CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Nusle
« 8910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hugozhor
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 26

Pojede jeste nekdy AP ZDE? Příspěvek č. 209 

Ahoj.
Tak jsem take nedavno zjistil ze AP ZDE nejak nevysila. Vzhledem k tomu, ze byl ode mne jen cca 100 metru, tak jsem nemusel investovat do anteny. No a ted jsem se zkousel pripojit na AP I4, ale zatim neuspesne (nemuzu sehnat spravce, abych mu zaplatil prispevek) a moje MAC adresa byla zablokovana. Navic se nekde v okoli objevilo AP (Router) připojený do UPC, ktery vysilal asi hodne mimo normu a k me smule na 11 kanalu, tak mi skoro cely den rusi signal z i4.
Prinejhorsim jak roztaje snih, tak vylezu na strechu a presmeruji antenu. Kdyz jsem tam byl naposled tak jsem se nestacil divit... Nekdo z okoli ma tam cca 24 dbi sito - Sekaninova 36. Nechtěl by mne majitel připojit kabelem?

Old Post 08.03.2005 v 17:23
hugozhor je offline   Click Here to See the Profile for hugozhor   Find more posts by hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Click Here to Email hugozhor   Visit hugozhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

Re: Pojede jeste nekdy AP ZDE? Příspěvek č. 210 

__________________

zde

Old Post 23.11.2005 v 22:34
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
themon
Newbie

Registrován: 08.02.2006
Příspěvků: 3

NUSLE - Čestmírova / Rostislavova Příspěvek č. 211 

Old Post 14.02.2006 v 14:10
themon je offline   Click Here to See the Profile for themon   Find more posts by themon   Click here to Send themon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
themon
Newbie

Registrován: 08.02.2006
Příspěvků: 3

TAK nic Příspěvek č. 212 

Tady v tom státě asi všichni chtěj jenom rejžovat. 96 kB za 536,- Kč! PROWAG.COM - TO MÁ BÝT VTIP? Co jsem se vrátil ze zahraničí, kde jsou i 1024 kB připojení ZDARMA, se nestačim divit!

Old Post 14.02.2006 v 14:31
themon je offline   Click Here to See the Profile for themon   Find more posts by themon   Click here to Send themon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: NUSLE - Čestmírova / Rostislavova Příspěvek č. 213 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 14.02.2006 v 18:58
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: TAK nic Příspěvek č. 214 

__________________

Old Post 14.02.2006 v 20:03
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
themon
Newbie

Registrován: 08.02.2006
Příspěvků: 3

omluva Příspěvek č. 215 

Old Post 21.03.2006 v 15:44
themon je offline   Click Here to See the Profile for themon   Find more posts by themon   Click here to Send themon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freakpower
Newbie

Registrován: 13.04.2006
Příspěvků: 1

Připojení Nusle - čestmírova, mojmirova atd Příspěvek č. 216 

Ahoj ve spolek,
mám na no?asu plnej knedlik u CZFree.net. Dokonce tam mam 2 poskytovatele.
Může mi někdo poradit koho kontaktovat? A co ta sranda koštuje?

Old Post 13.04.2006 v 18:58
Freakpower je offline   Click Here to See the Profile for Freakpower   Find more posts by Freakpower   Click here to Send Freakpower a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Připojení Nusle - čestmírova, mojmirova atd Příspěvek č. 217 

__________________

Old Post 13.04.2006 v 19:11
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorma
Senior Member

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 540

Re: Re: TAK nic Příspěvek č. 218 

Old Post 13.04.2006 v 20:33
dvorma je offline   Click Here to See the Profile for dvorma   Find more posts by dvorma   Click here to Send dvorma a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certaprd
Newbie

Registrován: 20.04.2006
Příspěvků: 1

oto, pripojis me? Příspěvek č. 219 

Old Post 21.04.2006 v 20:43
certaprd je offline   Click Here to See the Profile for certaprd   Find more posts by certaprd         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel.niedoba
Newbie

Registrován: 29.08.2004
Příspěvků: 1

3Mbit/Symetricky/bez limit/650kc/mesic Příspěvek č. 220 

Jo ale je to na bartoskova/kloboucnicka, tak by to potrebovalo nejaky trik ...

Pavel

Old Post 25.01.2007 v 13:14
pavel.niedoba je offline   Click Here to See the Profile for pavel.niedoba   Find more posts by pavel.niedoba   Click here to Send pavel.niedoba a Private Message   Click Here to Email pavel.niedoba   Visit pavel.niedoba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zanop
Newbie

Registrován: 11.06.2007
Příspěvků: 2

pripojeni PEGAS Příspěvek č. 221 

rada bych se pripojila k antene PEGAS (zrejme Mojmirova ulice), na kterou vidim z terasy - bydlim na rohu Druzstevni ulice, v posledmim patre, tudiz pod strechou. signal je docela slusny, i kdyz by to asi chtelo posilit nejakou antenkou. Bohuzel jsem jen uzivatelka, zadnou antenu si sama nesestavim, ani se sama nepripojim.
mohl by mi nekdo prosim s pripojenim pomoci nebo aspon poslat kontakt na nekoho kdo by pomohl????

diky moc

Old Post 11.06.2007 v 11:38
zanop je offline   Click Here to See the Profile for zanop   Find more posts by zanop   Click here to Send zanop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ching
Newbie

Registrován: 23.07.2007
Příspěvků: 1

Arrow Nusle Příspěvek č. 222 

Ahoj, potrebuju se pripojit na ap GSERVER v Nuslich. Admin Kaizer ale nejak na poklep nereaguje, pomuzete nekdo? diky!...

Old Post 31.07.2007 v 14:25
ching je offline   Click Here to See the Profile for ching   Find more posts by ching   Click here to Send ching a Private Message     Visit ching's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
All
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 4

Pripojeni nusle Příspěvek č. 223 

Ahoj,
potrebuiji pripojit zname v Nuslich(Nad Nuslemi 18) nemate nekdo nejaky kontakt na nejake AP na ktere se da pripojit.Diky

Old Post 14.08.2007 v 20:40
All je offline   Click Here to See the Profile for All   Find more posts by All   Click here to Send All a Private Message   Click Here to Email All     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 224 

Ahoj, vysilam asi 100 metru odsud. Zavolej, nebude to problem.

L.

603 460 892

__________________

Old Post 15.08.2007 v 09:05
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 8910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz