CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Barrandov
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 65 

Old Post 15.09.2002 v 12:39
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

Red face sraz Příspěvek č. 66 

Jistě, nevim ale, kdy to stihnu, počítal jsem se mezi ty opozdílky.samo to zkusím nejdřív na tu sedmou - osmá u karla ale tuty.

__________________

Wišňák

Old Post 15.09.2002 v 12:49
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Sraz Příspěvek č. 67 

Super budu v pondělí 19.00 u delvity. Měřím asi 180cm a mám světlý vlasy.

Old Post 15.09.2002 v 14:07
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

pondělí Příspěvek č. 68 

Old Post 15.09.2002 v 21:46
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladows
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 30

Thumbs up Re: Sraz Příspěvek č. 69 

Super. Vypadá to, že se nás konečně sejde slušný počet a věci se dají do pohybu.

Budu se snažit vypadnout dřív z práce a být u Delvity v 19h.

Wladows

__________________

Can you imagine the silence if everyone said only what he knows?
Karel Čapek

Old Post 16.09.2002 v 12:24
Wladows je offline   Click Here to See the Profile for Wladows   Find more posts by Wladows   Click here to Send Wladows a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kary
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 70 

plz rad bych se taky zucastnil.Jsem z Trnkova nam(budouci konecna tram).Me poznate urcite.Mam bryle a merim 200cm:-))

Old Post 16.09.2002 v 15:38
kary je offline   Click Here to See the Profile for kary   Find more posts by kary   Click here to Send kary a Private Message   Click Here to Email kary     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

AP BARRANDOV_1 Příspěvek č. 71 

Právě jsem zaregistroval budoucí AP pod názvem BARRANDOV_1.
Pokud má někdo protest proti názvu, nech? se vyjádří.
Myslím si že by v budoucnosti měl být jedním z nejdůležitějších nódů nejen pro barrandov, ale i pro celou prahu. Číslo 1 na druhou stranu dává šanci vzniku dalších uzlů s jasným a zřejmým názvem, v této lokalitě.

Dle výpisu vzdáleností to vypadá velmi zajímavě pro nasazení optiky uvnitř sídliště. Dále by asi byla možnost napojení na Podolí - Dvorce pomocí optiky přes Žvahov, případně ještě přes "Jakub" ale z mapy mi není jasná výšková situace na tomto uzlu.

NetuZdar
Jakub

Old Post 17.09.2002 v 10:17
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 8

Smile jakub Příspěvek č. 72 

toho jakuba sem si fsimnul taky - do dvorcu to ma 1300 metru a k wisnakovi (ten je asi nejbliz) jenom 1200 - takze, pokud na sebe videj, tak by to bylo super. Chtelo by to toho cloveka zkontaktovat a zjistit jak moc to mysli vazne. Jinak pracuju na poradny mape, abychom mohli na pristim srazu naplanovat strukturu site.
michael

Old Post 17.09.2002 v 11:16
robin je offline   Click Here to See the Profile for robin   Find more posts by robin   Click here to Send robin a Private Message   Click Here to Email robin   Visit robin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Thumbs down zvahov Příspěvek č. 73 

Jakube,
mam v umyslu se co nejdrive pripojit na podoli-dvorce a potom zrizovat AP. S hnatj jsme v mailovem kontaktu. Pro Barandov jsem "nezajimavy", nevidim ani Barandov, ani na Jakuba, stini mi kopec "Zvahov". Ten Jakub z Noutonicke by mohl mit pro Vas strategiscke postaveni. Barandovske sidliste ma jako na dlani, jenom nevim jak vidi na podoli-dvorce, protoze je presne na opacnem konci rady domu, nez by bylo optimalni.
Kdyz mi to nevyslo vcera, snad mi to vyjde priste U Karla.

Necht zije a roste CZF
pokluda

Old Post 17.09.2002 v 12:43
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

Smile Barrandov 1 Příspěvek č. 74 

jakube, myslim si, že tvůj návrh je díky tvé pozici a možnostem naprosto správnej, stojím za ním.
Jinak někdo říkal, že by vytvořil mapičku Barr.ve větším měřítku,což by bylo exkluzivní pro konkrétní debatu ke komu a jak a s čím.Bylo by dobrý taky, aby všichni nafotili svoje výhledy po Bar.Já totiž taky plavu ve výškovejch rozdílech.Kdo by potřeboval, a nemá jinou možnost, nabízím digitál, stačí se domluvit na termínu, kdy.
Ale hlavně je třeba se spojit s Jirkou (hnatj), protože se mi zdá, že pitváme medvěda, co běhá po lese.Sice slíbil(Jirka, ne medvěd) že se zkusí zastavit, docela ale chápu, že mu to nevyšlo, je sem teď z druhý strany blbý spojení.

__________________

Wišňák

Old Post 17.09.2002 v 19:19
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 75 

Omlouvam se, ze jsem nedorazil, ale rozhodne to nebylo kvuli doprave. Jelikoz jsem taky zamestnanej, tak jsem musel narychlo vcera vecer k zakaznikovi. s Jakubem jsem dnes mluvil, takze snad se to uz hne. Stejne si myslim, ze je potreba, aby jste se hlavne domluvili spolu na barr. a teprv pote se mnou. Ale jak jiz jsem rikal Jakubovi u mne neni zadny problem. Takze zdravim na kopec. :-)

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 17.09.2002 v 19:55
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 8

Smile mapa barrandova Příspěvek č. 76 

Old Post 18.09.2002 v 09:52
robin je offline   Click Here to See the Profile for robin   Find more posts by robin   Click here to Send robin a Private Message   Click Here to Email robin   Visit robin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amarth
Newbie

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 3

Pomoc Příspěvek č. 77 

Ahoj,

bydlim na Renoirove 623, ale bohuzel jsem v nynejsi chvili v Brne, takze srazy pro me nejsou prilis ono, ale jsem strasne rad, ze se to rozjelo. Ja osobne taky nehodlam sedet jen tak na prdeli, ale urcite pomohu, kde budu moci. Chtel jsem dneska rano, kdyz jsem byl v Praze, vylizt na strechu, ale bohuzel jsem se k tomu nijak nedostal. Domnivam se, ze i lidi v baraku bych mohl presvedcit k instalaci neceho, co neni primo nebezpecne na strechu.

Old Post 18.09.2002 v 19:41
Amarth je offline   Click Here to See the Profile for Amarth   Find more posts by Amarth   Click here to Send Amarth a Private Message   Click Here to Email Amarth     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

Question dohled Příspěvek č. 78 

To Amarth: podívej se z okna směrem na Pražského 604,jestli uvidíš poslední patro.

__________________

Wišňák

Old Post 18.09.2002 v 21:46
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuciuS
Newbie

Registrován: 04.08.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 79 

Za chvíli bude na Barrandově nejvíc bodů na m2 z celé Prahy

Old Post 18.09.2002 v 22:58
LuciuS je offline   Click Here to See the Profile for LuciuS   Find more posts by LuciuS   Click here to Send LuciuS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuciuS
Newbie

Registrován: 04.08.2002
Příspěvků: 86

Post MAPA Příspěvek č. 80 

>robin
dobrý nápad s tou mapou, minule nám docela chyběla.
A kdo tam nejste? A proč jako?

Old Post 18.09.2002 v 23:05
LuciuS je offline   Click Here to See the Profile for LuciuS   Find more posts by LuciuS   Click here to Send LuciuS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz