CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > p: kamery
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

p: kamery Příspěvek č. 1 

Prodám 3 ethernetové kamery Planet ICA110 s venkovním krytem, nové dva mesíce použivané,stáhl jsem je od jednoho zákazníka, kterej je nebyl shopnej zaplatit, ted se mi válí doma. Cena za kameru 4200 a cena za kryt 1600 s dph. Mám i 3 ks IR přísvitů 1000kč za kus.

Old Post 09.03.2007 v 11:40
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel-Azagon
Member

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 490

Příspěvek č. 2 

To je palka, novy irka stojej 750 s dani !!!

__________________

Old Post 09.03.2007 v 21:46
Samuel-Azagon je offline   Click Here to See the Profile for Samuel-Azagon   Find more posts by Samuel-Azagon   Click here to Send Samuel-Azagon a Private Message   Click Here to Email Samuel-Azagon   Visit Samuel-Azagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 3 

tak ono to je možný, že nekde stojí 750, jsem je koupil za 1500, máš zájem, slevím trochu pod 1000

Old Post 10.03.2007 v 07:00
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 4 

na jakou vzdalenost je to schopne rozeznat cloveci oblicej ?
nemas nejakou ukazku z praxe - kratky zaznam nebo fotky ?

nemas nejake fotky toho co prodavas ?

__________________

p0l0us

Old Post 10.03.2007 v 09:30
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 5 

zrovna co mám já ty kamery planet nejsou citlivé na infra. Ty infra zářiče mám už z minulé akce. kde byla klasická kamera s napojením na televizi, žádný nahrávání nebylo

Old Post 10.03.2007 v 10:07
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 6 

__________________

Naposledy upravil Doc 17.03.2007 v 02:31

Old Post 17.03.2007 v 02:15
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 7 

kamery jsou barevné

Old Post 17.03.2007 v 06:50
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 8 

__________________

Old Post 17.03.2007 v 15:19
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9


spise by se tu hodila ukazka obrazku ktery tato kamerka zoobrazi,
viz jako napr moje kamerka GENIUS IP kamera Secure 300

Old Post 17.03.2007 v 15:42
Somik je offline Click Here to See the Profile for Somik Click here to Send Somik a Private Message Find more posts by Somik Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 10 

Naposledy upravil mika_hakkinen 17.03.2007 v 16:18

Old Post 17.03.2007 v 16:11
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

no nevim nevim, ja za tu svou dal cca 2500 s DPH a kvalita mi prijde velmi podobna.
Infra jsem nepotreboval, staci pridelat venkovni osvetleni s halogenem a to je pak pohoda

Old Post 17.03.2007 v 17:07
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 12 

já s halogemen tak max 10 metrů, měl jsem 150W žárovku.

Old Post 17.03.2007 v 20:15
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel-Azagon
Member

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 490

Příspěvek č. 13 

Ty blaho to te sezere imho irko klidne do 50 kdyz mas vykonny diody ale cena je cca 5k za prisvit.

__________________

Old Post 17.03.2007 v 23:21
Samuel-Azagon je offline   Click Here to See the Profile for Samuel-Azagon   Find more posts by Samuel-Azagon   Click here to Send Samuel-Azagon a Private Message   Click Here to Email Samuel-Azagon   Visit Samuel-Azagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14 

Old Post 18.03.2007 v 11:02
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mika_hakkinen
Newbie

Registrován: 19.02.2007
Příspěvků: 65

Příspěvek č. 15 

teda tak dám slevu na ty infa zářiče, 3ks = 2800kč

Old Post 18.03.2007 v 14:03
mika_hakkinen je offline   Click Here to See the Profile for mika_hakkinen   Find more posts by mika_hakkinen   Click here to Send mika_hakkinen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz