CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > ASUS WL-500gP zklamání...
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

ASUS WL-500gP zklamání... Příspěvek č. 1 

1. Pořídil jsem si ASUS WL-500gP a jsem zklamaný, mám ještě ovislink a ten jede dobře...Když strčím do asuse WAN tak ho asus ani nepozná, jak je to možné?Můj starší ovis jej rozpozná hned...jde s tím něco udělat?

2. Připojení k wifi s ntb je problém, když použiju třeba wpa, tak se mně na ntb při připojování napíše Certifikát nutný pro připojení k této síti nebyl nalezen,co s tím?

3. Poraďte nějaký kvalitní firmware a dejte na něj přesný link,chtěl jsem zkusit openwrt, ale nevím jaký firmware z jejich stránek zvolit...Nebo myslíte,že by byl pro začátečníka lepší olegův FW?

Old Post 13.06.2007 v 15:16
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 2 

rekl bych ze to je jenom tim ze ho neumis nastavit, firmware pro zacatecniky je firmware co je v nem uz od vyrobce, je to dobry zarizeni, zkus manual

Old Post 13.06.2007 v 15:41
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 3 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 13.06.2007 v 16:20
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eSPeeM
Newbie

Registrován: 02.06.2007
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 4 

Ad 1) Co si mám přesně představit pod "Nepozná zastrčenej WAN"?

Ad 2) Co tam nastavit WPA-PSK? :-)

__________________

Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Old Post 13.06.2007 v 18:02
eSPeeM je offline   Click Here to See the Profile for eSPeeM   Find more posts by eSPeeM   Click here to Send eSPeeM a Private Message     Visit eSPeeM's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 5 

Tak pomocí wifi se připojit jde použil jsem nastavení viz víše...
ad. 1 Tím myslím, když strčím sítoví kabel(internet) do routru do zdířky WAN, tak se mně na routeru nerozsvítí WAN můj starší router mně síťový kabel hned rozpozná...možná tam jsou překřížený nějaký drátky a asus to nerozpozná....Co s tím?

Old Post 13.06.2007 v 18:34
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 13.06.2007 v 18:47
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 7 

Když vezmu router na půdu k rádiu a odpojím síťový kabel který mně vede do přízemí a napojím se originálním kabelem od asusu tak mně router připojený síťový kabel rozpozná, neexistuje nějaká redukce?

Old Post 13.06.2007 v 20:18
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 8 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 13.06.2007 v 20:27
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 9 

lepe receno, jedna strana musi byt krizena a nebo taky ne

Old Post 13.06.2007 v 20:57
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 10 

No já jsem amatér,pro mě by bylo lepší když by existovala redukce,existuje něco takovýho?Proč mně poskytovatel ten káblík překřížil? zvláštní je,že v pc a v ovislinku jede a v tak drahý mašince nee

Old Post 13.06.2007 v 21:55
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 11 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 13.06.2007 v 22:01
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 12 

No poskytovatel určitě nebude mít čas..a já nemám ani ty kleště..existuje vůbec taková redukce jakou bych potřeboval?že mně udělá z překříženého kabelu nepřekřížený?

Old Post 13.06.2007 v 22:29
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 13 

Old Post 13.06.2007 v 22:35
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roxtedy
Newbie

Registrován: 26.05.2007
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 14 

no super!a jak se taková redukce jmenuje?abych nepřišel do obchodu a nezačal jim tam něco vyyvětlovat a oni na mě čuměli co to vlastně chci...Pošlete na ni pls link,díky moc...

Old Post 13.06.2007 v 22:47
roxtedy je offline   Click Here to See the Profile for roxtedy   Find more posts by roxtedy   Click here to Send roxtedy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eSPeeM
Newbie

Registrován: 02.06.2007
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 15 

Mno co já vim, tak existuje spojka, kam se z obou stran dá vrazit kabel, tj když máš kříženej a vrazil bys do toho zase kříženej, měl by vzniknout normální (doufám)... ale je to prasárna... Mnohem lepší je mít ten kabel vcelku, konektor lze v nouzi zakrimpovat i šroubovákem anebo si ty kleště pučit - s těma to zvládne i průměrně inteligentní šimpanz :-) Pak je ještě jedna možnost - koupit si ten kabel hotovej... Ty redukce bych moc nezkoušel...

__________________

Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Old Post 14.06.2007 v 04:25
eSPeeM je offline   Click Here to See the Profile for eSPeeM   Find more posts by eSPeeM   Click here to Send eSPeeM a Private Message     Visit eSPeeM's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 16 

Old Post 14.06.2007 v 06:58
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz