CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Bohnice
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Pumpa
Newbie

Registrován: 10.06.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 49 

to tick> nevim o mapce, kde by byli AP vyznacene, mozna to tu nekdo delal...

to all>
Tak jsem dneska testoval reseni obousemerneho satelitu od contactelu, tak prinasim poznatky.

- Ping 700-800ms, muze byt i 1,5s
- U pingu je sem tam videt Request Timeout
- Na online hry zapomente
- Rychlost nacitani stranek v IE docela fajn, 1-2s cekani, a natahne se to cele s vetsinou obrazku. Ve spojeni se squidem by to mohla byt pohodicka.
- Rychlost downloadu 60kb/s - 90kb/s
- Pevna trueIP adresa, dal to jede pres NAT 1:1
- Zkousel jsem VNC, tak je to o neco rychlejsi nez po modemu ale da se s tim take delat.
- Streaming video z netu pry take v pohode, to jsem nevidel...
- Zarizeni je s USB, ovladace zatim jenom pro WIN :((
- Je moznost dokoupit (dopronajmout) misto USB primo vystup do LAN (UTP)
- Satelit velkej jak krava a musi se docela zamerovat, instalaci provadi oni.
- Rozmery sataku 74cm takova elipsa parabola + takovejch pul metru dopredu vysilaci cest, ktera je docela velka (tak krabice od bot)

Tak zatim vse....

Old Post 12.07.2002 v 14:14
Pumpa je offline   Click Here to See the Profile for Pumpa   Find more posts by Pumpa   Click here to Send Pumpa a Private Message   Click Here to Email Pumpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Arrow Mapka AP pro Prahu 8 Příspěvek č. 50 

Old Post 12.07.2002 v 14:59
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

re tick, re Pumpa Příspěvek č. 51 

Old Post 12.07.2002 v 17:15
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

add mapa Příspěvek č. 52 

Old Post 14.07.2002 v 19:39
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

Příspěvek č. 53 

simi> jeste prosimte pridej me. Stetinska 362/19. Bohuzel fotky porad nemam, ale uz je to na dobre ceste (spravce se trochu cuka). Dival jsem se smerem na tebe a vidim na tvem baraku tu anteny (sita). Zatim nic nemam postavene, ale klidne postavim AP.

Old Post 15.07.2002 v 12:17
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 54 

michael: tvoje sidlo sem typnul takze se na to koukni, jestli to je ok

Old Post 16.07.2002 v 00:55
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

Příspěvek č. 55 

simi> diky za vlozeni. Jeste bych upresnil, ze jsem uplne ve stredu toho dlouheho baraku. Presne stred. Takze trochu doprava.

Old Post 16.07.2002 v 09:54
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirek
Newbie

Registrován: 17.07.2002
Příspěvků: 1

připojení k netu Příspěvek č. 56 

Mám zájem se připojit a několik dalších lidí v bohnicích
kousek za Vislou.Pokud by mi v tom mohl někdo pomoci
nech? zavolá na 0777027707 Nebo stačí poslat mail na mirek.tregl@mujoskar.cz a já zavolám.Nepište mi vzkaz do fóra mám velmi omezený a komplikovaný přístup.

__________________

mirek

Old Post 17.07.2002 v 11:57
mirek je offline   Click Here to See the Profile for mirek   Find more posts by mirek   Click here to Send mirek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 57 

mirek: hmm, co ti mame tak mailem asi poslat mozna by nevadilo aspon pridat svuj bod do naky mapy (ze jich tu je ted nak pozehnane)

kdyz se priste pripojis: tak nejdriv nak popis svoji situaci.. jak muzes na strechu a hlavne kde jsi - teda na koho vidis

czfree prece nefunguje na vztahu proviedr - zakaznik ale clen - clen takze se o tebe asi nikco nebude starat a pecovat o tebe - nechci kerovat, spis vysvetluju proc ti nikdo nenapsal.. ale kdyby byl nakej bohnickej sraz tak ti napisu..

all: tak dneska sem se spravcem dostal na strechu.. a neco sem nafotil. Docela kvapne slo slunce do kytek - zapadlo.. (trochu spatne sem to nacasoval) takze uvidime co a jak..
mam z toho dva pocity - vidim skoro vsude teda mimo na berka do kobylis - tam to je huste zabity.. a druhej ze bude dost vostry sehnat povoleni od druzstva na antenu.. (podle toho co mi rikal spravce baraku, tak druzstvo nenji jakztak vsitricny - a ze mozna budou chtit i nakej pronajem za strechu).. :( kazdopadne to bude voser

fotky dodam co nejrychleji (musim je nejdriv nechat vyvolat) - at zije film

__________________

muhehe humeme

Old Post 22.07.2002 v 01:04
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tick
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 6

mapka Příspěvek č. 58 

Ta mapa Prahy je fakt husta - jsem tam dokonce i presne vyznacenej. Good work . Uz jenom schazi, abyjsme se dohodli jak se to nakonec pripoji (jestli ten satelit od Contactelu - ja bych nebyl proti) a nejak se to hlo .

Old Post 22.07.2002 v 11:34
tick je offline   Click Here to See the Profile for tick   Find more posts by tick   Click here to Send tick a Private Message   Click Here to Email tick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turgon
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 59 

Naprosto souhlasím, že mapa je špičková. Díky této mapě jsem konečně zjisitl, že při spojení s Pumpou nebudu mít ničím zakrytý výhled.

Bohužel AP body Pumpa a můj (Turgon) budou až někdy kolem poloviny srpna. Pravděpodobně budeme mít oba dva směrové antény 14 - 19dbi nasměrované na sebe. Dosah by měl být minimálně 3,5Km. V dosahu našich antén by se teoreticky mohli vyskytnout i Michael a Muted, ale nevím jaký úhel pokryje směrovka.

Old Post 22.07.2002 v 13:27
Turgon je offline   Click Here to See the Profile for Turgon   Find more posts by Turgon   Click here to Send Turgon a Private Message   Click Here to Email Turgon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

Příspěvek č. 60 

Turgon> ja chci stavet AP se vsesmerovkou. Problem je zatim ten, ze nejdrive potrebuji dostat na svuj barak konekt z CZfree.netu popripade od sebe z prace. Cena neni problem, ale viditelnost.

Old Post 22.07.2002 v 13:32
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tick
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 61 

re: Turgon

v dosahu bych mohl bejt taky ja, ale asi bych na tebe nevidel :(

Old Post 22.07.2002 v 14:42
tick je offline   Click Here to See the Profile for tick   Find more posts by tick   Click here to Send tick a Private Message   Click Here to Email tick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

sraz Příspěvek č. 62 

V patek 26.7. 2002 bude sraz. Podrobnosti najdete v prizpevku od DEU. Prosim poslete potvrzeni ucasti na email sraz@mudrc.cz, (poslouzi jen pro odhad poctu ucastniku.) Do subjektu napiste svoji znacku.
Dekuji

Old Post 24.07.2002 v 12:01
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fremen
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 2

Dolní Chabry Příspěvek č. 63 

Ahoj, pokud to jenom trošku půjde, rád bych se k vám připojil. Bydlím v ul.Vernéřovská a možná bych mohl ze střechy vidět na Clocka. Dneska to zjistim.

Jinak mám skvělej výhled snad na celý Chabry, ale to asi zatim neni důležitý.:-)

Old Post 25.07.2002 v 09:29
fremen je offline   Click Here to See the Profile for fremen   Find more posts by fremen   Click here to Send fremen a Private Message   Click Here to Email fremen   Visit fremen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fremen
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 2

Dolní Chabry Příspěvek č. 64 

Ahoj, pokud to jenom trošku půjde, rád bych se k vám připojil. Bydlím v ul.Vernéřovská a možná bych mohl ze střechy vidět na Clocka. Dneska to zjistim.

Jinak mám skvělej výhled snad na celý Dolní Chabry, ale to asi teď neni důležitý.:-)

Old Post 25.07.2002 v 09:33
fremen je offline   Click Here to See the Profile for fremen   Find more posts by fremen   Click here to Send fremen a Private Message   Click Here to Email fremen   Visit fremen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz