CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Krádež AP v Ostravě-Hrabůvce
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sei01
Newbie

Registrován: 13.01.2006
Příspěvků: 4

Krádež AP v Ostravě-Hrabůvce Příspěvek č. 1 

Old Post 13.01.2006 v 11:59
sei01 je offline   Click Here to See the Profile for sei01   Find more posts by sei01   Click here to Send sei01 a Private Message     Visit sei01's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scippio
Member
zastupce cloudu 10.70


Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 24

Angry Příspěvek č. 2 

To sou lidi :( nj určitě to byl nějakej isp ... Musí se najít

__________________

Naposledy upravil scippio 14.01.2006 v 03:14

Old Post 14.01.2006 v 03:07
scippio je offline   Click Here to See the Profile for scippio   Find more posts by scippio   Click here to Send scippio a Private Message   Click Here to Email scippio   Visit scippio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Old Post 14.01.2006 11:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 3 
zedd_x
Old Post 14.01.2006 14:36
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 4 
sei01
Newbie

Registrován: 13.01.2006
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Jen pro vysvětlenou. Tím ukradeným AP jsem se k CZFree připojoval. Často jsem úzce spolupracoval s Centrem Výpočertní Techniky na VŠB a vzhledem ktomu, že jsem jeden z mála kdo je(byl) připojen přes CZFree a VPNkoncentrátor. Pomáhal jsem s řešením problémů na této straně. Myslím si, že jsem co se ostravské CZFree sítě týče svůj malý kousek do mlýna také přispěl.

Jelikož je CZFree největší ostravská WiFi sí?, je myslím velká pravděpodobnost, že se ukraené AP objeví zrovna tam. MAC je přeci jenom jedinečné číslo a na tomto AP se jen těžko mění. Proto i má prozba.

Old Post 14.01.2006 v 15:22
sei01 je offline   Click Here to See the Profile for sei01   Find more posts by sei01   Click here to Send sei01 a Private Message     Visit sei01's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 6 

Je to smutné, ale na druhou stranu mněl jsi to ap lépe zabezpečit,..
Závidim odvahu lidem kteří jsou schopní do nějaké bedny na chodbě zabudovat věci za desítky tisíc a ani to nějak nezabezpečit proti krádeži.

To je jako nechat auto bez alarmu v noci v cikánské čtvrti,...

Old Post 14.01.2006 v 17:05
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Old Post 14.01.2006 18:12
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 7 
scippio
Old Post 14.01.2006 18:17
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 8 
sei01
Newbie

Registrován: 13.01.2006
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 9 

Já jsem nejdříve samozřejmě kontaktoval jednoho z představitelů CZFree a teprve na jeho radu jsem se ve foru registroval a zadal svůj příspěvek. Možná že na hlavní stránku to nebylo nejlepší, ale kde jinde?

Uznávám že jsem byl, co se zabezpečení týče, trošku naivní, ale domníval jsem se že zamčená půda bude stačit.

Vím že najít ukradené AP není moc reálné, ale přesto chci pro to něco málo udělat. MAC adresa je jedinečná a na tomto AP se jen težko mění. Jak jinak jsem měl kontaktovat co nejvíce správců Acess Pointů? V tomto si myslím, že rada ze strany CzFree, tedy umístit to zde na fóru, byla správná.

Old Post 14.01.2006 v 18:56
sei01 je offline   Click Here to See the Profile for sei01   Find more posts by sei01   Click here to Send sei01 a Private Message     Visit sei01's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zedd_x
Junior Member

Registrován: 28.04.2004
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 10 

__________________

Admin sítě NASI - http://nasi.fi.cz
(solidni linka do CZF za devatero horami a devatero lesy... )

Old Post 14.01.2006 v 19:55
zedd_x je offline   Click Here to See the Profile for zedd_x   Find more posts by zedd_x   Click here to Send zedd_x a Private Message   Click Here to Email zedd_x   Visit zedd_x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Old Post 14.01.2006 20:32
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 11 
danny
Old Post 14.01.2006 21:06
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 12 
radlice
Old Post 14.01.2006 22:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 13 
danny
Old Post 14.01.2006 23:06
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 14 
radlice
Old Post 15.01.2006 01:17
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 15 
danny
Old Post 15.01.2006 08:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by _the_wolf_) Příspěvek č. 16 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz