CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Želivskeho, vinohradska
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Želivskeho, vinohradska Příspěvek č. 1 

Potreboval bych poradit...
Mam vsechno vybaveni pro wifi pripojeni. Nasel jsem pripojny bod ve vinohradske czfree.net.cerwnet asi tak 1 kilometr daleko mozna i mene od me anteny. Nastavil jsem automaticke zjisteni IP a DNS ale na net se stejne nepripojim. Jak muzu zjistit ze mam signal abych si pak mohl objednat pripojeni pres tento pripojny bod? Vubec jsem nenasel zadne info o tom jak postupovat. Nechapu co je to ESSID: czfree.net.cerwnet... Nechapu vlastne vubec nic, chci se jenom jednoduse pripojit bez potreby platit za instalaci nejake firme... Jak se pripojuje k siti czfree? Diky moc za kazdou radu nebo odkaz!!!

Old Post 18.02.2007 v 10:49
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Georgius
Newbie

Registrován: 13.06.2005
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 2 

Takže
1) zakládat nové téma, když sousední je geograficky několikset metrů je pitomost
2) Vinohradská sahá od Muzea do nevidím, musíš upřesnit kde bydlíš, pokud to s CzFree myslíš vážně tak i zanést svůj bod do mapy (RTFM).

Pak se ozvi ...

Old Post 18.02.2007 v 12:25
Georgius je offline   Click Here to See the Profile for Georgius   Find more posts by Georgius   Click here to Send Georgius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 3 

Old Post 18.02.2007 v 15:17
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

Odkazovany bod Vinohradska/Zelivskeho s CZfree nic spolecneho nema - v nasi mape ani neni zanesen, takze domahat se tu jakekoliv rady je krapet zcestne Body participujici na CZfree.Net jsou podchycene v mape (viz odkaz nahore), zamerit se doporucuju na zelene body s bilym/cervenobilym okruzim (oznacujici AP, viz legenda).
Nejlepsi je vzit zarizeni, antenu a proscanovat co vsecko jde chytit. Body s cervenym okruzim maji zpravidla omezeny pristup na MAC - je treba kontaktovat spravce, ktery pripojeni povoli.

Old Post 18.02.2007 v 15:52
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Vinohradska, Zelivskeho Příspěvek č. 5 

Old Post 18.02.2007 v 16:11
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Vinohradska, Zelivskeho Příspěvek č. 6 

Old Post 18.02.2007 v 16:18
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 7 

Ani jsem necekal ze to bude zadarmo. Mluvil jsem pouze o instalaci kterou bych mohl zvladnout sam kdyby mi nekdo poradil jak mam prakticky postupovat. Proste se chci pripojit pres wifinu k internetu kdyz uz mam antenu a OvisLink modem. Internet je pro mne prednejsi nez czfree tak mozna bude nakonec lepsi pozadat nejakou firmu aby mne s tim pomohly. Je tam hodne stromu a nase strecha je nizko takze nevim jestli bude vubec pripojeni mozne. Vidim ciste pouze smerem na vinohradskou... Takze to budu muset zkouset jak silny signal prijimam. Ale asi nebude stacit kdyz budu stat na strese s antenou a tukat na internetovy prohlizec "reload". A proto se ptam jak zjistit ze jsem na vlne... Diky

Old Post 18.02.2007 v 16:43
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 8 

Old Post 18.02.2007 v 16:51
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 9 

Na bod Radon nevidim, a podle informaci palouk nefunguje... Je tady jeste nejaka moznost pripojeni nebo to muzu rovnou s wifi zabalit?

Old Post 18.02.2007 v 17:11
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Georgius
Newbie

Registrován: 13.06.2005
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 10 

Old Post 18.02.2007 v 17:21
Georgius je offline   Click Here to See the Profile for Georgius   Find more posts by Georgius   Click here to Send Georgius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Georgius
Newbie

Registrován: 13.06.2005
Příspěvků: 28

Ad plechovka od párků Příspěvek č. 11 

Old Post 18.02.2007 v 17:23
Georgius je offline   Click Here to See the Profile for Georgius   Find more posts by Georgius   Click here to Send Georgius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 12 

Omlouvam se za sve chovani, jsem proste jenom nastvany ze tomu moc nerozumim a ze uz hledam nekolik dni informace kterym take nerozumim. Mam koupenou take antenu takze plechovku nepotrebuji. Nedavno jsem se pristehoval a sve zarizeni pouzival uz drive na Dobrisi kde jsem mel spojeni krasne. Manual mi bohuzel nedali, proste mi to nainstalovali a nechali mi pouze zarizeni. Na pkarp kvuli stromum take nevidim:-( Diky vsem za pomoc!!!

Old Post 18.02.2007 v 17:38
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 13 

Old Post 18.02.2007 v 17:58
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 14 

Na radona podle mapy nevidim. Mezi mnou a Radonem jsou zaprve asi jine baraky a za druhe stromy. Ale az budu na miste tak to jeste ze strechy zkouknu. Nemam ale pripojeni a tak musim vzdy pro informace a dotazy nekam jinam a pak zase domu atd. Jo velike diky za manual!!! Je k tomu zapotrebi jeste nejaky software nebo jak to je s tim klientem pro nastaveni. Firmware asi nemusim instalovat...

Old Post 18.02.2007 v 18:40
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Georgius
Newbie

Registrován: 13.06.2005
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 15 

Old Post 18.02.2007 v 18:53
Georgius je offline   Click Here to See the Profile for Georgius   Find more posts by Georgius   Click here to Send Georgius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elias
Newbie

Registrován: 18.02.2007
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 16 

Zatim diky!!!! Pokusim se to nejak vyresit a jeste se ozvu. Pkarb je skoro urcite za stromy. Domky ktere jsou na fotce videt, jsou uz dal nez ja. To uz je vice pravdepodobne ze bych nasel signal od Radona...

Old Post 18.02.2007 v 19:30
elias je offline   Click Here to See the Profile for elias   Find more posts by elias   Click here to Send elias a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz