CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Prázdná úvodní stránka czfree.net
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
franta32
Newbie

Registrován: 10.03.2006
Příspěvků: 2

Prázdná úvodní stránka czfree.net Příspěvek č. 1 

Zaregistroval jsem se, abych si mohl v mapě zobrazit ortofoto podklad a podívat se, jak to vypadá s konektivitou v mé oblasti. Bohužel, od té doby se mi nezobrazuje úvodní stránka. Ta se zobrazí pouze tehdy, pokud smažu cookie czfree.net, jakmile se však přihlásím, stránka se opět nezobrazí (respektive, obsahuje pouze tagy html a body a to jak počáteční, tak koncové, čili to asi není chyba komunikace).
Přihlášení do fóra normálně funguje.

Old Post 15.05.2006 v 13:58
franta32 je offline   Click Here to See the Profile for franta32   Find more posts by franta32   Click here to Send franta32 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: Prázdná úvodní stránka czfree.net Příspěvek č. 2 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 06.06.2006 v 05:13
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
griss
Newbie

Registrován: 29.03.2006
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 3 

ja nevim jak je to ted ale kdyz si nastavis vzhled Czech tak se ti tohleto stane a ses v prdeli mozna ze uz si to opravil kazdopadne jediny reseni co jsem udelal bylo ze sem sel rovnou pres historii do fora-tam se to zobrazi a pak uz do nastaveni...

Old Post 06.06.2006 v 06:50
griss je offline   Click Here to See the Profile for griss   Find more posts by griss   Click here to Send griss a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 4 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 06.06.2006 v 07:30
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
griss
Newbie

Registrován: 29.03.2006
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 5 

Old Post 06.06.2006 v 13:10
griss je offline   Click Here to See the Profile for griss   Find more posts by griss   Click here to Send griss a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 6 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 06.06.2006 v 13:25
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
griss
Newbie

Registrován: 29.03.2006
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 7 

tak tak

Old Post 06.06.2006 v 14:25
griss je offline   Click Here to See the Profile for griss   Find more posts by griss   Click here to Send griss a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
franta32
Newbie

Registrován: 10.03.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 8 

Nějak dlouho jsem tu nebyl, takže jsem nemohl reagovat...
Možná by to chtělo upravit tak, aby nebylo možno buď Czech vůbec vybrat nebo aby se to alespoň automaticky přeplo zpět na Default.
Každopádně díky moc za odpovědi, přenastavil jsem to z Czech na Default a už to funguje (podle vsudypřítomné angličtiny v registraci jsem totiž myslel, že Default=English).

Old Post 29.06.2006 v 16:58
franta32 je offline   Click Here to See the Profile for franta32   Find more posts by franta32   Click here to Send franta32 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 9 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 29.06.2006 v 17:14
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz