CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Platíte 45 Kč měsíčně za každý počítač?
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sj-shark
Member

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 385

Platíte 45 Kč měsíčně za každý počítač? UPDATE Příspěvek č. 1 

__________________

... život je hra, hraní je život....
>>><www.gameparty.cz><<<
nejlepsi a nejvetsi herni server v srdci czfree.net

Naposledy upravil sj-shark 12.10.2005 v 10:19

Old Post 10.10.2005 v 21:31
sj-shark je offline   Click Here to See the Profile for sj-shark   Find more posts by sj-shark   Click here to Send sj-shark a Private Message     Visit sj-shark's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 2 

To je brutální
Pojďte to bojkotovat
Já rozhodně nehodlám platit 3*45Kč za moji workstation se třema zvukovkama, když poslouchám prakticky jenom inet rádia, která nesídlí v České Republice...

BTW: "Pokud opravdu žádné zařízení k reprodukci nemáte, pak jim musíte do 30 dnů tuto skutečnost oznámit, jinak se automaticky poplatníkem stanete." - jak můžou člověka automaticky prohlásit za poplatníka? Nám kupříkladu normální pošta prakticky nechodí (poš?ačka strká dopisy pode dveřma, protože už potřetí ztratila klíč od baráku...) a tak se ani nemusím dozvědět, že bych měl něco platit... a nechápu, jak je vůbec možný se stát poplatníkem, když pro to nemají důkaz, že to rádio mám...

__________________

B!

Old Post 10.10.2005 v 21:55
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D-Evil
Junior Member

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 240

Příspěvek č. 3 

Stačí si to přečíst pořádně, domácnost afaik platí jen za jeden přístroj, za každej jednotlivej příjímač platěj jen firmy. Takže kdo za domácnost do teď platil, nemá co řešit, platí pořád stejně. A kdo neplatil, ten stejně nezačne

Naposledy upravil D-Evil 11.10.2005 v 00:47

Old Post 11.10.2005 v 00:40
D-Evil je offline   Click Here to See the Profile for D-Evil   Find more posts by D-Evil   Click here to Send D-Evil a Private Message   Click Here to Email D-Evil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 4 

A jo, takže jakmile mám doma rádio nebo PC se zvukovkou, tak musím platit... OK. Ale pořád je mi divný, jak se člověk může automaticky stát poplatníkem, když neprokáže, že nemá rádio...

__________________

B!

Old Post 11.10.2005 v 00:46
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D-Evil
Junior Member

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 240

Příspěvek č. 5 

Old Post 11.10.2005 v 00:52
D-Evil je offline   Click Here to See the Profile for D-Evil   Find more posts by D-Evil   Click here to Send D-Evil a Private Message   Click Here to Email D-Evil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 11.10.2005 v 07:32
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 7 

lol, to mi chcete rict, ze za server, ktery ma na mainboardu integrovanou zvukovku budeme platit?! no lol! no rofl! HA HA HA!

jinak jsem slysel, ze kazdy, kdo ma elektromer bude platit za TV ... taky lol! ale abych pravdu rekl, tak jsem se nepidil po pravdivosti tohoto tvrzeni

__________________

Old Post 11.10.2005 v 10:22
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Mě tohle dost štve, protože doma v bytě televizi nemám, a za počítač skutečně platit nechci. A argumentace o tom že může prijímat rozhlas se samozřejmě u kvalitního inet připojení týká i televize, že jo...

Štve mi to i z jinýho hlediska - protože mám třeba rád Rádio 1, a to z těch peněz určitě nedostane ani korunu - z rozhlasových poplatků je sponzorován Český Rozhlas, a z televizních Česká Televize. Nic proti nim - ale je to trochu nefér vůči osttním poskytovatelům, ne ?

V zásadě mě zákon ukládající plošné vybírání poplatků dvěma konkrétním vysílacím společnostem docela štve. Nejde mi o to, že bych třeba nebyl ochoten platit 45 nebo 100 Kč měsíčně za NĚCO - ale muselo by to být dobrovolné, a musel bych mít nějakou možnost volby...

__________________

Naposledy upravil xchaos 11.10.2005 v 15:10

Old Post 11.10.2005 v 15:03
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 11.10.2005 v 15:10
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 10 

xchaos: nj, jenomze co je dobrovolne, na to kazdy kasle. tudiz by jim posilalo penize par desitek tisic duchodcu a to by bylo asi tak vsechno. takhle to maji jiste. kazdopadne vybirat penize za pocitac je opravdu ultimatni kravina.

__________________

Old Post 11.10.2005 v 15:11
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POWERuser
Member

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 300

Thumbs up Příspěvek č. 11 

Soudruzi pochopili, že když z nás nedostaj peníze za něco, co nám nemůžou vnutit používat(např. koukat na tu pitomou ČT1-že by kvůli počítačům klesla jejich sledovanost?), tak nám to naordinují všem z druhý strany...za chvilu budem platit za to, že si občas někdo může uprdnout a znečistit tak vzduch
Nechápu jak je možný svrchovaně prohlásit počítač za televizi a chtít za něj nějakej poplatek. Asi to musíme brát jako poplatek za užívání Českého Internetu, ikdyž ho tvoříme hlavně my sami a pak, že ADSL nemá bejt drahej

xCHaos: souhlas, je to magořina, aby dostali ještě víc peněz a bez velkýho ptaní
Stybla: podle mě jo i ne, oni podle mě jen využívají situace a toho, že bylo potřeba dostat do televize a rádia víc peněz.
MŮŽEMI NĚKDO PROSÍM VYSVĚTLIT JAK JE MOŽNÝ, ŽE NÁŠ STÁT AUTOMATICKY PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE VE SVÉ PRACOVNÍ DOBĚ SLEDUJU TELEVIZI?! COPAK JE TOTO NORMÁLNÍ PRAXE VE VÍCE FIRMÁCH?! A JÁ PROČ SE EKONOMIKA NEHÝBE, DY? MY VŠICI JEN SLEDUJEME TU JEJICH SUPR TELEVIZI A TO JEŠTĚ NA PRACOVNÍM POČÍTAČI A PŘI PRÁCI! Nemám nic protitomu, že musím platit(ikdyž za něco co primárně nepoužívám-koukám spíš na Satelit,který je placen s reklamy) na ČT1 a ČR1, ale platit za to, že mám připojenej počítač k internetu mě připadne jako obstrukce a ždímání. Ale asi je to trend našeho státu.

__________________

O2 and ADSL SuX, Wi-Fi RuleZ ;-)

Naposledy upravil POWERuser 11.10.2005 v 16:14

Old Post 11.10.2005 v 15:57
POWERuser je offline   Click Here to See the Profile for POWERuser   Find more posts by POWERuser   Click here to Send POWERuser a Private Message   Click Here to Email POWERuser     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 12 

Ti debilové jaksi zapomněli, že od těch poplatků jsou osvobozeny jen osoby, co mají licenci na R/TV vysílání atd. a ještě kdosi. Ale drtivá většina státní správy od toho osvobozena není! Takže stát bude státu platit, jak absurdní. Ikdyž, u nás asi normálka ...

Old Post 11.10.2005 v 22:13
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Re: Platíte 45 Kč měsíčně za každý počítač? Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 11.10.2005 v 22:32
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 14 

No, pokud to projde tak imho ihned se zavede i konc. popl za TV. To bude pro firmu jeste 3x drazsi prca.

Dalsi absurditou podle mych informaci je ze za koncesionarske poplatky lobuji provozovatele vysilani prestoze penize jdou do statniho rozpoctu a ne provozovatelum. Resp maji jit.....

A nakonec by to mohlo dojit i k tomu ze budeme za privedeneni internetu do domu (treba ADSL) platit poplatky jak za STA.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 11.10.2005 v 22:58
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 15 

__________________

Old Post 12.10.2005 v 00:34
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 16 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 12.10.2005 v 00:53

Old Post 12.10.2005 v 00:47
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz