CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Nové Strašecí
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Nové Strašecí Příspěvek č. 1 

Zdravíčko,
před nedávnem jsme rozběhli první přístupový bod v našem malém městě. Doufám, že další budou brzy následovat. Pokud máte zájem o připojení kontaktujte mě. Teď scháníme nějaké připojení do inetu, takže jestli můžete pomoct, případně poradit budeme velice rádi.
Petr

Old Post 08.12.2002 v 21:59
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

No to je dost Příspěvek č. 2 

Zdravím kolegy z okresu.... Už jsem pár lidí přemloval aby spustily to ve Strašecí a měli jsme v plánu to zkusit spojit i s náma v Rakovníku. jenže terén je problém a pokud by nás nepustily náhodou,ale opravdu náhodou na věž Eurotelu tak spojení s Rakovníkem nelze.
Jinak mě to těší snad bych sehnal další zájemce u Vás ,u nás sice sí? jede ,ale jen lokálně a zatím s malým počtem účastníků , a tedy zatím není cenově ani hardwerově možnost 100% připojení na internet a problémy se ukážou teprve až toho bude víc na síti a tak ještě nevím co to vše provede.Jinak pokud máš zájem o spopráci na úrovni několika málo zkušeností piš na email a pošli mi též Tvůj email.
Ve Strašecí pokud vím je Internet Havel nevím čím tan jede,ale je to pořád levnější než tady v Rakovníku.Pokoušel jsem se o conectivitu přes czfree Deu,ale žádná jasná odezva.Tak jsem to zatím odložil až bude víc lidí na síti.Jinak jsem trochu dřív jednal se Šroubem ten je z Kačice a bude také dělat sí? a také krakonoš ten dělá pro Kladno a okolí.
Jiank u Vás by nebyl problém se spojit směrovkama do Stochova a pak tam odtud pokračovat na Kladno a Slaný i dál.
Jo vlastně vím asi o zájemci,ale nemluvil jsem dlouho s ním ...
Tak to asi vše. Jirka

Tel 605 814916

Old Post 09.12.2002 v 17:38
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

sdružení se stalo občanským sdružením Příspěvek č. 3 

Old Post 31.01.2005 v 20:51
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 11.02.2005 21:20
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 4 
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: sdružení se stalo občanským sdružením Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 11.02.2005 v 21:42
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

ad pták:Ich bin ein primitiv aber was ist das? Příspěvek č. 6 

Můžeš mi laskavě objasnit co tím chceš říct?

Old Post 11.02.2005 v 21:43
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

to doc Příspěvek č. 7 

Promiň ale když sme začínali tak sme si zvolili rozsah kteréj nás napad .. czfree jsme objevili až asi tak po čtvrt roce tak to je hlavní důvod. A pak ten že v síti jsou lidé kteří tomu moc nerozumí a obíhat x lidí není nic moc do čeho by se člověku chtělo . ASi 3 mapperum jsem psal asi před 3/4 rokem jestli by bylo možné zaktivovat nody ... ale nic žádná odezva možná jsem psal špatnejm ale v té době nebyl mapper pro oblast Rakovník Kladno tak možná i tím. Člověk má dost starostí se spoustou jinejch věcí natož aby furt někoho otravoval. Snad mi to budiž omluvou aspoň částečnou.

Old Post 11.02.2005 v 21:47
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

to doc Příspěvek č. 8 

Navíc máme ralativně dost veřejnejch ip .. takže do nedávna moh mít každej veřejnou ale teď už je lidí o maličko víc než adres. Ale budou tu nějaké změny v struktuře a tak takže něco by udělat šlo ..

Old Post 11.02.2005 v 21:48
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Pták Příspěvek č. 9 

Thread je založen o dost dýl než tvůj návod jak si založit thread. Možná by ses moh naučit psát konzistentně háčky a čárky a pak někomu něco říkat aby se naučil číst. Neprohlížím celé forum to bych nedělal nic moc jinýho. Možná že czfree jako takové vzniklo v Praze ale to neznamená že Praha byla nutně první. Spousta sítí vznikala paralelně to je nijak neumenšuje. Ba možná někdy naopak. Ale to je šumák a fuk. Bubakov.net je dobré jméno pro občanské sdružení které nepůsobí jen ve strašecí ale taky ve 3 sousedních vesnicích či městech. Ostatně jistě mi poradíš lepší název třebas strašeckolánskostochovskotuchlovickorudsko.net nebo pro kařdou ves jinej název? .. to že by někdo chtěl mít hezká vše nic neříkající jména je hezké ale ....Ostatně bubákov je zmiňován ve fóru o NS tak je to správně ne? vlastně ne půjdu založit nové os novestraseci ... Dává to hlavu a patu? asi ne .. no nic et omnia vanitas

Old Post 11.02.2005 v 21:59
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: to doc Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 11.02.2005 v 22:18
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Re: Re: to doc Příspěvek č. 11 

Old Post 11.02.2005 v 22:22
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drod
Newbie

Registrován: 03.02.2004
Příspěvků: 22

To snad ne Příspěvek č. 12 

Tady je zretelne videt cely nahled na vec. Nejakou dobu sjem tu nebyl a pusobi to na me zase dojmem ze Praha potazmo CzFree ma pravo nekomu diktovat jake bude pouzivat adresy.

Dá se pochopit ze pokud dojde ke spojení CZFRee je zadouci tato adresace,ale podivejte na Prahu a pak neco rikejte -
Byl jsem dlouho pripojen na Proseku tak o tom neco vim.Pokud si udelam sit vlastni proste mi nebude nikdo rikat jakou si dam adresaci.
Kdyz se budu chtiti spojit tak holt se budu muset podridit a predelam to. V mensi siti to neni problem.

Old Post 11.02.2005 v 22:30
drod je offline   Click Here to See the Profile for drod   Find more posts by drod   Click here to Send drod a Private Message   Click Here to Email drod     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Re: To snad ne Příspěvek č. 13 

Old Post 11.02.2005 v 22:46
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: To snad ne Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 11.02.2005 v 23:07
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Re: Re: To snad ne Příspěvek č. 15 

Old Post 12.02.2005 v 01:01
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 12.02.2005 13:45
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 16 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz