CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > I4 Portfolio - bezdratove sitove technologie
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

I4 Portfolio Praha - prodejce bezdratovych sitovych technologii Příspěvek č. 1 

__________________

Naposledy upravil edoras 22.06.2006 v 07:52

Old Post 19.09.2005 v 07:40
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Thumbs up Pristup k zakaznikum Příspěvek č. 2 

Nakupuji zde uz skoro 3 roky a musim rict, ze jsem se s zadnym nevstricnym pristupem nesetkal. Dokonce mi i parkrat prihodili neco "gratis". Ale treba za to muze me osobni charisma .

Milos

Old Post 21.09.2005 v 10:28
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Příspěvek č. 3 

Old Post 21.09.2005 v 18:40
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 4 

No uz jsem k nim par lidi nasmeroval a bohuzel mnoho z nich mi zpetne referovalo ne zcela positivni zpravy.
Rovnez tam mam nejakou tu osobni zkusenost.
Ale ok - trochu jsem ten termin "nevstricny pristup k zakaznikum" v uvodnim prispevku zjemnil. Je to asi vec nazoru - a taky toho, s kym tam jednate.

__________________

Old Post 21.09.2005 v 20:39
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Příspěvek č. 5 

Old Post 21.09.2005 v 23:23
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Unhappy Příspěvek č. 6 

Old Post 16.10.2005 v 11:18
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 7 

S I4kou mam dlouholete zkusenosti, prakticky od zacatku.
Prevazne jsem spokojen se sluzbami (reklamace, vymeny), informacemi (o produktech) a snahou, nijak velkou, rozhodne ne uplnou, presto mezi prodejci pomerne ojedinelou, k produktum zajistit zakonem dane nalezitosti.

Velmi dobra je zasobovanost.

Vytknout by se dali nekteri zamestnanci obsluhy (nevim zda nyni zamestnani), objednat si koaxialni kabel a videt jak vam ho prodavac toci na loket ja fakt pro me ficak.

No a ohledne te reklamace, ja povinen nic prokazovat nejsem, jestli to neuznaji, coz by podle mych zkusenosti byl obrat o pi, tak leti obchodni inspekce. Bral bych to vklidu. I4 dobre vi jake mnozstvi smejdu proda a kdyby odmitla reklamace tak je po ni veta.

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 16.10.2005 v 18:34

Old Post 16.10.2005 v 18:13
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

Příspěvek č. 8 

Celkem fajn obchod, ale obsluha je tak trochu moc... Kdyz mi prisel mail, abych vytisknul svou fakturu jal jsem se to udelat, pak chteli stejne me jen jmeno... Dostal jsem papir; "vyzvednete si to ve skladu" - po nechapavem pohledu "tam vzadu za dvorkem".
Kdyz jsem vstoupil, jakysi dva jedinci se evidentne bavili o nejake casti CZFree, tak jsem vedel kde jsem.

Kdyz ten clovek konecne nasel spravnou antenu, dal ji do krabicky a celou takovou rozcapenou mi ji podal. "Chces to zabalit?". Po kladne odpovedi se na me podival, jeslti si to nechci rozmyslet, kdyz videl zamitavy postoj, vzal do ruky lepenku a krabicku vlemi originalne oblepil.

Srandy moc, ale antena jede

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 04.01.2006 v 19:19
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Thumbs up Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 20.04.2006 v 13:14
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomášT
Junior Member

Registrován: 21.05.2004
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 10 

Naposledy upravil TomášT 21.04.2006 v 13:02

Old Post 20.04.2006 v 13:53
TomášT je offline   Click Here to See the Profile for TomášT   Find more posts by TomášT   Click here to Send TomášT a Private Message   Click Here to Email TomášT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 11 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 21.04.2006 v 12:18
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Podle I4 jsou 3 metry kabelu 245 cm Příspěvek č. 12 

__________________

Naposledy upravil sigi 02.05.2006 v 22:10

Old Post 02.05.2006 v 21:44
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Podle I4 jsou 3 metry kabelu 245 cm Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 02.05.2006 v 22:06
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Re: Re: Podle I4 jsou 3 metry kabelu 245 cm Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 02.05.2006 v 22:13
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 15 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 02.05.2006 v 22:15
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 16 

nema smysl rejpat se ve vnitrnich predpisech..v nasich vseobecnych podminkach je taky spousta veci "jen tak pro jistotu" kdyby byl nekdo extremne rejpavej a nikdy sme je na nikoho neaplikovali
nicmene myslim ze je v zajmu samotne firmy i4 mit svuj reklamacni a obchodni rad v souladu s platnou legislativou, coz podle prispevku vyse skutecne neni..ale dokud vlivem pokuty, ktera je za tohodle stavu driv nebo pozdeji proste nemine, neskrachuji, klidne tam budu nakupovat..pokud me presvedci cenou teda

edit: je fakt ze ta obsluha teda ochotou a prijemnosti zrovna nepretejka

__________________

Old Post 03.05.2006 v 18:35
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz