CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Nedvědovo náměstí
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

Exclamation Praha 4 Podolí Nedvědovo náměstí Příspěvek č. 1 

Naposledy upravil PEKE 05.10.2007 v 21:39

Old Post 17.12.2002 v 18:39
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 2 

Old Post 23.01.2003 v 00:04
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 3 

__________________

imperator/ZAP-02

Old Post 23.01.2003 v 08:12
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

aha Příspěvek č. 4 

tim se mnohe vysvetluje, i kdyz podle monitoru normalne jede. je nekde prehled o aktualnim stavu provozu<? nenasel jsem nikde odkaz. diky carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 23.01.2003 v 11:10
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corvus
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 5 

Ahoj,
rad bych pripojil nod Lisaci do CzFree muzu vas poprosit o detailni shrnuti jak to v podoli vypada ?

__________________

Radiation detected

Old Post 23.01.2003 v 14:54
corvus je offline   Click Here to See the Profile for corvus   Find more posts by corvus   Click here to Send corvus a Private Message   Click Here to Email corvus   Visit corvus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 6 

ahoj corvusi, soucasny stav veci se ma zatim tak, ze se chystame v sobotu promerit signal na N. namesti a podolske ulici. zatim to totiz vypada ze pro nas nejpriznivejsi ap ant nejede nonstop. dalsi mozny nody jsou na smichove cca 2,2km coz uz je asi dost daleko, resp. nejbliz je deu, ale nejsem si jist jestli pripojuje.
pak zbyva vyrobit anteny a zbastlit hardware a mohli bysme zacit zkouset.

vsechno je otevrene, cim vic nas bude, tim lepe. mej se carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 24.01.2003 v 16:17
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Inneman
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 11

Thumbs up Připojení Příspěvek č. 7 

Zdar Podoláci,
bydlím také v Podolské hned u Vltavy - naproti Tobaco baru a jsem pod střechou se skvělým výhledem na Strahov, Smíchov a Barrandov. Node Terasa. Rád bych se také podílel na připojení. Četl jsem, že měříte signál-nebo měřili ste ho včera. Peke mi také slíbil asi před třemi dny přeměření, ale neozval se. Napište jak měření dopadlo a zda by to šlo ho přeměřit i u mne? Myslím, že bychom se mohli připojit přes DEU. Mám tam přímý výhled a vzdálenost je 1600m ode mne. S dobrou anténou by to neměl být problém. DEU připojuje i Bohnice a to je 9km a jde to. Ozvěte se co nejdříve-už nechci platit ty nekřes?anský peníze za ISDN připojení.
Wifi zdar Martin - 777 210 469

Old Post 26.01.2003 v 01:37
Martin Inneman je offline   Click Here to See the Profile for Martin Inneman   Find more posts by Martin Inneman   Click here to Send Martin Inneman a Private Message   Click Here to Email Martin Inneman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Inneman
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 11

And Příspěvek č. 8 

Po shlédnutí foto z webu And jsem zjistil, že mám také přímý výhled na node AND, ale jestli nejede nonstop, tak to nemá význam. Nejlíp dle mého názoru vypadá DEU. Sdělte mi své názory a nápady.
Zatím M.I.

Old Post 26.01.2003 v 01:50
Martin Inneman je offline   Click Here to See the Profile for Martin Inneman   Find more posts by Martin Inneman   Click here to Send Martin Inneman a Private Message   Click Here to Email Martin Inneman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

mereni signalu Příspěvek č. 9 

zdravim pritomne, v sobotu jsme se s Pekem bohuzel nepotkali, takze z mereni signalu seslo. zbastlil jsem ale antenu z plechovky od parku a zjistil jsem, ze pres den ant vubec nevysilal. rozjel to az k veceru. kdy jsem byl schopen zachytit 13% signal jeho ap. na smichov se mi nepodarilo vubec dostrelit, je to asi dany tou antenou, ktera neni moc idealni(pocitam tak max 6dBm), kdyby bylo neco silnejsiho ty hodnoty by byly verohodnejsi.
zkusim zjistit od anta jak to vypada s jeho vysilanim, ale zatim bysme asi opravdu meli smerovat spis na smichov.
carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 26.01.2003 v 20:56
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Inneman
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 11

Question Pripojení Příspěvek č. 10 

Zítra zavolám na DEU a zeptám se zda ještě připojují a jestli by nám to neproměřili. Pak se ozvu.
Martin

Old Post 26.01.2003 v 21:09
Martin Inneman je offline   Click Here to See the Profile for Martin Inneman   Find more posts by Martin Inneman   Click here to Send Martin Inneman a Private Message   Click Here to Email Martin Inneman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 11 

nemyslim, ze je dobry napad chtit od nich promerit signal, co vim tak na mejly odpovida tak jednou za mesic, takze bych radsi spolehal na selfmade. ale zkus to, uvidime.
carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Naposledy upravil carLo 26.01.2003 v 21:56

Old Post 26.01.2003 v 21:13
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Inneman
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 11

Smile Podolí a připojení Příspěvek č. 12 

Zdravím Podoláky,
po dnešním celkem úspěšném nočním měření signálu jsme zase o kus blíže připojení v Podolí a můj optimismus vzrůstá. Je před námi ještě kus práce, ale vypadá to nadějně. Věřím, že je v Podolí (konkrétně kolem Podolské ulice) více zájemců o připojení. Ozvěte se, čím více nás bude tím lépe a tím levněji. Uvažujeme i o zřízení přípojného bodu, ale vše záleží na dalších jednáních a hlevně na počtu zájemců v této oblasti.
Zatím zdar a levnému netu zvláš?.
Martin

Old Post 28.01.2003 v 01:24
Martin Inneman je offline   Click Here to See the Profile for Martin Inneman   Find more posts by Martin Inneman   Click here to Send Martin Inneman a Private Message   Click Here to Email Martin Inneman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corvus
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 13 

Ahoj,
mel bych takovy navrh mozna by se mohla dat k deuovi jeste jedna sitovka a smerovka do podoli a do APcka v podoli taky smerovku, protoze ten signal je fakt chabej podle me

__________________

Radiation detected

Old Post 28.01.2003 v 10:44
corvus je offline   Click Here to See the Profile for corvus   Find more posts by corvus   Click here to Send corvus a Private Message   Click Here to Email corvus   Visit corvus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodja
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 1

Re: Podolí a připojení Příspěvek č. 14 

Ahoj,

coby 10 minut cerstve registrovany uzivatel jsem zachytil vyzvu Podolaku a tak hlasim, ze bych mel taky zajem o pripojeni a spolupraci. Bydlim v Podolske u Dvoreckeho namesti v patem patre hned pod strechou, s balkonem. Ozvete se nejlepe mailem, posleze doladime po telefonu, o vikendech mam telefonovani u Oskara zdarma. Predem varuji, ze nejsem pocitacovy silenec a tak na me musite srozumitelne.

Zdar Sodja

Old Post 28.01.2003 v 18:32
sodja je offline   Click Here to See the Profile for sodja   Find more posts by sodja   Click here to Send sodja a Private Message   Click Here to Email sodja     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 15 

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 28.01.2003 v 22:39
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

Aktuální stav v Podolí Příspěvek č. 16 

Naposledy upravil PEKE 05.07.2004 v 00:29

Old Post 04.02.2003 v 16:46
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz