CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > KABEL NET - ANTENA
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Cool Novy typ kabelnet anteny Příspěvek č. 17 

Tak jsem v ramci pripojovani kamarada nasli na jeho strese kabelnetovou antenu a jake to bylo prekvapeni, kdyz jsem ji prohlid bliz. Nemela downconvertor v tele anteny, nybrz pekne pripojenej na koaxu pres N-konektor . Stacilo ho sundat a pripojit pigtail. Vcera jsme to testovali a prekvapeni bylo jeste vetsi. Zisk vypada na peknych 19 Db - signal se zvadl o 5Db oproti asu-14. Jeste to porovnam s 20Db antenou, ale i tak je to supeeer

Old Post 29.07.2002 v 13:22
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 18 

Ja tady mam dve anteny ktere po predelani maji zisk cca 24dBi. Daji se fakt dobre pouzit! Doporucuju.

Old Post 12.01.2003 v 18:49
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Demon
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 19 

Chtěl bych se zeptat jestly je mozne upravy i jiné TV antény mam TV antenu, ktera vypada jako antena pro bezdr. site CSAT ISM 19 dBi. Není na ní nic napsano, takze neznam zanacku ani typ. Jedinej udaj co jsem zjistil je, že je tam kabel Belden ale to je asi k ničem. Pokud by to pomohlo tak bych udělal fotku.

Dík za jakoukoli radu Black Demon
----------------------------------------------------------------------
Každá rada drahá

Old Post 15.01.2003 v 18:44
Black Demon je offline   Click Here to See the Profile for Black Demon   Find more posts by Black Demon   Click here to Send Black Demon a Private Message   Click Here to Email Black Demon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 20 

Nevím jak vypadá ta anténa CSAT ISM 19 dBi ale pokud je to normální parabolické síto či co se zářičem, tak to trochu poznáš podle délky zářiče, která je pro 2,4 Ghz teoreticky 6,25 cm (lambda/2). To je vše co ti můžu poradit.

__________________

J.

Old Post 22.02.2003 v 19:31
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 21 

6,25cm??? To asi ne, kdyz moje predelana antena ma bigo dlouhy cca 30cm. Predelavat jine TV anteny je blbost, jsou delany na jinou frekvenci. MMDS ma(melo) blizkou frekvenci, takze se to jeste da. spoj 15km neni problem.

Old Post 23.02.2003 v 18:30
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 22 

A co je to to "bigo?

__________________

J.

Old Post 03.03.2003 v 17:05
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 23 

tycka se zaricem

Old Post 03.03.2003 v 17:51
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 24 

__________________

J.

Old Post 03.03.2003 v 18:10
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 25 

No prave to mi bylo divne. Vim ze delka je dana sitem . v tom pripade se ti moc omlouvam. Jak zaric vypada vim, protoze anteny z mmds mam vykuchane a studoval jsem je do podrobna. pokud by nekdo potreboval radu mam za sebou par uspesnych modifikaci...

Ty se mej taky fajn a cau.

Naposledy upravil douby 03.03.2003 v 20:11

Old Post 03.03.2003 v 20:05
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 26 

A nejseš schopnej je nafotit? To by se sem hodilo. Já jsem upravoval zatím jen Coniferu (podle návodu na známých stránkách) a teď mám nějaké dvě jiné antény s interním konvertorem a nechce se mi s tím jen tak laborovat.
Je mi jasné, že když s tím něco udělám, tak to "nějak" pojede ale nerad bych z něčeho co může mít zisk 24 dB udělal paskvil co sice funguje ale má zisk jen 12 dB.

__________________

J.

Old Post 03.03.2003 v 21:12
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty[OC]
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 27 

Mno my jich u nás na sídlišti máme spousty, odhadem tak 10, ale problém je dostat se na střechu... máme totiž ve správě bytů pěkný dementy, ještě ke všemu strý dědky, který si akorát melou svý a prohlašujou že jim to bude rušit televizi..

Zkrátka já měl na střeše tu, na který je konvertor připojenej přes Nko, takže jsem na to našrouboval svůj kabel (20m H125), pigtail a frčím - ve starosu mi to ukazuje signál-šum 22dB s kvalitou kolem 30/92 - nádhera.

__________________

Old Post 20.06.2003 v 12:01
Marty[OC] je offline   Click Here to See the Profile for Marty[OC]   Find more posts by Marty[OC]   Click here to Send Marty[OC] a Private Message   Click Here to Email Marty[OC]   Visit Marty[OC]'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 28 

Tak se domluv s nekým, kdo se bude tvářit jako odborná firma. Na to ti dědci vždycky skočí :-)

__________________

J.

Old Post 20.06.2003 v 12:05
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty[OC]
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 29 

__________________

Old Post 20.06.2003 v 12:26
Marty[OC] je offline   Click Here to See the Profile for Marty[OC]   Find more posts by Marty[OC]   Click here to Send Marty[OC] a Private Message   Click Here to Email Marty[OC]   Visit Marty[OC]'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Příspěvek č. 30 

__________________


- Skeptik

Old Post 20.06.2003 v 12:30
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty[OC]
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 31 

__________________

Old Post 20.06.2003 v 12:59
Marty[OC] je offline   Click Here to See the Profile for Marty[OC]   Find more posts by Marty[OC]   Click here to Send Marty[OC] a Private Message   Click Here to Email Marty[OC]   Visit Marty[OC]'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 32 

Skeptiku, já jsem taky už skoro dědek . Ale vím, že když za nima přijde někdo "dospělý" tak je s nima jiná debata. Kdyby to bylo v Brně, tak můžu pomoct.
Navíc jsem nějakou dobu montoval antény a vím, že když se něco mění, tak je to vždycky k horšímu. Lidi si všimnou toho, že něco se změnilo zásadně tehdy, když to můžou spojit s nějakou akcí, takže jakmile vědí, žes vylezl na střechu, tak ti připíšou všechno co se pokazilo za posledních několik měsíců.
Ale já bych se s nimi už nepáral.

__________________

J.

Old Post 21.06.2003 v 10:51
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz