CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Bohnice
« 1011121314151617
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
stauf
Newbie

Registrován: 06.06.2004
Příspěvků: 9

re: jedu! Příspěvek č. 241 

no jo :-))) nechtel jsem asi vedet na jakych strankach ted prave jsem.
uz vlastne nevim co jsem tim myslel, hlavne jsem si nevsim connected.czf
dik!

Old Post 09.06.2005 v 14:59
stauf je offline   Click Here to See the Profile for stauf   Find more posts by stauf   Click here to Send stauf a Private Message     Visit stauf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 242 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 08.05.2006 v 21:44
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 243 

Mam tu pro Bohnické návrh. Hodně se diskutovalo o nemožnosti propojení se například s Kobylskýma kvůli kopci zkuste nadhodit odkud by se dal udělat spoj například na 5 GHz smerem na Prosek. pokud by toto nevyhovovalo nabízím Kyje. Odtud vidím relativně celé Bohnice směrem na Jih. Zdravím Karel

__________________

Old Post 09.05.2006 v 21:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 244 

Ahoj,
protoze se do site CZFree.Net Severni Mesto, o.p.s., stale nemuzu dostat, nezbyde mi nic jineho, nez status jejich bodu za nejakou blize nespecifikovanou dobu v horizontu dni az tydnu prepnout do non-CZF. Skoda.

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 30.06.2006 v 21:49
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 245 

Můj návrh stále platí zrovna nedávno jsem koukal jak pěkný linky by to byli je to sice delší ale, i 2mbit průchodnost na 5 GHz by byla hezká. zdravím Karel

__________________

Old Post 01.07.2006 v 23:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 246 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 15.07.2006 v 19:38
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmathes
Newbie

Registrován: 30.09.2006
Příspěvků: 1

připojeni Bohnice-Odra Příspěvek č. 247 

mám velké problémy s připojením s mým bodem cmathes v Bohnicích u Odry (směr západ) z 1.patra (většina czfreenet bodů (ale i komerčních vox802 a idtnet) pro mě není viditelná, chtěl bych se připojit na někoho kdo vysílá, může někdo poradit?
Díbal jsem se už u bohnického threadu, ale aktivita členů je v Bohnicích oproti Proseku velmi slabá. Správce AP bodu BASA mi na můj dotaz vůbec neodpověděl

Old Post 19.11.2006 v 22:22
cmathes je offline   Click Here to See the Profile for cmathes   Find more posts by cmathes   Click here to Send cmathes a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Bohnice Příspěvek č. 248 

mam zajem vyresit muj problem

potrebuju rychly net bez FUP, a nemam na to

mam moznost pokryti zapadni casti bohnic z 7patra panelaku v kostrinske ulici

je mozne me vyuzit jako bod pro prenosy na inet, nebo hledam lidi co se slozi na vysokou rychlost bez FUP, ja momentalne pouzivam kabelovku UPC, ktera je zde zavedena v dome, pricemz rychlost 2500/512 mi v celku vyhovuje ale chtelo by to vylepsit, a FUP me vylezene ser* !

mohl bych pro to dat k dispozici komp athlon xp64 / 2800 , a mam router/AP ovislink 1120AP...

chtel bych se kontaktovat s nekym kdo mi to pomuze vyresit...pripadne
koho trapi podobne problemy s FUP...

dik za odpovedi

Old Post 02.12.2006 v 15:34
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 249 

este bych dodal ze UPC poskytuje
UPC Professional 12288/1024 bez omezení FUP 4 533 Kč
+ upload booster za 350coz je ve finale rychlost
12288/1024 za 4883 bez dane

kdyz bude 10 uzivatelu, kazdy da 488 bez dane a bude mit pripojeni bez FUP o solidni rychlosti, taxe mi to jevi... poslu este fotky kam vidim, a doufam ze se domluvim s dostatecnym poctem lidi


technicky dotaz: zvladne wifi prenest rychlost 12288 kb/s ?

dik za odpovedi sem trosku lama

Old Post 02.12.2006 v 19:59
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 250 

Old Post 02.12.2006 v 20:19
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 251 

__________________

Old Post 02.12.2006 v 20:45
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 252 

Old Post 02.12.2006 v 20:52
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 253 

Naposledy upravil plesivec 02.12.2006 v 21:59

Old Post 02.12.2006 v 21:10
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 254 

__________________

Old Post 03.12.2006 v 01:15
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesivec
Newbie

Registrován: 02.12.2006
Příspěvků: 6

Cool Příspěvek č. 255 

tak ja to prozkoumam, a zjistim esli by se to nejak nedalo udelat, dik za podnetne odpovedi...

Old Post 03.12.2006 v 15:07
plesivec je offline   Click Here to See the Profile for plesivec   Find more posts by plesivec   Click here to Send plesivec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamiq
Newbie

Registrován: 11.04.2007
Příspěvků: 1

ul. Hnezdenska Příspěvek č. 256 

Chtel bych se pripojit na ul. Hnezdenska c. 735. Bydlim v 10. patre s vyhledem na jiho-vychod.

Poradi nekdo prosim jak na to?

Dekuji!!!

Old Post 11.04.2007 v 12:11
Adamiq je offline   Click Here to See the Profile for Adamiq   Find more posts by Adamiq   Click here to Send Adamiq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1011121314151617  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz