CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Zlomený Andrew (zlomené síto)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vlasTIIK
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 114

Zlomený Andrew (zlomené síto) Příspěvek č. 1 

Tak jsem si pořídil zlomeného Andrewa, a teď mne napadlo, ze bych mohl dat k lepsimu jak jsem ho spravil, třeba se dozvim i nějaká moudra od profíků stran funkčnosti a "etiky".

Takže oprava vzala cca hodinu pozornosti a cca den trpelivosti.
Usoudil jsem ze nejlepsi by bylo dát sítu "dlahy" a to nejlépe tak, aby byly pevné a současně moc nenabourávaly tvar reflektoru.
Rozhodl jsem se je tedy umístit pouze zezadu, tak aby moc nevyčnívaly, a jako materiál jsem použil co bylo doma - vruty z tvrdokovu.

Vruty jsem prichytil, a prilepil k situ dvouslozkovym rychletuhnoucim epoxidem. To, ze maji zavit mi prijde jako vyhoda, podle mne na nich budel lepidlo lepe drzet (vetsi plocha). Po zatvrduti prvni vrstvy epoxidu (asi po hodine, tuhne to tak za pet minut, vytvrzeni 24hod) jsem nanesl jeste jednu, pak jsem odtranil montazni prichytky (v podstate by tam asi mohly i zustat, pouzil jsem zvonkovy drat, ale stejne by asi sly pouzit tenke bindery) a postup opakoval tolikrat, dokud jsem vruty komplet nezakryl.

Vysledek je na fotkach.

__________________

VlasTIIK

Naposledy upravil vlasTIIK 14.04.2007 v 16:38

Old Post 14.04.2007 v 16:33
vlasTIIK je offline   Click Here to See the Profile for vlasTIIK   Find more posts by vlasTIIK   Click here to Send vlasTIIK a Private Message     Visit vlasTIIK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlasTIIK
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 114

Fotky Příspěvek č. 2



Obrazky:

__________________

VlasTIIK

Old Post 14.04.2007 v 16:37
vlasTIIK je offline Click Here to See the Profile for vlasTIIK Click here to Send vlasTIIK a Private Message Visit vlasTIIK's homepage! Find more posts by vlasTIIK Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz