CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Nusle
« 45678910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

Re: Info k síti Příspěvek č. 145 

__________________

zde

Old Post 29.07.2003 v 09:19
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KY-HUNTER
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 18

připojení Příspěvek č. 146 

Ahoj,
domnívám se, že koukám z okna zrovna na vaši střechu (přes komín Nuselské mlékárny) Zkoušel jsem měření iPaq-em (PDA) s wifi kartou a nic (na rozdíl od signálu z T-systému odkud se mi zatím nikdo neozval), ale nedá se tam nastavit MAC adresa.
Na kanálu 13 Rx naprostá 0.
Zkusím udělat foto jestli ta nová anténa, co je na tom baráku na Nuselský je Ona správná.

PS
1. ten iPaq má baterky v )), takže můžu jen tam co došáhne šňůra od adaptéru :-((
2. karta asi není moc citlivá, protože když jsme s tím laborovali v práci tak měl dosah asi tak 20 m po chodbě a 10 přes panel do sousední kanceláře :-((.

KY-HUNTER

__________________

KY-HUNER

Old Post 31.07.2003 v 08:36
KY-HUNTER je offline   Click Here to See the Profile for KY-HUNTER   Find more posts by KY-HUNTER   Click here to Send KY-HUNTER a Private Message   Click Here to Email KY-HUNTER   Visit KY-HUNTER's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KY-HUNTER
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 18

E-MAIL Příspěvek č. 147 

SORRY
Moc se omlouvám, za ten e-mail co jsem ti poslal,
prohlédl jsem si pořádně panoramatické foto a opravdu moje okno není v záběru (ale střecha už jo). Ten komín co vidím je na sousedním baráku. Až seženu nové baterky do iPaq-u budu pokračovat ve výzkumu .

KY-HUNTER:)

__________________

KY-HUNER

Old Post 01.08.2003 v 12:55
KY-HUNTER je offline   Click Here to See the Profile for KY-HUNTER   Find more posts by KY-HUNTER   Click here to Send KY-HUNTER a Private Message   Click Here to Email KY-HUNTER   Visit KY-HUNTER's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suleky
Newbie

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 148 

Old Post 04.08.2003 v 10:52
suleky je offline   Click Here to See the Profile for suleky   Find more posts by suleky   Click here to Send suleky a Private Message   Click Here to Email suleky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KY-HUNTER
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 18

Wink Mam PDA s WiFi kartou Příspěvek č. 149 

Po 11. 8. bych mel cas, nekdy v podvecer, muzu to zmerit iPAQem, ale nema baterky, tak jen kam dosahne prodluzka co ty na to ?

__________________

KY-HUNER

Old Post 06.08.2003 v 10:31
KY-HUNTER je offline   Click Here to See the Profile for KY-HUNTER   Find more posts by KY-HUNTER   Click here to Send KY-HUNTER a Private Message   Click Here to Email KY-HUNTER   Visit KY-HUNTER's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suleky
Newbie

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 150 

fajn tak to by slo...tak se nak domluvime...nemas ICQ...by me zajimalo jak s tim chytas od sebe t-sys...dik a cau

Old Post 06.08.2003 v 11:19
suleky je offline   Click Here to See the Profile for suleky   Find more posts by suleky   Click here to Send suleky a Private Message   Click Here to Email suleky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KY-HUNTER
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 18

T-sys Příspěvek č. 151 

Na střechu T-sys u mám přímou viditelnost (ale! na sousedním baráku v Kloboučnický je taky jedna všesměrovka a na tu už nevidím tak nevím odkud jde signál doopravdy :-(
iPaqem cosi naměřím Rx tak kolem 500 (200-1000 většinou ale 400).
Přístroj - teda WiFi karta v něm není moc citlivá, takže se teploměr nevyškrábe ani na 1% :-(

Poslední pokusy (z jiné místnosti) tak na OTO bylo Rx kolem 48.

__________________

KY-HUNER

Old Post 11.08.2003 v 09:50
KY-HUNTER je offline   Click Here to See the Profile for KY-HUNTER   Find more posts by KY-HUNTER   Click here to Send KY-HUNTER a Private Message   Click Here to Email KY-HUNTER   Visit KY-HUNTER's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

Jsem hned vedle Příspěvek č. 152 

Ahoj....plánoval jsem přípojnej bod v mojmírový 14. ale vzhledem k tomu, že jsem ve 4. patřče asi 30 metrů od vysílače po půdě, připadá mi jednodušší se připojit kabelem....pujde to?

Old Post 19.08.2003 v 19:06
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Re: Jsem hned vedle Příspěvek č. 153 

__________________

ALEX, node <P E G A S> v Nuslich

Old Post 19.08.2003 v 19:16
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 154 

To myslim nebude problém....dohodneme se buď přes ICQ (moje: 114015787) nebo přes mobil (+420723562261)

Old Post 19.08.2003 v 20:53
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

adresy Příspěvek č. 155 

Dnes jsem nakonfiguroval ospfd a zebru. Zrusil jsem sit 192.168.0.0/24, prosim pouzivejte DHCP.

__________________

zde

Old Post 24.08.2003 v 23:49
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospik
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 5

Praha 4 Nusle Příspěvek č. 156 

Ahoj, chtel bych se pripojit do site a jsem lama..;-) co mam pro to udelat? Bydlim v Nuslich a ani mi nejde o pristup k internetu jako spis o to, propojit se s nekolika kamosema z ruznejch mist v Praze. Co znamenaji ty linky na mape? Je to tak, ze kdyz budu chtit s nekym spojenej, musej ty linky vest k nasim AP? Sorry...fakt nevim. Dik za pripadny info.

Old Post 30.09.2003 v 21:27
pospik je offline   Click Here to See the Profile for pospik   Find more posts by pospik   Click here to Send pospik a Private Message   Click Here to Email pospik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Praha 4 Nusle Příspěvek č. 157 

AP je v nuslich dost, najdi si je na monitoru a kontaktuj spravce.
Propojeni s kamosema - na to CZF je (otazka je jak rychle to pobezi - nekde jsou slusna hradla).
A na ty linky na mape se vykasli. CZF je jen to co je do ni pripojeno, coz v nuslich bude skoro jakykoli AP z monitoru.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 30.09.2003 v 22:11
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospik
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 158 

Bodu je tu sice dost, ale viditelnost na ne bude na ne asi nic moc...jak to asi tak zhruba muze bejt daleko aby to chodilo nejakou slusnou rychlosti? A mne jde taky o to, ze ten clovek, se kterym bych to chtel sdilet, by byl pripojenej k jinymu AP a ja treba nevim, jestli ten je zas pripojenej k tomy mymu...snad jde pochopit na co se vlastne chci zeptat ;-)) dik..

Old Post 30.09.2003 v 22:24
pospik je offline   Click Here to See the Profile for pospik   Find more posts by pospik   Click here to Send pospik a Private Message   Click Here to Email pospik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 159 

Nemusel jsi zakladat novy thread. O nuslich je jich tu uz dost, jenom nemusi byt hned videt. V seznamu temat je vpravo dole si nastav "od zacatku" nebo hledej "nusle" vpravo nahore.
Linky na mape skutecne ukazuji propojeni AP. Problem je ten, ze nejsou vsechny videt kazdemu, protoze jsou jejich majitele paranoidni. V nuslich a okoli jsou propojeny AP K2, i4-port, oto (to jsem ja ), zde, quercus, astra, l@zna.
pegas, tone jsou zatim mimo czfree, ale na propojeni se pracuje.

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 30.09.2003 v 23:14
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pegas Nusle
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 160 

Takze, APcko jede, nabirame novy uzivatele, uz jich je celkem 7

__________________

Alex, node Pegas v Nuslich

Old Post 02.10.2003 v 00:04
pegas Nusle je offline   Click Here to See the Profile for pegas Nusle   Find more posts by pegas Nusle   Click here to Send pegas Nusle a Private Message   Click Here to Email pegas Nusle   Visit pegas Nusle's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz