CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Jak bojovat s demenci ?
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kamil2268
Junior Member

Registrován: 06.12.2006
Příspěvků: 195

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CTU Příspěvek č. 17 

Old Post 19.12.2006 v 15:27
kamil2268 je offline   Click Here to See the Profile for kamil2268   Find more posts by kamil2268   Click here to Send kamil2268 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CTU Příspěvek č. 18 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 19.12.2006 v 16:56
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 19 

Hehe kolik date za aktivni rusic?
Mam dva:
1) na 2,4GHz to pali pres 90cm parabolu cca 600W klicovanych 100Hz.
2) Selektivni rusicka jede v ramci vykonu dle GL. Staci nastavit ktery kanal chcete zrusit.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 19.12.2006 v 19:18
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 20 

__________________

B!

Old Post 23.12.2006 v 00:03
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Jak bojovat s demenci ? Příspěvek č. 21 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 23.12.2006 v 00:15
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 22 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 23.12.2006 v 09:50
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel-Azagon
Member

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 490

Příspěvek č. 23 

__________________

Old Post 23.12.2006 v 12:00
Samuel-Azagon je offline   Click Here to See the Profile for Samuel-Azagon   Find more posts by Samuel-Azagon   Click here to Send Samuel-Azagon a Private Message   Click Here to Email Samuel-Azagon   Visit Samuel-Azagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 24 

Old Post 23.12.2006 v 12:23
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 25 

__________________

Old Post 23.12.2006 v 22:45
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RK-Net
Newbie

Registrován: 29.01.2008
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 26 

Takových idiotů je strašně moc........zažil jsem případ kdy borec rušil jednoho kámoše z okna asi 70m od AP nějakou rušičkou....a taky stačila facka a přestal....

Old Post 31.01.2008 v 12:29
RK-Net je offline   Click Here to See the Profile for RK-Net   Find more posts by RK-Net   Click here to Send RK-Net a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 27 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 31.01.2008 v 22:09
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 28 

No mne nedávno stačil strýc jednoho klienta my na kanále 11 ap kde 11 kanál byl jedinej volnej v okruhu 5 km Všichni klienti ok až na jednoho s tím strýčkem který má adsl v okolí domu jsem nachytal celkem 5 sítí z toho od 1 do3 a od5 do 8 prázdno.
Co myslíte na jakým kanále měl ten strejda to adslkový APčko hádáte správně na 11 pěkně natvrdo v 108 mbit aby když už tak už. Když jsem za ním přišel a opravdu velmi slušně ho požádal o přenastavení s tím že, i pomůžu tak mne odcitoval čtu zeptal jsem se ho jak dlouho tam takto vysílá sdělil mne že, asi 2 nebo 3 měsíce. ukázal jsem mu netstumblera asi rok starýho Sdělil mne že, se na mne může vy......t a at vypadnu z jeho části domu.
Tak jsem se nasral klientovy udělal vlastní link na 2,4 o pár kanálů níž a doma mu rozsvítil RB s 800 mW kartou do 108 měl to tam dva měsíce a strejda se ted chce domluvit na připojení přes synovce, no jestli ho propojí ale ode mne má smůlu
Osobně nemám rád tato řešení a opravdu radši se rád domluvím.

Což mne připomíná 1Areial na černém mostě pánové pokud to zde čtete nebo někdo kdo je zná pls upozorněte je že, na Kyjích vysílám na 4 kanále už asi více jak 4 roky jistě a o 1 km vedle na AP 1 Aerial na Rajské zahradě svítit na stejném 4 kanále je fakt minimálně nekolegiální. děkuji za uhnutí na Hutích jsem Vám areialáci taky uhl abych nerušil.

K.

__________________

Old Post 31.01.2008 v 23:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Příspěvek č. 29 

__________________

Naposledy upravil Insider 01.02.2008 v 23:45

Old Post 01.02.2008 v 23:39
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

demence Příspěvek č. 30 

Zdravím vás pánové.
Nechci nikomu mluvit do duše,
jen bych chtěl všechny zainteresované varovat, před jakýmkoli
neuváženým činem typu:
- hrubé násilí
- dělání naschválů
- zastrašování
- vyhrožování
- likvidace cizího majetku
a dalšími "záškodnickými" akcemi.
.
Takové aktivity mohou každému velmi uškodit.
Podobné vylomeniny mohou každého později moc mrzet.
Věřte mi, že i pro jedinou facku, můžete mít značné potíže.
Je třeba si uvědomit, že nejsme herci v akčním filmu.
.
V první řadě doporučuji zachovat chladnou hlavu a pokud
se někdo cítí být pánem světa - tak doporučuji se vyspat
a takové věci řešit až následujíci den.
.
Velice osvědčená metoda proti demenci je trpělivost a ignorace.
Dementa ignorujte.
Donekonečna vás trápit nebude a jednoho dne zjistíte,
že už dal pokoj.
Čím více bude takový dement cítit úspěch, tím více vás bude trápt.
Osobně bych takovému dementovi nic neříkal, tím ho jen potěšíte a
stimulujete k další akci. Takový dement se pak cítí být přímo povolán
k záškodnickým akcím. Když bude cítit vaši odezvu a vaše zoufalství,
bude štěstím bez sebe. A dal bych ruku do ohně, že si tady teď čte
vaši diskuzi a dělá mu dobře, jak s váma zatočil.
.
Na pásmu je nás hrozně moc a každý si snaží urvat ten svůj kousek.
Nepočítejte s tím, že to bude lepší.
Já zažil spoustu strašlivých dementů a věřte, že nemá cenu se
s dementy dohadovat, protože domluva s dementem je sama o sobě
dementní.
Ještě jsem neslyšel, že by se někdo rozumně domluvil s pitomcem.
.
Zdraví OK1CQC

Old Post 02.02.2008 v 00:31
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 31 

__________________

Old Post 02.02.2008 v 20:59
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Re: demence Příspěvek č. 32 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 22.02.2008 v 07:47
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz