CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Bohnice
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sigg
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 5

Question Ci je teda ten AP,ze kteryho sou fotky na www.mudrc.cz? Příspěvek č. 129 

Old Post 25.09.2002 v 14:13
sigg je offline   Click Here to See the Profile for sigg   Find more posts by sigg   Click here to Send sigg a Private Message   Click Here to Email sigg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Re: Ci je teda ten AP,ze kteryho sou fotky na www.mudrc.cz? Příspěvek č. 130 

__________________

muhehe humeme

Old Post 25.09.2002 v 17:37
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ceslo
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 2

Tak schvalne... Příspěvek č. 131 

__________________

Ceslo

Old Post 01.10.2002 v 16:49
Ceslo je offline   Click Here to See the Profile for Ceslo   Find more posts by Ceslo   Click here to Send Ceslo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Tak schvalne... Příspěvek č. 132 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 01.10.2002 v 20:41
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ceslo
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 133 

Diky za odpoved.
Ja vidim jen na sever.... V levo vidim maximalne vez kostela v lecebne, pred sebou duchodak a v pravo mi stini dalsi barak, kterej je k nasemu kolmo...

Me ani moc nejde o Czfree (i kdyz tomu fandim), ale o to, jak dostat domu levnej net... Telefon tam nemam a ani nachci. 520/mesic mi prijde fajn cena (a ta rychlost skvela, me by stacila 64ka)

Ale co se tyka pripojeni, jsem naprostej levak, potreboval bych, aby mi to nekdo zapojil a rozchodil...
V podstate je mi uplne jedno jak a cim :-))

__________________

Ceslo

Old Post 02.10.2002 v 05:56
Ceslo je offline   Click Here to See the Profile for Ceslo   Find more posts by Ceslo   Click here to Send Ceslo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mpsdesign
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2

Připojení Troja - Velká skála Příspěvek č. 134 

Hledám připojení pro oblast Troja Velká skála. Je to kousek od Bohnické léčebny viditelnost na celou Prahu

Old Post 11.10.2002 v 11:55
mpsdesign je offline   Click Here to See the Profile for mpsdesign   Find more posts by mpsdesign   Click here to Send mpsdesign a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Re: Připojení Troja - Velká skála Příspěvek č. 135 

__________________

muhehe humeme

Old Post 13.10.2002 v 13:09
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

pripojeni k JH Příspěvek č. 136 

Pripojeni k JH

Pokud chcete pripojit, tak mi zavolejte, nebo poslete email na jarda@mudrc.net

Tady do konference se tak casto nedivam, radeji pracuji v terenu.
;-)

Old Post 13.10.2002 v 21:44
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Re: pripojeni k JH Příspěvek č. 137 

Ja ti zavolam, az to bude u me aktualni

__________________

muhehe humeme

Old Post 14.10.2002 v 00:13
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turgon
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 138 

Tak přátelé, dnes by mi měli poslat anténu (14db sektorovka s vyzažovacím úhlem 65°) access point už mám koupený, takže zprovoznění mého bodu již prakticky nic nebrání a Pumpovi taky ne (tedy až na to, že se musí vyšplhat na komín :-)) ). Jakmile budeme v provozu, tak dám vědět a můžete se zkusit napojit...

Old Post 14.10.2002 v 00:24
Turgon je offline   Click Here to See the Profile for Turgon   Find more posts by Turgon   Click here to Send Turgon a Private Message   Click Here to Email Turgon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moun
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 30

Re: Re: Tak schvalne... Příspěvek č. 139 

Old Post 14.10.2002 v 00:48
Moun je offline   Click Here to See the Profile for Moun   Find more posts by Moun   Click here to Send Moun a Private Message   Click Here to Email Moun   Visit Moun's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Re: Re: Tak schvalne... Příspěvek č. 140 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 14.10.2002 v 08:26
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

TEST vsesmerovky Příspěvek č. 141 

Dnes probíhá test lokalni vsesmerovky.
Zaroven mam cely dnesni den vyhrazen pro czfree. (tzn.:
navstevy, dotazy, vyzkouset pripojeni atd.)
Volejte, pokud neco potrebujete.

Dalsi moznost bude snad zase za tyden v nedeli odpoledne ( krome individualnich dohod ).

Old Post 20.10.2002 v 15:11
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 142 

Jestli jsem to pochopil spravne, tak tu vsesmerovku jsi zapojil jenom na nedeli a pak zase odpojil? Skoda ze jsem se to docetl az dneska. Skoro kazdy den lezu na pudu a zkousim, jestli uz to chodi, ale vcera jsem tam bohuzel zrovna nebyl.
Nebo bude ta antena pripojena cely tyden a jen v nedeli mas cas se venovat dotazum? V kazdem pripade to vecer zase znovu zkusim.

Old Post 21.10.2002 v 08:13
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

... TEST vsesmerovky Příspěvek č. 143 

Abych nenarusil provoz stavajicich uzivatelu nodu, tak je antena pripojena zatim na samostatne AP a jakmile budu to AP potrebovat jinde, tak ho odpojim. (Zatim ale funguje.)
Pokud mas nejake volne AP, tak muze bezet natrvalo.

Old Post 21.10.2002 v 08:43
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 144 

Tak to je super, rychle to vyzkousim, Diky.

Old Post 21.10.2002 v 08:56
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz