CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Traffic - Výpis
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Free-Style
Newbie

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 7

Traffic - Výpis Příspěvek č. 1 

Zdar všem.
Nemáte někdo script, který dokáže vytáhnout z WLine - W4k kolik přetáhla daná IP a pak bych si třeba ten soubor includoval do uživatelského rozhraní na svém web serveru. Nebo nějakou jinou metodu, aby zákazník mohl zjistit kolik přetáhl?

Old Post 06.11.2005 v 12:44
Free-Style je offline   Click Here to See the Profile for Free-Style   Find more posts by Free-Style   Click here to Send Free-Style a Private Message   Click Here to Email Free-Style     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

Traffic W4K Příspěvek č. 2 

Old Post 06.11.2005 v 21:56
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

FW 2.0 Příspěvek č. 3 

Měl by tam být i jednoduchý filtr P2P, Isolate, port Filter, QoS.
Samosřejmě Traffic counter, Bandwidth control, NTP, ARP cache, ping zůstává.

Máme se prý na co těšit.

Old Post 06.11.2005 v 21:59
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-Style
Newbie

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 7

Re: FW 2.0 Příspěvek č. 4 

Akorát mě šte, že WLine nejsou stavěny na velkou zátěž jak mi psali, takže s tím traffic counterem to vypadá bídně. Ale dali mi aspoň tip, že na stránce traffic-counter-plain.asp je traffic counter v textovém formátu, říkali, že to mám nějak načíst na svůj web server a z toho to pak vypisovat do uživatelského rozhraní mé web prezentace. Ještě to tak umět. Jestli to někdo bude zkoušet, tak ta stránka se dá volat i s nepovinným parametrem ?ip=nějaká Ip a to vypíše traffic info o danném uživatelovi.

Old Post 09.11.2005 v 08:34
Free-Style je offline   Click Here to See the Profile for Free-Style   Find more posts by Free-Style   Click here to Send Free-Style a Private Message   Click Here to Email Free-Style     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

zátěž Příspěvek č. 5 

Co ti napsali o té zatěži?
To by mě zajímalo, co je u nich velká zátěž.
Já mám WLINů v síti několik, zatežuji je stejně jako ostatní AP a
nějaký problém se zátěží jsem jaktěživ neměl.
Teď se chystá nová géčková řada, samozřejmě s novým FW,
tak jsem na to zvědavý.

Old Post 09.11.2005 v 21:37
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-Style
Newbie

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 7

Re: zátěž Příspěvek č. 6 

Prý to nevydrží, jak by se pořád někdo připojoval na ten traffic, prý to enní stavěné na více lidí najdou.

Old Post 13.11.2005 v 10:48
Free-Style je offline   Click Here to See the Profile for Free-Style   Find more posts by Free-Style   Click here to Send Free-Style a Private Message   Click Here to Email Free-Style     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-Style
Newbie

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 7

Re: Re: zátěž Příspěvek č. 7 

Old Post 22.11.2005 v 20:06
Free-Style je offline   Click Here to See the Profile for Free-Style   Find more posts by Free-Style   Click here to Send Free-Style a Private Message   Click Here to Email Free-Style     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz