CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > HW C&CC WA-2204A 54Mbit AP/KL/Router/Br/Switch - zkusenosti ???
« 2223242526272829
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Knedliik
Newbie

Registrován: 01.03.2009
Příspěvků: 2

VPN Příspěvek č. 433 

Ahoj, nevím jestli se to tu již neřešilo, ale nenašel jsem to. Je možnost u WH-2204A udělat nějak abych se z internetu mohl pomocí vpn připojit do jeho vnitřní sítě, pokud má veřejnou stat. IP adresu??
Diky Knedliik

Old Post 01.03.2009 v 10:12
Knedliik je offline   Click Here to See the Profile for Knedliik   Find more posts by Knedliik   Click here to Send Knedliik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Re: VPN Příspěvek č. 434 

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 01.03.2009 v 12:09
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knedliik
Newbie

Registrován: 01.03.2009
Příspěvků: 2

Re: Re: VPN Příspěvek č. 435 

Old Post 01.03.2009 v 12:13
Knedliik je offline   Click Here to See the Profile for Knedliik   Find more posts by Knedliik   Click here to Send Knedliik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drew
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 436 

Nevíte někdo, zda lze nahrát do 2204b firmware ap-router? a pokud ano, tak jakou verzi?

Old Post 13.03.2009 v 10:39
Drew je offline   Click Here to See the Profile for Drew   Find more posts by Drew   Click here to Send Drew a Private Message   Click Here to Email Drew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

WA-2204B nedostane IP, DNS od AirCA Příspěvek č. 437 

AirCA8 pouzivam pro prijem od providera. Na LAN mam zapnut DHCP server. Na LAN1 mam telefon Well3130IF a na LAN2 PC. Vse funguje jak ma telefon i PC dostane prideleno vse. Kdyz do LAN3 pripojim WA-2204B tak nedojde k prirazeni IP, DNS... Kdyz WA-2204B pripojim az za telefon tak telefon prideli vse korektne a WA-2204B funguje. Kdyz to pripojim zpet tak nedojde k propojeni. Bud WA-2204B nedokaze nacist IP, DNS ci AirCA ji tomuto zarizeni neumi pridelit. Poradite co s tim?
Pokud WA-2204B pripojim k WL5460AP tak vse funguje jak ma.

Old Post 13.03.2009 v 19:52
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 438 

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 14.03.2009 v 07:30
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drew
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 439 

Tak jsem tam dal ap-router 5.1, seznam, ze to neumi byt router (fungovat bez natu a nebyt jako bridge), kdyz jsem to nahradil verzi 6.1, tak uz to slo. Uz je to tam den a zatim ok.
Jenom jsem moc nepochopil, jak je to s licenci (je nutna, nebo uz je to nejak uvolneno? vubec ji to po mne nechtelo, kdyz jsem ji nahral, tak se jenom premazalo nastaveni, ale jinak se to nepozna)

Old Post 23.04.2009 v 19:20
Drew je offline   Click Here to See the Profile for Drew   Find more posts by Drew   Click here to Send Drew a Private Message   Click Here to Email Drew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vpe
Newbie

Registrován: 14.10.2004
Příspěvků: 31

Router APPro 2405 (2.4 GHz) Příspěvek č. 440 

Old Post 19.05.2009 v 17:52
vpe je offline   Click Here to See the Profile for vpe   Find more posts by vpe   Click here to Send vpe a Private Message   Click Here to Email vpe     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tihec
Newbie

Registrován: 16.04.2003
Příspěvků: 12

firmware appro na 2204 Příspěvek č. 441 

nainstaloval jsem do 2204 firmware appro aplite54g-14.07.2006,jelikož jsem nedosahl ocekavaneho vysledku, dal jsem orig. firmware 1.4.7.ap je mrtve, firmware recovery nepomaha, jak ho vratit k životu?diky za radu.

Old Post 28.05.2009 v 18:22
tihec je offline   Click Here to See the Profile for tihec   Find more posts by tihec   Click here to Send tihec a Private Message   Click Here to Email tihec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukfi
Newbie

Registrován: 12.10.2013
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 442 

Ahoj,
omlouvám se za oživování starého threadu, ale vidím, že tohle zařízení tady je (bývalo) docela rozšířené, tak by tu snad někdo mohl umět poradit.
Mám WA-2204A s firmwarem "1.4.7_eng4", používám ho v režimu bridge. Problém je ten, že přestože úroveň signálu je dobrá (>60), spojení několikrát denně spadne a trvá třeba minutu nebo dvě, než se to zase vzpamatuje.
Je možné, že je to zarušením z okolí a v Site Survey to není vidět, protože jsou to klienti nebo AP se skrytým SSID?
Máte někdo s takovýmhle problémem zkušenosti a tušíte, jak to řešit? Pomůže třeba nahrání jiného firmware?

Old Post 07.12.2013 v 13:17
lukfi je offline   Click Here to See the Profile for lukfi   Find more posts by lukfi   Click here to Send lukfi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolombo82
Junior Member

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 299

Příspěvek č. 443 

Já bych zkusil přeladit jiný kanál. Tím se nemůže nic zkazit. Měl jsem zkušenost, že tam kde není nic vidět (podle skenu) že to může být mnohem horší než na kanále kde je vice sítí. Zkušenost Praha 4 Chodov, panelákové sídliště. Kde na zařízeních Minitar G byla na volném kanále (nebyl vidět žádná sít) propustnost s bídou 2Mbps, po přeladění na kanál kde byli evidentně sousedi propustnost přes 10Mbps...

__________________

Zatím toho vím o sítích méně, než bych rád někdy věděl... ale pracuji na tom :-)

Old Post 07.12.2013 v 13:42
kolombo82 je offline   Click Here to See the Profile for kolombo82   Find more posts by kolombo82   Click here to Send kolombo82 a Private Message   Click Here to Email kolombo82   Visit kolombo82's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukfi
Newbie

Registrován: 12.10.2013
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 444 

S kanály jsem zkoušel nějak hýbat, ale moc to nepomohlo. Tady není panelákové sídliště a těch sítí tu zase tolik není, navíc k AP je to všehovšudy pár metrů, jenom skrz strop.
Jo a s rychlostí problém není, jenom prostě že to vypadne a vzpamatuje se to někdy za pár minut, někdy se musí vytáhnout napájení a restartovat.
To je ale asi už bezpředmětné, protože jsem do WA-2204A nahrál firmware "ital8186v5_3bV2-en.bin" a od toho okamžiku je po něm, nevím, jakou má default IP, jestli se lze připojit jen přes některý port a přes který...

Old Post 07.12.2013 v 13:55
lukfi je offline   Click Here to See the Profile for lukfi   Find more posts by lukfi   Click here to Send lukfi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolombo82
Junior Member

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 299

Příspěvek č. 445 

Jeste existuje recovery utilita... takze treba jeste neni konec. Pokud nemas, posli mi pres pm mail, poslu ti to do emailu.

__________________

Zatím toho vím o sítích méně, než bych rád někdy věděl... ale pracuji na tom :-)

Old Post 07.12.2013 v 14:24
kolombo82 je offline   Click Here to See the Profile for kolombo82   Find more posts by kolombo82   Click here to Send kolombo82 a Private Message   Click Here to Email kolombo82   Visit kolombo82's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 446 

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 07.12.2013 v 15:51
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukfi
Newbie

Registrován: 12.10.2013
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 447 

Zdroj mám 12V, kupoval jsem to jako bazarovku a už jsem k němu dostal tenhle.
No, každopádně. 192.168.2.1 byla správná adresa, s tou se na to připojím a je tam management rozhraní "AP Router New Generation". Jenže je to ten firmware, jak se v něm nedá nic nastavit, dokud mu neuploadnu licenci. Kde to vezmu?
Nebo, přes recovery utilitu bych tam asi zvládnul nahrát jiné FW, ale které?

Old Post 07.12.2013 v 18:02
lukfi je offline   Click Here to See the Profile for lukfi   Find more posts by lukfi   Click here to Send lukfi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 448 

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 07.12.2013 v 21:36
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2223242526272829  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz