CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Jak vnimam praci pro CZFree?
12

Jak vnimam praci pro CZFree?
You do not have permission to vote on this poll.
Je to konicek, bavi me to. 165 32.04%
Je to obziva, vydelavam si tim. 24 4.66%
Jednou jsem se do toho namocil a ted se tezko odchazi. 88 17.09%
Ze studijnich duvodu, ucim se nove veci. 83 16.12%
Pro CZFree nepracuji, kdo leze po strechah je u me cvok. 3 0.58%
Chci levny internet. 60 11.65%
Chci pripojeni do CZFree. 66 12.82%
Jsem internetovy poskytovatel a CZFree je pro me jen neprijemna konkurence. 4 0.78%
Mam jine duvody proc pracuji pro CZFree. 22 4.27%
Total: 271 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

jine duvody Příspěvek č. 17 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 26.06.2006 v 21:37
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopecek
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 43

Re: jine duvody Příspěvek č. 18 

__________________

NetMan AS64588 ricansko.net

Old Post 28.06.2006 v 15:17
kopecek je offline   Click Here to See the Profile for kopecek   Find more posts by kopecek   Click here to Send kopecek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Re: Re: jine duvody Příspěvek č. 19 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 28.06.2006 v 22:12
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 20 

osobně se stotožnuji s těmito body:
- Je to konicek, bavi me to
- Jednou jsem se do toho namocil a ted se tezko odchazi
- Ze studijnich duvodu, ucim se nove veci

mimo jiné toto je bod který je pro mne malinko důležitější než ostatní. díky nasbíraným zkušenostem pracuji kde pracuji

- Chci pripojeni do CZFree.
- Chci levny internet.
Tohle jsi Edorasi nemyslel vážně že, ne
- Je to obziva, vydelavam si tim.
zatím jsem já osobně na nule nebo v červených číslech
Takže mne tu chybí něco jako souhrn bodů nebo možnost si zakliknout více.
zdravím Karel

__________________

Old Post 29.06.2006 v 00:29
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 21 

docela se ztotoznuji s Karlem. Taktez jsem se v CZF mnoho naucil, diky tomu me vzali v zamestnani, a mam pozici jakou mam. Tezko se to vysvetluje, ale zjednodusene receno vyuzivam znalosti a dovednosti, ktere jsem ziskal v CZF budovanim site, jednanim s lidma atp atp.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 29.06.2006 v 06:16
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Práce Příspěvek č. 22 

jj i já pracuji v jiném oboru než jsem pracoval takže díky Neranetu pracuji kde pracuji a naučil jsem se hodně ale hodně ještě nevím

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 29.06.2006 v 10:17
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz