CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Ovislink 1120 - domaci sit
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Koeman
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 12

Ovislink 1120 - domaci sit Příspěvek č. 1 

Zdravim, mam jen rychly dotaz. Instaluju poprve domaci bezdratovou sit. Mam Ovis1120 do nej pripojeny kabelem PC. Notebook s wifi, se kterym bych se chtel pripojit na PC a sdilet soubory.
Pokud se ale s notebookem pripojim na AP, tak o sobe oba pocitace nevi. Muzete mi prosim poradit jak ty dva spojit? Moc diky

Nastaveni NB:
IP 192.168.100.1
Maska 255.255.255.0
Brana -
DNS -

Nastaveni PC:
IP 192.168.100.8
Maska 255.255.255.0
Brana -
DNS -

Nastaveni AP:
IP 192.168.100.252
Maska 255.255.255.0
Brana -
DNS -

Old Post 18.01.2007 v 10:21
Koeman je offline   Click Here to See the Profile for Koeman   Find more posts by Koeman   Click here to Send Koeman a Private Message   Click Here to Email Koeman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koeman
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 2 

uz vyreseno

Old Post 18.01.2007 v 17:02
Koeman je offline   Click Here to See the Profile for Koeman   Find more posts by Koeman   Click here to Send Koeman a Private Message   Click Here to Email Koeman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3 

opet a znova -

napsat VYRESENO -
nehodilo by se napsat JAK??? je to celkem slusnost, kdyz nekoho zadam o vyreseni a pak na to prijdu tak to sdelit - je to takova slusnost (nejen) na tomto foru

Old Post 19.01.2007 v 07:05
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koeman
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 4 

omlouvam se, moc se tady na foru (ani na jinych nepohybuju)...

aktualizoval jsem firmware ovislinku na appro. nastavil jsem parametry pro bezdratovou sit a nekde tam byla volba prepinajici mezi router/bridge (nevim jestli v nastaveni tcpip nebo wireless). kdyz jsem zvolil bridge tak mi to spojilo bezdratovou sit s lan

Old Post 19.01.2007 v 16:14
Koeman je offline   Click Here to See the Profile for Koeman   Find more posts by Koeman   Click here to Send Koeman a Private Message   Click Here to Email Koeman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz