CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Nusle
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
krtek
Newbie

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 25

Fokty z planovaneho AP Příspěvek č. 49 

Old Post 26.11.2002 v 17:12
krtek je offline   Click Here to See the Profile for krtek   Find more posts by krtek   Click here to Send krtek a Private Message   Click Here to Email krtek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Smile Nuselske udoli Příspěvek č. 50 

Nazdarek lidi,
tak jsem se sem dneska dostal a jsem rad, ze jsem se o tom dozvedel. Jsem v Nuselskem udoli (Ciklova ulice) a doufam, ze bych mohl u nas zprovoznit APcko - v mape jsem dal bod s nazvem DASC. Overim moznosti pripojeni bud na Dea nebo TransgasNet a pak dam vedet, zda se zacne neco delat... :-) Doufam, ze jo....

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 28.11.2002 v 03:34
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Viditelnost Příspěvek č. 51 

Ahoj Krtku,
mohl bys prosim ukazat jeste nejakou fotku vic smerem na Hotel Inn - jsem na rohu Slavojovy a Ciklovy (jak je hospoda U Olmeru) a chtel bych vedet, zda kdyz budes mit AP tak bych se napichnul na tebe, nebo udelam take AP (mam konektivitu).
Jak se jmenuje ten tvuj node?? Je to node s nazvem "zde" - cislo 1294 ??? Ja jsem dal do mapy svuj node "DASC" s cislem 1320.
Tak at to slape a dobre funguje.

S pozdravem. Dave, -dd7-

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 28.11.2002 v 03:43
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

Re: Viditelnost Příspěvek č. 52 

__________________

zde

Old Post 28.11.2002 v 09:53
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Re: Re: Viditelnost Příspěvek č. 53 

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 28.11.2002 v 11:58
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtek
Newbie

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 25

Re: Re: Re: Viditelnost Příspěvek č. 54 

Old Post 28.11.2002 v 13:43
krtek je offline   Click Here to See the Profile for krtek   Find more posts by krtek   Click here to Send krtek a Private Message   Click Here to Email krtek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtek
Newbie

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 25

Re: Viditelnost Příspěvek č. 55 

Old Post 28.11.2002 v 18:08
krtek je offline   Click Here to See the Profile for krtek   Find more posts by krtek   Click here to Send krtek a Private Message   Click Here to Email krtek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

Spojení s i4port Příspěvek č. 56 

Old Post 28.11.2002 v 23:06
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

Thumbs up Re: Spojení s i4port Příspěvek č. 57 

__________________

zde

Old Post 29.11.2002 v 12:29
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banaan
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 58 

Krtku tak podle fotek na tebe uvidim perfektne. Jak to vypada s uhlem anteny? Ja jsem od Sekaninovy 26 presne smerem na levou hranu Palace kultury. Pude to? Mimochodem, nekde jsem se tu docet, ze za cca 300 by bylo mozny mit garantovanejch 64kb/s.. je to pravda? a co si predstavit pod slovem "garantovanejch" kdo to garantuje a komu se vlastne plati? A nemuze se stat, ze az se sit vic rozjede, bude ve spickach pomala a padajici? B.

Old Post 29.11.2002 v 20:04
Banaan je offline   Click Here to See the Profile for Banaan   Find more posts by Banaan   Click here to Send Banaan a Private Message   Click Here to Email Banaan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zde
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 72

AP Sekaninova 26 Příspěvek č. 59 

Ahoj,
tak Dea se mi nepodarilo sehnat a ja pristi tyden jedu na 5 tydnu pryc, takze AP v Sekaninove 26 se do konce ledna konat nebude. Zkuste se domluvit s ysd951. Jestli by jste na nej nekdo nevidel, tak muzete pockat na mne az se vratim (doufam, ze se vratim), kdy by jste mohli jit pres mne at uz budu pripojen pres ysd951, dea .... proste jak se dohodneme. Dokonce tydne tu jeste jsem, ale nevim jestli jeste neco zaridim.

Mejte se,
zde

__________________

zde

Old Post 02.12.2002 v 11:29
zde je offline   Click Here to See the Profile for zde   Find more posts by zde   Click here to Send zde a Private Message   Click Here to Email zde     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozhor
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 26

Prosba o info Příspěvek č. 60 

Nazdar. Jsem tady novej a díval jsem se na mapku, jak je to s připojením v okolí Sekaninové. Bydlím Sekaninova 36, tak by mě zajímalo, jak je to s viditelností na přípojný body. Jsem mezi krtkem a zde, ale ještě jsem nezkoumal viditelnost. Jsem v posledním patře a z terasy vidím do parku na Folimanku.Můžete mi říct, jestli je tady signal z TransgasNet nebo z jinýho NODu. Nemám ještě hardware a tak zvažuji nákup směrové antény 24dB. Pokud se připojujete něčím levnějším, tak si nechám rád poradit. Díky.

Old Post 26.12.2002 v 23:33
hugozhor je offline   Click Here to See the Profile for hugozhor   Find more posts by hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Click Here to Email hugozhor   Visit hugozhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oxley
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 66

Pripojeni Nusle + Vrsovice, kdo ma zajem Příspěvek č. 61 

__________________


Oxley

Old Post 16.01.2003 v 13:27
Oxley je offline   Click Here to See the Profile for Oxley   Find more posts by Oxley   Click here to Send Oxley a Private Message   Click Here to Email Oxley     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inuska
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 32

nusle Příspěvek č. 62 

ja se hlasim, bydlim prakticky kousek vedle a jak jsem koukala na ortomapu tak modrych bodiku je kolem habadej

Old Post 16.01.2003 v 14:27
inuska je offline   Click Here to See the Profile for inuska   Find more posts by inuska   Click here to Send inuska a Private Message   Click Here to Email inuska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Draq
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 12

Juk Příspěvek č. 63 

Až to to bude běhat, tak by to chtělo v okolí změřit. Kdo má zájem. Jak se to plánuje na Vinohrady.
Tedy - dát nějaký sraz a dohodnout hromadné proměření u těch co mají zájem.

Na přesuny mám auto, tak vzdálenost není problém.

Old Post 16.01.2003 v 22:22
Draq je offline   Click Here to See the Profile for Draq   Find more posts by Draq   Click here to Send Draq a Private Message   Click Here to Email Draq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oxley
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 66

Re: Juk Příspěvek č. 64 

__________________


Oxley

Old Post 17.01.2003 v 06:41
Oxley je offline   Click Here to See the Profile for Oxley   Find more posts by Oxley   Click here to Send Oxley a Private Message   Click Here to Email Oxley     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz