CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Zcom XI 626
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ech00ff
Senior Member

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 690

SI, mas jeste Zcomax XI 626 ? Příspěvek č. 17 

SI, mas jeste Zcomax XI 626 ?

Old Post 06.01.2003 v 22:50
ech00ff je offline   Click Here to See the Profile for ech00ff   Find more posts by ech00ff         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 18 

no spis uz ne ale jestli bude nejakej zajem tak jeste muzu sehnat

Old Post 06.01.2003 v 23:13
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waskko
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 34

626 Příspěvek č. 19 

A za kolik by byli?

Old Post 07.01.2003 v 16:00
Waskko je offline   Click Here to See the Profile for Waskko   Find more posts by Waskko   Click here to Send Waskko a Private Message   Click Here to Email Waskko   Visit Waskko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dalamar
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 2

nam taky kousek Příspěvek č. 20 

Jestli nekdo jeste ty karty mate, bral bych vsema deseti. Ale potrebuju ucet od registrovanyho platce dph. Kdyztak se mi ozvete nekdo pls, ale potrebuju to rychle. Dik

Old Post 07.01.2003 v 22:58
Dalamar je offline   Click Here to See the Profile for Dalamar   Find more posts by Dalamar   Click here to Send Dalamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 21 

a kolik by si jich potreboval..?

Old Post 07.01.2003 v 22:59
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dalamar
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 22 

podle ceny, ja sam jednu ale znam dva lidi co by je taky braly pokud by byly levny...takze - za koli ? :-)

Old Post 07.01.2003 v 23:02
Dalamar je offline   Click Here to See the Profile for Dalamar   Find more posts by Dalamar   Click here to Send Dalamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 23 

no kolem tech 2500 bez dph... jako sem to prodaval do ted..

Old Post 08.01.2003 v 08:11
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

karty Příspěvek č. 24 

a kdy by ty karty nejdrive mohly byt?

Old Post 08.01.2003 v 09:33
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 25 

ja se zeptam jestli je maj na sklade tak treba uz v sobotu )

Old Post 08.01.2003 v 12:47
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 53

Zcom XI 626 Příspěvek č. 26 

Me by se take jeden kousek hodil...

Old Post 08.01.2003 v 13:22
Johnny je offline   Click Here to See the Profile for Johnny   Find more posts by Johnny   Click here to Send Johnny a Private Message   Click Here to Email Johnny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

XI 626 - Full auto - Trouble?? Příspěvek č. 27 

Pri prvnim setkani tretiho druhu s Wifi technikou jsem narazil na drobny prob...

Ve woknech mi XI626 nedela jakykoliv problem, ale v Linuxu mi cely pocitac chvili bezi a pak mi chcipne... Dumam nad tim, zda nedela problem to Full auto...

Mohlo by? Nevim, patram....

Plysak

__________________

Old Post 20.01.2003 v 08:03
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 28 

kartz jsou na sklade neni problem. jen ze od 24 je dovolena do 4 unora a co se tyce toho zatuhavani tak jeslit pouzivas hostap ovladace tak je velka pravdepodobnost ze to souvisi s chipsetem zakladni desky, chtelo by to zmenit ovladace treba na wlan-ng ale nevim jak to tam je stim udelat pod temito ovladaci APcko

Old Post 20.01.2003 v 09:49
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Tuhnuti Příspěvek č. 29 

Nemam zkusenost s dlouhobym behem na woknech ale v linuxu se mi parkrat (asi 3x) stalo ze masina vytuhla s hlaskou
"timeout while resetting card wlan0"
nebo neco v tom smyslu.
Nespojoval jsem to s txpower auto ale je pravda ze ted tam je nastaveno trvale 5dBi (12m kabelu 1dBi antena :-) a zatim to nespadlo.

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 20.01.2003 v 10:04
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 30 

Ahoj vsichni, potreboval bych poradit. Koupil jsem si XI-626 a zda se mi nejaka "unavena". Kdyz ji nainstaluju ve Woknech, tak tam hned naskoci signal low, kdyz ji nainstaluju v Linuxu, nastavim jako AP a pak si na notebooku s PCMCIA Aironetem spustim Netstumbler, tak signal porad lita nahoru a dolu (-15 az -45, pricemz nejcasteji je to kolem -30, coz se mi zda jako dost slaby, vzhledem k tomu, ze sedim 2 metry od toho (je tam ta plastova antenka)). Nevim jestli je to na reklamaci nebo ne. Muzete mi nekdo sdelit vlastni zkusenosti a nazory ? Dik

Old Post 23.01.2003 v 09:36
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrK
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 35

XI-626 vs XI-325 PCMCIA Příspěvek č. 31 

Mam 325 v NB a karta na stejnou interni sit vykazuje znacne rozdily o proti 626 v PC. 325 ma signal na stejne siti 25% a na te same siti 325 4%. Nevi nekdo cim by to mohlo byt? Jednu 626ku jsem uz vymenil, ale vysledek stejny, asi sest instalaci windows a take zadna zmena. Setkal se stim nekdo a nevi nekdo co stim? Dik kazdemu za informaci.

Old Post 02.02.2003 v 18:12
PetrK je offline   Click Here to See the Profile for PetrK   Find more posts by PetrK   Click here to Send PetrK a Private Message   Click Here to Email PetrK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 32 

je to 325 nebo 325H pac v tom je znacne velky rozdiiiiiil

Old Post 05.02.2003 v 10:33
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz