CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > prodej:BATERIE do UPS 12V/38Ah desitky kusu, 300-500kc/kus, kvalitni stav
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 23.02.2007 v 17:35
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 18 

kdybys rekl, ze se k nam dovazi srot z cizich zemi v podobe ojetych aut, ktere tu nemaji co delat, tak bych to pochopil. ale vymlouvat se na skodovkare a davat jim za vinu dovoz srotu, to nechapu. jinak ano, skodovka je srot a neco jsem se do rodicu nahucel, abychom koupili jine auto. musim rict, ze nas povozila hodne, ale nic to nemeni na tom, ze je to pojizdna rakev.

__________________

Old Post 24.02.2007 v 07:46
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Příspěvek č. 19 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 24.02.2007 v 17:33
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 24.02.2007 v 18:50
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 21 

-- jemne off ... ale myslim ze tohle je uz veteran == nemusi plnit normy na moderni auta

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 24.02.2007 v 18:54
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xguru
Newbie

Registrován: 16.01.2004
Příspěvků: 27

Trakční Příspěvek č. 22 

Ahoj, pokračuju ze solarniho Threadu,

já ale nepotřebuji startovací baterii, ale spíš tu trakční, statrovacích baterek je hafo. O přebíjení mi nejde vůbec, to ohlídá regulátor, mě jde spíše o to jak se tahle baterka vyrovná s hlubokým vybíjením- trakčním baterkám to nevadí.
Dík

Old Post 25.02.2007 v 12:51
xguru je offline   Click Here to See the Profile for xguru   Find more posts by xguru   Click here to Send xguru a Private Message   Click Here to Email xguru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Trakční Příspěvek č. 23 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 25.02.2007 v 13:03
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

doprava na Moravu Příspěvek č. 24 

Lidi, mam zajem o dve baterie, ale jaksi dopravit to z Prahy do Tisnova je trosku problem. Nebude si nekdo treba z Brna nebo nekde v okoli jich brat vic? Nebo nejezdi okolo?

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 25.02.2007 v 19:43
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza637
Junior Member

Registrován: 17.04.2005
Příspěvků: 220

Příspěvek č. 25 

Když to tu tak čtu, docházím k názoru že jsou tu lidi, kterým by se dalo říct "názorová prostitutka". Napřed tvrdí jak je neetické prodávat akumulátory na likvidaci a pak je sám chce koupit a ještě si proto ani nechce sám dojet či si zařídit dovoz.
Zřejmě nakonec přijedou sami a nebo prodejce doveze.
Nevidím vůbec nic špatného na prodeji použitých akumulátorů. Já sám jsem jich bral dost od jednoho radioamatéra žijícího v PHA (z jistých důvodů nejmenuji) a můžu říct že mi dost ušetřily peníze. Nebyl problem aby vydržely 4 roky v provozu. (konec na cca 1/2 kapacity).
Za další máme tržní hospodářství a řídíme se kapitalistickými zákony - nabídka a poptávka. Když to nechceš, neřeš to. Vezmou jiní.
Nevidím nic špatného v iniciativě uživatele Lada.
Na tomhle se moc peněz nevydělá.
Naopak mi přijde úsměvné že ten kdo téměř od začátku nejvíc prskal si chce vzít 2 akumulátory. A ještě chce k tomuhle záruku .. kvůli pár stovkám. To za chvíli takoví budou chtít kupní smlouvu i na ruličku hajzlpaíru

To Dade_Marfi - nevidím nic špatného ve využití starší techniky pokud svému účelu zcela stačí. To s doháněním západu nemá co dělat a ba dokonce to značí, že někteří si umí poradit levněji a tím i lépe než jiní pokud dovedou tuto techniku využít.

Old Post 25.02.2007 v 21:13
honza637 je offline   Click Here to See the Profile for honza637   Find more posts by honza637   Click here to Send honza637 a Private Message   Click Here to Email honza637   Visit honza637's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 26 

to honza637 - s tebou nemam chut se hadat na to si te moc vazim .... ja proste jen tohle moc nemusim tak sem se svobodne vyjadril ... a ja byl prvni kdo rekl neco negativne ... a ja ani o tyhle akucka nemam zajem .... neni to ani tim ze bych nejak pohrdal levnyma vecma ... ale uz sem se parkrat spalil .... dost veci pri predvedeni bylo super ... a pak se ukazalo ze jsem koupil smejd .... no a z toho duvodu si myslim ze zrovna u baterek je to docela ten pripad ... pri predani udelam test bude to ok ... ale projde to par cyklama ... a je to v riti .................. ale jako muze a nemusi .... je to kazdeho vec a kazdeho risk co koupi .... vseobecne vsak nevidim rad kdyz nekdo prodava neco co miri do srotu ........... tot vse.

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 25.02.2007 v 21:19
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 27 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 25.02.2007 v 21:22
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 28 

to cipis - brzdi s podvodnikama .... ano vsichni to tam davame s papirem to je jasne

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 25.02.2007 v 21:25
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 29 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 25.02.2007 v 21:28
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 30 

no jo nechte toho hadani ..... proste kdo chce at koupi ... kdo nechce at se zdrzi komentaru ... ja uz taky drzim zobak

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 25.02.2007 v 21:34
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 31 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 25.02.2007 v 21:37
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza637
Junior Member

Registrován: 17.04.2005
Příspěvků: 220

Příspěvek č. 32 

Ono ani nemá smysl se tu kvůli prkotinám hádat, jen když jsem procházel příspěvky tak mě tohle zaujalo že je tu tolik reakcí a že to hned ze začátku vzalo takový styl ... Ani já tehdy ty aku nekupoval s tím, že mám nějaké záruky. (Cena byla tušim 200,- za kus a stejné aku) ale s timhle to nemá co dělat.
Jen jsem tim chtěl říct že je trošku škoda že se to tak začalo ubírat a tak jsem to chtěl trošku "vyvážit" .... No každopádně o nic nejde si myslim.
Já osobně tyto aku kupovat nebudu neb zálohy všude mám.
Přeju dobrý obchod ...
( mimochodem těch 14 dnů na odzkoušení není špatný nápad, já tehdy jednu z 18 reklamoval bez záruky a problem taky nebyl.)

Old Post 25.02.2007 v 21:49
honza637 je offline   Click Here to See the Profile for honza637   Find more posts by honza637   Click here to Send honza637 a Private Message   Click Here to Email honza637   Visit honza637's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz