CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Újezd, Zborovská
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Amberan
Newbie

Registrován: 17.12.2003
Příspěvků: 4

Karmelitska Příspěvek č. 65 

Zdravim,

tak se mi vcera vecer konecne podarilo po nekolika predchozich vice ci mene uspesnych pokusech se pripojit a rozvest pripojeni po dome. Diky StB za telefonickou a mailovou podporu a Ziikovi za nocniho Debiana :-)))

Nod Kolvir je tedy pripojen, nasledovat budou, doufam, jen kosmeticke upravy.

Old Post 27.01.2004 v 08:42
Amberan je offline   Click Here to See the Profile for Amberan   Find more posts by Amberan   Click here to Send Amberan a Private Message   Click Here to Email Amberan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zark
Newbie

Registrován: 07.04.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 66 

Zdravim.. měl bych docela zájem o připojení přes czfree net.. jsem na Smíchově, Štefánikova 39 - poradí někdo?

Old Post 08.04.2004 v 06:06
Zark je offline   Click Here to See the Profile for Zark   Find more posts by Zark   Click here to Send Zark a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 67 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 08.04.2004 v 07:19
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zark
Newbie

Registrován: 07.04.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 68 

Old Post 12.04.2004 v 07:15
Zark je offline   Click Here to See the Profile for Zark   Find more posts by Zark   Click here to Send Zark a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 69 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 14.04.2004 v 09:42
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zark
Newbie

Registrován: 07.04.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 70 

Old Post 15.04.2004 v 06:43
Zark je offline   Click Here to See the Profile for Zark   Find more posts by Zark   Click here to Send Zark a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeino
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 2

Question At school Příspěvek č. 71 

Nazdar,
Tak sem si precet stranky o nodu. Stedenti opravdu nevedeli co to tam leze za magora po strese. Ale podivam se ve svyhromade CDcek s fotkama jestli tam nemam nakou fotku toho magora .
no ale jak sel cas, tak sem se postpupne prkousal ke svy notebooku. A pak sem si vsimnul i ty anteny a zjistil co to je. Uz chybela jen wifi karta. Pak ale notebook exnul a nezbylo nez na wifi zapomenout. Cas sel, par brigad a podarilo se sehnat novej notebook a pucit wifi kartu. Vzhledem k tomu ze vetsinu vyucovani travime ve tretim patre a antenu mame skoro za oknem, tak sem se driv pripojoval (asi mesic zpatky) a vsechno OK(jenom ste mohli tu antenu stocit trochu smerem dolu )Nicmene wifi kartu sem musel vratit. Ted mam momentalne uz jinou. A ta zatvrzele odmita zjistit si z DHCP servru svoji IP a jiny "zbytecnosti". No na jinejch APckach problem nema. Tak by mne zajimalo, jestli je chyba na my strane, nebo na strane spadlyho DHCP daemona, nebo vlivem pomerne nekvalitniho signalu?

PS: Kazdopadne dik za skvelou zabavu na hodiny dejepisu a ZSV.

PSS: Resil sem moznosti pripojeni doma(u tanciciho domu), bohuzel od strechy mne deli asi 4 patra po 3 metrech.

Old Post 21.04.2004 v 22:04
georgeino je offline   Click Here to See the Profile for georgeino   Find more posts by georgeino   Click here to Send georgeino a Private Message   Click Here to Email georgeino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeino
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 72 

rucni nastaveni IP adresy to veresilo, ale neni to moc cisty :(

Old Post 22.04.2004 v 08:41
georgeino je offline   Click Here to See the Profile for georgeino   Find more posts by georgeino   Click here to Send georgeino a Private Message   Click Here to Email georgeino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OH77
Newbie

Registrován: 23.08.2004
Příspěvků: 1

Smíchov-Kroftova16 Příspěvek č. 73 

Dobrý den,

rád bych se připojil jinak než přes dial-up.
Při upgrade Pc jsem zakoupil MB Asus na kterém je Wifi karta WL-127. Mám šanci se na tuto kartu připojit do CZfree?
Při pokusech s PC vokně jsem zachytil SSID: net01, kanal a CzFree.net.arbesak.
Ze střechy bych asi viděl i Újedz.
Jak dlouhý je možno udělat kabel k anténě? Střecha cca 12 metrů.
Prosím co nastavit - soft original Asus ver. 1.8.2.1.

Díky Ondřej

Old Post 23.08.2004 v 22:52
OH77 je offline   Click Here to See the Profile for OH77   Find more posts by OH77   Click here to Send OH77 a Private Message   Click Here to Email OH77     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neral
Newbie

Registrován: 17.11.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 74 

Zdravim,
mam obdobny problem, jak pise vyse georgeino. Mam notebook s WiFi kartou a rad bych se pripojil na net z nasi uzasne skoly ve Zborovske. V coz jsem puvodne ani nedoufal, ale to, co jsem se docetl tady, me povzbudilo, takze jsem to ve skole taky zkusil. A zjistil jsem, ze spojeni je dobry (i ve druhym patre je ta antena dobre z okna videt ), jenom se proste nemuzu pripojit, protoze nezna IP a dalsi "zbytecnosti". tak bych potreboval radu, co udelat, co nastavit, aby to fungovalo. Neco jsem nastavovat zkousel, ale nejspis spatne, protoze to nic nevyresilo:(. Tak doufam, za mi poradite, abych taky mohl v ty skole delat neco uzitecnyho
jo, s kolegou georgeinem jsem se pokousel spojit mailem a PM, ale bezuspesne, tak to pisu sem. doufam, ze mi tu nekdo poradi

Old Post 08.12.2004 v 21:55
Neral je offline   Click Here to See the Profile for Neral   Find more posts by Neral   Click here to Send Neral a Private Message   Click Here to Email Neral   Visit Neral's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 75 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 09.12.2004 v 16:40
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neral
Newbie

Registrován: 17.11.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 76 

Nadhera! tak konecne jsem mel prilezitost to znova vyzkouset (taky si ten notebook nenosim do skoly porad). Prave jsem se pripojil a je to skvely - nejspis ho sem odted budu nosit castejc. Diky za tak prihodne umisteny AP. Skoda ze uz na ty skole moc dlouho nepobudu, takhle bych jeste par roku gymplu vydrzel dobre.

Old Post 16.12.2004 v 12:20
Neral je offline   Click Here to See the Profile for Neral   Find more posts by Neral   Click here to Send Neral a Private Message   Click Here to Email Neral   Visit Neral's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cornholioGSM
Newbie

Registrován: 27.12.2004
Příspěvků: 1

Pripoje ni v Stefanikove Příspěvek č. 77 

Ahoj vsem, mam dotaz.Rad bych se pripojil na net a potrebuju vedet,co je k tomu potreba.Bydlim ve stefanikove ulici hned vedle Svandova divadla v 5tym patre.Kdyz zapichnu do poce WiFinu,tak mi NetStumbler najde ujezd3.czfree.net , ale myslim,ze nemam dobrej signal...moc se vtom programku nevynam.

Prosim poradte
CORNHOLIO

Old Post 27.12.2004 v 13:35
cornholioGSM je offline   Click Here to See the Profile for cornholioGSM   Find more posts by cornholioGSM   Click here to Send cornholioGSM a Private Message   Click Here to Email cornholioGSM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scolair
Newbie

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 29

Je mozne otestovat spojeni??? Příspěvek č. 78 

Cauky, jsme v CZFree jiz pripojeni ale mame spatnou viditelnost na Dvorce prez ktere se pripojujem.. zato dobre vidime na ESSID:"ujezd3.czfree.net" ale je to dal.

chtel jsem se zeptat zda li je mozno vyzkouset jestli pripojeni prez vas bude lepsi nez prez Dvorce... ??
Diky

Old Post 13.04.2005 v 13:52
Scolair je offline   Click Here to See the Profile for Scolair   Find more posts by Scolair   Click here to Send Scolair a Private Message   Click Here to Email Scolair     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirohell
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 4

Unhappy nod Jena zadost ? Příspěvek č. 79 

Old Post 05.12.2005 v 09:36
Mirohell je offline   Click Here to See the Profile for Mirohell   Find more posts by Mirohell   Click here to Send Mirohell a Private Message   Click Here to Email Mirohell     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: nod Jena zadost ? Příspěvek č. 80 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 07.12.2005 v 21:31
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz