při měření na Asusu wl.500g Příspěvek č. 79 

__________________

Přípojný bod ID:1407 (WANG)
Připojení na SSID: CZFree.Net.Hladnov.SEAC3 kanál 8
Pavel Vank

Old Post 21.01.2006 v 18:40
Tarvos je offline   Click Here to See the Profile for Tarvos   Find more posts by Tarvos   Click here to Send Tarvos a Private Message   Click Here to Email Tarvos   Visit Tarvos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Newbie

Registrován: 30.11.2004
Příspěvků: 34

Moooc SSID Příspěvek č. 80 

Tarvos: neboj, neni to nic spatneho Ma to tak byt... Je to od te doby co je tam co Cisco, ktere prave umi vysilat v jednom kanale vice SSID
Tak napriklad ten SEA3, je urceny pro tradicni uzivatele, SEAC3ptp, by mel byt pro me, coz bohuzel zatim nejede. No a ostatni, ostatni, to uz se zeptej lukaswe, ale kazdopadne nejde o zadny problem na tvem Asusu WL-500g

__________________

Johnson - Honza Bednář
ICQ: 265-931-502
Admin of 10.153.31.0/24

Old Post 21.01.2006 v 19:50
johnson je offline   Click Here to See the Profile for johnson   Find more posts by johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Click Here to Email johnson   Visit johnson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz