CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > i4wifi (aneb i4 + inwifi) spatne zkusenosti
« 2345678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
22way
Newbie

Registrován: 31.10.2006
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 113 

ja mam s i4 a inwifi kladne zkusenosti a to ze jsem tma toho nakoupil hafo.
inwifi
reklamace airca-8 vymena rovnou na mistr kus za kus
reklamace ovis 5460 reklamace bezproblemu uznana (cca 14 dni)
zmetkovy pigtale ani nic podobnehoo jsem od nich nedostal a to jsem jich vzal moc a moc
i4 portfolio
reklamace PCBA airca-PRO(neopravnena) otestovano fungovalo vraceno bez jakehokoliv poplatku to same zarizeni znovu otestovano zaslano postou(bez poplatku) byla to moje chyba a ne chyba zerzeni ktera bylov poradku.
i4wifi
reklamace v dobe kdy byly reklamce uzavreny presto mi linksys wap 11 vymenily na miste a bez kecu a dokonce daly redukci ke zdroji kterou jsem sebou nemel.

komunikace s se spolecnosti vyborna( vse pouze mail telefon nikdy nebl potreba)

v pripade ze neco nemaji skladem tak hned pisou mail kdy to asi bude a cim to pripadne nahradit nebo ze si mam vybrat.

jen poznamka myslim si ze nejen prodavajici ale i zakaznik se musi chovat slusne.

Old Post 07.04.2007 v 20:27
22way je offline   Click Here to See the Profile for 22way   Find more posts by 22way   Click here to Send 22way a Private Message     Visit 22way's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 114 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 07.04.2007 v 20:57
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 115 

No vypadá to skoro jako 90% lidí mělo s i4 nebo i4wfi problém (někdy). 10% Jsou naprosto spokojeni. Chci vědět jak se dostat mezi 10%.

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 07.04.2007 v 21:12
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchar007
Junior Member

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 116 

Old Post 07.04.2007 v 21:14
Buchar007 je offline   Click Here to See the Profile for Buchar007   Find more posts by Buchar007   Click here to Send Buchar007 a Private Message   Click Here to Email Buchar007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 117 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 07.04.2007 v 22:14
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 118 

Nákup u i4.cz vpohodě. Jinak nevím proč někdo nadává na jejich maili? Aspon vím co je nového,... Když Vám to vadí tak si je dejte do ignor listu.
Jinak nebyla třeba žádná komunikace.

inwifi.cz nákup vpohodě. Komunikace po telefonu (domluva super)

U společnosti i4wifi jsem zatím nenakupoval.

Old Post 07.04.2007 v 23:30
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 119 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 08.04.2007 v 22:30
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 120 

Old Post 09.04.2007 v 00:02
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchar007
Junior Member

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 121 

... tak, tak, sedlacke uvazovani ... na co se mi hodi a mam odpoved odpovim, co je mi neprijemne, tak na to nereaguji a zaslani nabidek mailem, za to nic nedam a mozna nejakou kacku zase dostanu. Tak me to taky toci, souhlas s odesilanim obchodich nabidek jsem nedal ... otazky na reklamace ..... odpoved pouze na nektere a ikdyz jsem se ptal na dost zasadni veci (to uz jsem nejen tu uvadel), tak dodnes zadna reakce ...

Naposledy upravil Buchar007 09.04.2007 v 09:34

Old Post 09.04.2007 v 01:06
Buchar007 je offline   Click Here to See the Profile for Buchar007   Find more posts by Buchar007   Click here to Send Buchar007 a Private Message   Click Here to Email Buchar007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cool
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 39

Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 122 

Myslim si ze pokud si nekdo neplete velkoobchod z konzultacni firmou pak I4WiFi funguje naprosto vporadku.
Vychazim z vlastnich zkusenosti z nakoupenym a pripadne reklamovanym HW a velmi mnoho vyposlechnutych rozhovoru z obchodniku I4WiFi kdyz jsem sibyl osobne prevzit zbozi a cekal na vyskladneni.
Mimochcodem rychlost vyskladneni pri osobnim odberu je asi jedine co se zatim da vytknou, ale to je u vekoobchodu zase pochopitelne takze pokud nespecham pak vyuziju PPL a vse je OK.
Jinak moje zkusenosti nejsou je z koupi jednoho OEM routeru nebo RB112 a mPCI. objednavek tam mam vice nez dost.
Shrnuti na zaver je to velkoobchod takze pokud chcete koupit levne WiFi HW a vite co potrebujete podle mne jsou naprosto vporadku.

__________________

Martin

Old Post 09.04.2007 v 23:33
Cool je offline   Click Here to See the Profile for Cool   Find more posts by Cool   Click here to Send Cool a Private Message   Click Here to Email Cool     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchar007
Junior Member

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 153

Re: Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 123 

Old Post 10.04.2007 v 00:11
Buchar007 je offline   Click Here to See the Profile for Buchar007   Find more posts by Buchar007   Click here to Send Buchar007 a Private Message   Click Here to Email Buchar007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Re: Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 124 

__________________

S.k.y.p.e.: medapeta77

Old Post 10.04.2007 v 10:27
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 125 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 10.04.2007 v 10:29
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 126 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 10.04.2007 v 10:51
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Průběh reklamací v i4wifi a.s. Příspěvek č. 127 

__________________

Michal Klečka

Old Post 10.04.2007 v 12:12
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cool
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 39

Re: Re: Moje zkusenosti s I4WiFi Příspěvek č. 128 

__________________

Martin

Old Post 10.04.2007 v 23:31
Cool je offline   Click Here to See the Profile for Cool   Find more posts by Cool   Click here to Send Cool a Private Message   Click Here to Email Cool     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2345678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz